Нові книги серпня 2023

Войцехівська, Саша. Таємна рада вітрів / С. Войцехівська ; іл. Є. Харук. - Харків : Видавництво "Vivat", 2023. - 62 с. - (Серія "Маленьке диво").

Однієї спокійної та погожої днини бриз Війчик гасав пляжем і зіткнувся з вітром-дикуном. Так безіменний забіяка потрапив на щорічну Таємну раду вітрів, став частиною родини й дістав ім’я Задувай. Чи ж міг Війчик уявити, що відтепер його життя зміниться назавжди?

Гелмстеттер, Крістен. Розмова із самим собою за чашкою кави : п'ять хвилин на день, з яких розпочнеться щасливе життя / К. Гелмстеттер ; пер. з англ. Д. Москвітіної. - Харків : Видавництво "Vivat", 2023. - 205 с. - (Серія "Саморозвиток").

Короткі афірмації про підвищення самооцінки та як віднайти щастя й наблизити життя вашої мрії за ранковою чашкою кави!

Дерманський, Сашко. Бабуся оголошує війну : казкова повість / С. Дерманський ; іл. В. Богданюк ; обкл. Р. Попського. - Київ : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2023. - 178 с.

Бабуся Катастрофа страшенно любить свого онука Ониська і його вірних друзів. І всіх, хто робить добро іншим - теж. А якщо хтось хоче скривдити її любого онучка, отоді вже нехай начувається! Бо бабуся Катастрофа тут-таки вдягає свою хвацьку бандану й оголошує лиходіям війну!

Жіже. Музична скринька. Т. 1. Ласкаво просимо в Пандорію / Жіже ; іл. Жіже ; сценарій Карбон ; пер. з фр. Г. Кирієнко. - Дніпро : Nasha idea, 2020. - 56 с. - (Серія "Музична скринька").

На свій восьмий день народження Нола отримує чудовий подарунок: музичну скриньку, яка належала її мамі. Дівчинка якимось дивом потрапляє у середину скриньки й відкриває для себе Пандорію - фантастичний, однак небезпечний світ…

Жіже. Музична скринька. Т. 2. Таємниця Кипріяна / Жіже ; іл. Жіже ; сценарій Карбон ; пер. з фр. Г. Кирієнко. - Дніпро : Nasha idea, 2021. - 55 с. - (Серія "Музична скринька").

Після недавнього знайомства з Пандорією Нола не може побороти бажання туди повернутися. Народу на вулицях Пандорії аж кишить: сьогодні відзначають 350-річчя короля Гекторіана І! Їй буде складно прослизнути непоміченою. На Нолу та її друзів чекає розслідування й нові пригоди.

Жіже. Музична скринька. Т. 3. У пошуках джерел / Жіже ; іл. Жіже ; сценарій Карбон ; пер. з фр. Г. Кирієнко. - Дніпро : Nasha idea, 2023. - 56 с. - (Серія "Музична скринька").

Нолі вдається дізнатися багато нового про Пандорію та свою маму. Але стільки запитань залишаються без відповідей, здається, що вони тільки множаться… А все через дивний ключ, який Нола вже бачила в Аниній книзі. Що він відчиняє? Щоб дізнатися, Нола мандрує до Пандорії. Та, виявляється, це розслідування може поставити під загрозу все в крихітній країні.

Каурін, Маріанне. Південь / М. Каурін ; пер. з норв. Н. Іваничук ; іл. Є. Гудкової. - Львів : Видавництво Старого Лева, 2023. - 188 с.

Іне придумала собі уявну подорож на південь на час літніх канікул та похвалилася перед своїм класом. Чи доведеться їй підтримувати свою брехню, щоб вписатися у престижну компанію? І на додаток, новенький хлопець в їхньому класі дещо знає.

Кокотюха, Андрій. Потаємні двері : фантастичні історичні пригоди / А. Кокотюха ; обкл. І. Сулими. - Київ : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2023. - 219 с.

Одного не надто прекрасного для себе дня школяр Арсен Гірник потрапляє з Києва на Волинь. Нібито нічого дивного, але потаємні двері ведуть із київського підвалу просто у волинські ліси - у часи, коли українські повстанці чинили опір російським окупантам… Аби потаємні двері для нього знову відчинилися, Арсенові треба свідомо обрати «своїх» у нерівній боротьбі, щоб допомогти упівському командирові Зозулі здолати підступного й кровожерного ворога.

