Нові книги листопада 2023

Барклем, Джилл. Таємні сходи / Д. Барклем ; пер. з англ. О. Орлової. - Харків : Читаріум, 2022. - 32 с. : іл. - (Ожиновий живопліт).

У мишок грандіозне свято: двоє головних героїв книги вирішили продекламувати красивий вірш. Вони підіймаються на горище, щоб провести репетицію в тиші. Коли ж друзі наштовхуються на таємні сходи, усі думки про декламування вірша забуваються - тоді починається неймовірна пригода.

Батлер, Дорі Гіллестад. Таємна кімната. Шукачі скарбів / Д. Г. Батлер ; іл. Т. Бадґен. - Харків : Видавництво "Ранок", 2023. - 125 с. : іл.

За кілька днів діти знаходять у схроні під підлогою будиночка нові загадки і підказки, залишені підстаркуватим сусідом. Містер Самерлінг запрошує Марлі, Сая та Іслу до свого будинку, повного секретних кімнат, таємних сходів і привидів. Але на проходження цього квесту відведено час.

Биндас, Зоряна. Котики-патріотики / З. Биндас ; іл. А. Лєскової. - Харків : Видавництво "Vivat", 2023. - 94 с. : іл. - (Серія "Мрійники").

«Котики-патріотики» - це оповідання про сміливих і винахідливих чотирилапих, які не падають духом, знаходять двоногих друзів і хитро долають ворогів.

Бонзельс, Вольдемар. Пригоди бджілки Маї / В. Бонзельс ; худ.: С. та Я. Гавриші ; пер. з нім. Р. Матієва ; обкл. О. Кіналя. - Тернопіль : Богдан, 2023. - 231 с. : іл.

Казкова бджілка Майя мріє познайомитися з різними мешканцями нашої чудової планети, а особливо - з людиною! Майя прагне знайти нових друзів та стати незвичайною, видатною бджолою.

Вайт, Еліз. Універсальна теорія котиків в інтернеті. Як культура впливає на технології і навпаки / Е. Вайт ; пер. з англ. Є. Кузнєцова. - Київ : Наш формат, 2023. - 140 с. : іл.

Чому котики нас так зворушують? Еліз Вайт розповіла, що зародження інтернету тісно пов’язане із цими тваринками, а пісня «Інтернет зроблений із котів» - не такий уже й жарт. Ви дізнаєтеся, як котики в японців стали символами удачі, а фізичні особливості зробили тваринок унікальними, а отже й відомими.

Вілсон, Джамія. Великі ідеї для юних мислителів : 20 запитань про життя і Всесвіт / Д. Вілсон, А. Піппінз ; пер. з англ. Т. Савчинської. - Київ : ТОВ "Книголав", 2022. - 63 с. : іл. - (Серія "Полиця джуніор").

Ця книжка зможе здивувати допитливих дітей. Вона вчить тренувати дитячий мозок та мислити нестандартно. Це своєрідна подорож у часи, коли жили відомі мислителі та пошук відповідей на питання, які їх турбували: чи існує Бог, що таке добро і зло, що таке істина і що таке справедливість, чому ми живемо і чому ми любимо, що таке уява і що таке свобода?

Ганері, Аніта. Моє тіло змінюється : путівник по дорослішанню для дівчат / А. Ганері ; намал. Т. Мартінез ; пер. О. Єгорова. - Харків : Видавництво "Ранок", 2023. - 47 с. : іл. - (Серія "Лайфхаки для підлітків").

«Путівник по дорослішанню» від Аніти Ганері розвіє багато страхів та дасть упевненості на цікавому шляху перетворення з дівчинки на жінку. Дізнавайся більше про саму себе й сміливо розпочинай новий цікавий етап свого життя!

Ганері, Аніта. Моє тіло змінюється : путівник по дорослішанню для хлопців / А. Ганері ; намал. Т. Мартінез ; пер. О. Єгорова. - Харків : Видавництво "Ранок", 2023. - 47 с. : іл. - (Серія "Лайфхаки для підлітків").

Усе найцікавіше про зміни, які відбуваються з організмом хлопчика - у книжці Аніти Ганері «Путівник по дорослішанню».

Гуд, Таня. Незламне серце / Т. Гуд ; намал. Н. Матюшко. - Харків : Видавництво "Ранок", 2023. - 124 с. : іл. - (Серія "Сторінка за сторінкою").

Дівчинка із сучасності опиняється в іншому світі, який лишився далеко в минулому, але український народ той самий. І там, і тут йому доводиться боротися з Нелюдом задля збереження свого існування. Нелюд прагне заволодіти країною й обернути її на суцільну чорноту.

Ґатті, Алессандро. Галантний крадій : детективи з вусами / А. Ґатті, Д. Морозінотто ; іл. С. Турконі ; пер. з італ. Ю. Григоренко. - Харків : Видавництво "Ранок", 2023. - 117 с. : іл.