Коллінз, Тім. Шерлок Бонз та справа про королівські прикраси / Т. Коллінз ; іл. Дж. Бігвуда та ін. ; пер. з англ. О. Соломарської. - Харків : КСД, 2023. - 190 с. : іл.

Скоєно нечувано зухвалий злочин: із Кеннел-палацу викрали коштовності королеви! Слідів вторгнення не виявили, а сторожові пси анічогісінько не чули. Тому на допомогу кличуть славетного пса-детектива Шерлока Бонза та його помічницю-кішку докторку Кетсон.

Коллінз, Тім. Шерлок Бонз та справа про маску фараона / Т. Коллінз ; іл. Дж. Бігвуда ; пер. з англ. О. Соломарської. - Харків : КСД, 2023. - 187 с. : іл.

Славетний пес-детектив Шерлок Бонз і його кішка-помічниця докторка Кетсон вирушають у відпустку до Єгипту. Але і тут на них чекає розслідування! Хтось викрав з піраміди легендарну маску, тож Бонз із Кетсон беруться за її пошуки. Невже за крадіжкою стоїть їхній ворог - щур Моріратті?

Лучані, Брижіт. Історії старого дерева. Т. 3. Як важливо бути собою / Б. Лучані, Е. Тарле ; пер. з фр. А. Поритко. - Львів : Видавництво "Ірбіс Комікси", 2023. - 64 с. : іл.

Лисичка Рудя та її мама Маргарита, а також борсученята Кусь, Гризь і маленька Ягідка та їхній тато Едмон живуть однією сім’єю після того, як лисячу нору зруйнували мисливці. Разом вони долають довгу й сувору зиму, влаштовують карнавал і знаходять нових друзів. А ще вчаться розуміти та поважати одне одного. Іноді це непросто, адже лисиці та борсуки дуже різні. Одного разу Рудя навіть замислилася: а чи справжня вона лисичка, якщо живе з мамою у норі з борсуками? Вона вирушає на пошуки подібних до себе…

Мацко, Ірина. Обережно! ҐаджетоМАНІЯ! Олеся і віртуальний світ / І. Мацко ; іл. М. Максимів. - Тернопіль : Мандрівець, 2023. - 22 с. : іл. - (Серія "Долаємо Це разом!").

Технології впевнено увійшли у наше життя. Без них ми вже не уявляємо собі цього світу, а часто вони і є цілим світом – особливо для дітей, які його щойно починають пізнавати. Однак справжнє життя існує лише в реальності, й тут дуже важливий баланс.

Пилипенко, Ольга. Де ховається щастя? / О. Пилипенко ; іл. Н. Олійник. - Харків : Видавництво "Vivat", 2023. - 60 с. - (Серія "Найкращий подарунок").

Чому бегемот сумує, а лев невпинно ридає ридма? Чий химерний голос чує тигр? Що можна знайти, шукаючи піратські скарби? У кого є чарівні чорнила і яку вони мають силу? На що здатен заєць у вовчій шкурі? Як полагодити зламаного півня? У який спосіб визначити справжнього друга?... Цими та багато іншими запитаннями переймаються мешканці Дивовижного Зоопарку - адже кожному з них так кортить спіймати власне Щастя! От тільки де саме воно ховається?

Пшевозняк, Марцін. Найдивніші фобії / М. Пшевозняк ; іл. А. Ґулевич ; з пол. пер. Р. Свято. - Київ : Книголав, 2023. - 47 с. - (Серія "Дитяча полиця").

Науковці описали та дослідили аж сімсот фобій. Ця книжка розповість про багатьох з них. Ласкаво просимо до світу фобій разом з головними героями книжки - Фобіо Страхетті та Нервонелла, які розкажуть захопливі різноманітні історії про фобії й страхи відомих людей світу.

Руе, Анна. Обережно, фея бажань! / А. Руе ; з іл. М. Майнцольда ; пер. з нім. І. Савюк. - Дніпро : Nasha idea, 2023. - 106 с.

Знайомтеся із справжньою феєю бажань, в арсеналі якої блискучий магічний пилок та неабияка сила. Фея Максі у відставці і не може чаклувати на повну. Цікаво, як саме так сталося? Що вона такого зробила, що її сили вирішили обмежити? Вочевидь, що не надто хороше.