У найвеличнішому театрі Парижа відбудеться виступ Марі Ле Белль, господині Жозефіни. Тож друзі сіамської кішечки запрошені на нього як почесні гості. Але одразу після першого акту зчиняється переполох! Хтось викрав коштовні сережки Марі. Озброївшись винятковим нюхом, вусаті детективи беруться за справу.

Ґатті, Алессандро. Хто викрав короля кухні? : детективи з вусами / А. Ґатті, Д. Морозінотто ; іл. С. Турконі ; пер. з італ. Ю. Григоренко. - Харків : Видавництво "Ранок", 2023. - 120 с. : іл.

Щосереди Містер Мунлайт із друзями дегустують неперевершені страви П’єра Паштета біля його ресторану. Але цієї середи на східцях кухар не залишив ані крихти для котиків. Зайшовши на порожню кухню, вони помітили дивний розгардіяш. Що трапилося? Невже кухаря викрали? Коти-детективи розкриють правду.

Ґолд, Том. Маленький дерев'яний робот та принцеса-поліно / [текст та іл.] Т. Ґолд ; пер. з англ. Л. Омельяненко. - Київ : Видавництво, 2023. - 32 с. : іл. - (Серія "Для дітей").

Багато років король і королева намагалися завести дитину. Їхнє бажання здійснилося двічі, коли винахідниця і відьма подарували їм маленького дерев’яного робота і зачаровану принцесу-поліно. Але є одна перешкода: щоночі принцеса засинає і перетворюється на звичайне поліно. Її можна розбудити лише чарівними словами: «Прокинься, маленьке поліно, прокинься».

Дерманський, Сашко. День народження привида : казки / С. Дерманський ; намал. Н. Гойда. - Київ : Видавництво Старого Лева, 2023. - 46 с. : іл.

У День народження привида Сашуки Писуки прийдуть до нього в гості друзі-привиди. В кожного буде своя історія: химерна, розбишацька, страшненька, повчальна, добра і безумовно весела!

Дідьє, Анн. Дякуємо, монстри! / А. Дідьє, О. Мюллер ; іл. О. Делуа ; пер. з фр. М. Марченко. - Харків : Читаріум, 2023. - 92 с. : іл.

Книга знайомить нас з маленькими принцом і принцесою, з якими в лісі поруч мешкають монстрики. І вони геть не страшні, а навпаки - доброзичливі та веселі. Саме тому кумедні монстри стали вірними друзями Еміля і Марго. А з такими друзями точно не буде сумно.

Дідьє, Анн. Монстрячі бешкети / А. Дідьє, О. Мюллер ; іл. О. Делуа ; пер. з фр. М. Марченко. - Харків : Читаріум, 2022. - 92 с. : іл.

Книга «Еміль і Марго. Монстрячі бешкети» захоплює з перших сторінок і здатна подарувати чудовий настрій кожній дитині. В ній ідеально поєдналися яскраві веселі малюнки та захопливий кумедний сюжет, який закликає до бешкетливих пригод.

Додд, Емілі. Чому кров червона? І ще 101 "чому" про людське тіло / Е. Додд ; наук. консультантка укр. вид. І. Полянко ; пер. Л. Лебеденко ; іл. Д. Крісп, А. Льюїс. - Лондон ; Делі ; [Україна] : DK : Видавництво "Ранок", [2021]. - 143 с. : іл., фото.

Який орган найбільший? Чому цукор на смак солодкий? Як мило вбиває мікробів? Чому кров червона? І ще багато запитань про все в нашому тілі. Ви будете щиро вражені сотнями яскравих зображень дрібних органел, клітин, тканин і великих систем - усього того, з чого складається наш організм.

Дональдсон, Джулія. Ґруффало. Весняними та літніми стежками / Д. Дональдсон, А. Шеффлер ; пер. з англ. Б. Мартиненко. - Харків : Читаріум, 2023. - 62 с. : іл. - (Напарники Груффала).

Як стати вірним напарником Ґруффало та досліджувати природу? Завдяки стікербуку робити це весело та захопливо, та ще й з різноманітними іграми, цікавими фактами й допитливими завданнями.

Дональдсон, Джулія. Суперчерв'як / Д. Дональдсон ; худ. А. Шеффлер ; пер. з англ. В. Чернишенко. - Харків : Читаріум, 2023. - 31 с. : іл.

Героями не народжуються - героями стають. Це яскраво показує персонаж віршованої історії «Суперчерв’як». Він надзвичайно хоробрий та дужий, а також чудовий друг, який готовий врятувати з найскрутнішої ситуації тих, хто у біді.

Івченко, Зоряна. Готуємо по-українськи / З. Івченко ; худ. оформ. О. Мишанська. - Львів : Урбіно, 2022. - 159 с. : фотоіл.

Не варениками єдиними живуть українські кулінари! Готувати по-українськи не означає нині варити лише борщ та кашу. Сучасна українська кухня - це майстерне поєднання традицій із сучасними можливостями, відродження давніх рецептів та створення власних на базі тих продуктів, які дарує нам щедра українська земля.