Сільвано, Венді. Індик і Санта / В. Сільвано ; іл. Лі Гарпера ; пер. Н. Хаєцька. - Київ : BookСhef, 2023. - 32 с. : іл.

Напередодні Різдва Індик дізнається, що індичатина знову в меню на різдвяну вечерю. Кепські новини. А якщо попросити Санту, щоб той допоміг уникнути долі святкової страви? І ось у насичений Святвечір Індик вирішує будь-що потрапити на Північний полюс. Йому знадобляться всі його оригінальні ідеї та хитромудрі перевтілення, аби передати Санта Клаусу своє прохання.

Сільвано, Венді. Індик у халепі / В. Сільвано ; іл. Лі Гарпера ; пер. Н. Хаєцька. - Київ : BookChef, 2023. - 32 с. : іл.

Наближається День подяки. І - от халепа! Індик знову опиняється у переліку святкових страв. Стурбований, він вигадує кілька чудернацьких костюмів, маскуючись під інших тварин. Але чи вдасться йому зрештою уникнути долі вечері на День подяки?

Спрінґер, Ненсі. Енола Голмс. Справа про зникнення маркіза / Н. Спрінґер ; пер. з англ. О. Постранської. - Харків : Видавничий дім "Школа", 2023. - 213 с.

У першій книзі серії розповідається про дивне зникнення маркіза, спадкоємця старого герцога. Про це говорять повсюди. Подія обростає новими деталями, зачіпками й темними загадками... Аж ось у пригоду, мов у пастку, раптово потрапляє Енола Голмс і зараз же береться до справи. Чи розплутає вона цей клубок? Чи знайде «кінці» такої хитрої плутанини?

Тітова, Ольга. Місія кіото, або Аріка проти прищів / О. Тітова ; іл. С. Лит. - Київ : Книголав, 2022. - 278 с. : іл.

Кірі 14 років. Вона малює манґу, веде блог в інсті, має собаку Йоко і збирається у поїздку до омріяної Японії. Проте всі її думки про те, як очистити свою шкіру від прищів. Похід до косметолога був невдалим. Та одного разу дівчині приснилася фея Харумі, яка запропонувала дівчині свою допомогу. Авторка книжки – професійна косметологиня, тому її рекомендаціями можна сміло скористатися, щоб покращити стан своєї шкіри і забути про таку проблему, як прищі.

Шмідт, Галина. Секрети вітру / Г. Шмідт, Г. Манів ; мал. А. Джанік'яна. - Київ : Рідна мова, 2021. - 69 с. - (Серія "Діти за чисту планету").

Макс зі своїми друзями професором, Аліною та розумним електромобілем Мобі-Елом досліджує секрети вітру, знайомиться з вітроенергетикою та привчається дбати про довкілля. У книжці багато цікавих наукових фактів та інструкції, за якими можна побудувати повітряного змія, флюгер, а також розу вітрів. І до всього - захопливий сюжет із зловмисниками, переміщеннями в просторі та кумедними витівками роботизованого Мобі-Ела!

Шютце, Андреа. Герої Дикого лісу. Кролики в біді / А. Шютце ; пер. з нім. С. Орлової ; іл. К. Зівердінґ. - Харків : Видавництво "Vivat", 2022. - 83 с. : іл.

Компанія звіряток - четвірка героїв дикого лісу, - як завжди, готова прийти на допомогу кожній дитині. І це прекрасно! Бо дорогою до будинку лісника невгамовна маленька Паула сунула палицю в мурашник. Комахи розповзлися навсібіч, позалазили навіть у штани… На щастя, четверо героїв дикого лісу придумали, як застосувати енергію Паули, і разом із дівчинкою врятували двох кроликів.

Архів

Нові книги липня 2024

Нові книги червня 2024

Нові книги травня 2024

Нові книги квітня 2024

Нові книги березня 2024

Нові книги лютого 2024

Нові книги січня 2024

Нові книги грудня 2023

Нові книги листопада 2023

Нові книги жовтня 2023

Нові книги вересня 2023

Нові книги серпня 2023

Нові книги липня 2023

Нові книги червня 2023

Нові книги травня 2023

Нові книги квітня 2023

Нові книги березня 2023

Нові книги лютого 2023

Нові книги січня 2023

4 квартал 2022

3 квартал 2022

2 квартал 2022

1 квартал 2022