Ікеґамі, Айко. Друзі / А. Ікеґамі. - Харків : Видавництво "Жорж", 2023. - 32 с. : іл., фото. - (Серія "Час із книгою").

Заводити друзів - справа не з легких, особливо в іншій країні, особливо, коли ти новенька в класі та зовсім не схожа на решту дітей. Але якщо ти маєш добре серце та бажання поділитися своїм обідом, до тебе можуть завітати досить несподівані гості. І незабаром в тебе з’являться друзі серед тварин, дітей і навіть прибульців!

Іст, Нік. Агент Ласка і Банда жахливих лисів / Н. Іст ; іл. автора ; пер. з англ. О. Ю. Барабаш. - Харків : Видавництво "Ранок", 2022. - 189 с. : іл.

У лісі орудує Банда жахливих лисів, яку очолює генійка кримінального світу пані фон Пухнастик. Створюючи справжній хаос у лісі, розвідка Лісовіття впевнена, що банда має на меті втілити у життя значно більший задум. Чи зможе Ласка разом зі своїм другом Доркінсом розвідати плани лисів та попередити злочин?

Іст, Нік. Агент Ласка і Король-злодій / Н. Іст ; іл. автора ; пер. з англ. О. Ю. Барабаш. - Харків : Видавництво "Ранок", 2023. - 204 с. : іл.

По всьому Лісовітті розкидані листівки про велич Короля-злодія. А тим часом у мешканців позникали блискучі речі. Для команди РЛ6 поки загадка, ким може бути цей грабіжник, але ясно одне - на його боці усі ворони та граки, які чинять справжній безлад у лісі.

Іст, Нік. Агент Ласка і підступний доктор Сноу / Н. Іст ; іл. автора ; пер. з англ. О. Барабаш. - Харків : Видавництво "Ранок", 2022. - 204 с. : іл.

Ласка цілий рік чекав Великих зимових ігор. Але напередодні він відчуває, що йому загрожує небезпека: за ним стежить жахлива тінь, таємничі повідомлення просять його триматися подалі. Але в чемпіонаті теж трапляються чудеса! Спортсмени і цілі команди просто зникають на очах.

Кайблінґер, Зоня. У пошуках друга. Пригоди кажана Вінсента / З. Кайблінґер ; іл. Ф. Бертран ; з нім. пер. К. Сайко. - Київ : BOOKCHEF, 2023. - 123 с. : іл.

Вінсент терміново потребує друга, аби не боротися з підступами світу привидів самотужки! Пугач Гупач уже дещо вигадав: вони вдвох повісять на дерево оголошення. Чи відгукнеться хтось? Може, навіть справжня тварина? Але тут на Вінсента чекає величезна несподіванка!

Кінг, Стівен. Що впало, те пропало / С. Кінг ; пер. з англ. В. Михалюка. - Харків : КСД, 2023. - 445 с.

Легендарного письменника вбиває збожеволілий фанат Морріс Белламі. Той викрадає записники літератора, які містять новий роман, але прочитати твір не встигає - поліція наступає йому на п'яти. Перш ніж потрапити до поліцейських рук, Морріс заховує свій скарб. Роки по тому хлопчик Піт Сауберс знаходить скриню із записниками славетного письменника. Але ця знахідка смертельно небезпечна - безжальний Белламі виходить на волю! Урятувати Піта від навіженого має детектив Ходжес.

Колесніченко-Братунь, Наталія. Пригоди Юрчика в Країні Мікробів / Н. Колесніченко-Братунь ; намал. О. Ребдело. - Харків : Видавництво "Ранок", 2023. - 38 с. : іл. - (Серія "Сторінка за сторінкою").

Одного дня хлопчик Юрчик несподівано опинився в Країні Мікробів! Разом з новим другом Імунітетиком хлопчик на власні очі побачить мешканців цієї незвичайної країни: апчихуньчиків, кахунчиків, фей діареї та лихого Коронавіруса. Чи вдасться друзям повернутися з цієї подорожі здоровими? Як можна запобігти хворобам, уберегти здоров’я й покращити імунітет? Відповіді на ці та інші запитання - у книжці!

Коллє, Жеральдіна. Ведмежа таємниця і загадка коштовного каміння / Ж. Коллє, Л. Паке ; пер. з фр. К. Пітик ; дизайн обкл. С. Кривошей. - Харків : Видавництво "Vivat", 2023. - 62 с. : іл. - (Раз, два, три. Принцеси!).

У чарівному королівстві сталася біда - зник Білолапик, улюблений ведмедик принцеси Ольги. Тож Роза, Лілі та Стелла вирушають його шукати. Але неподалік блукає лютий гризлі з гострющими пазурами.

Архів

Нові книги липня 2024

Нові книги червня 2024

Нові книги травня 2024

Нові книги квітня 2024

Нові книги березня 2024

Нові книги лютого 2024

Нові книги січня 2024

Нові книги грудня 2023

Нові книги листопада 2023

Нові книги жовтня 2023

Нові книги вересня 2023

Нові книги серпня 2023

Нові книги липня 2023

Нові книги червня 2023

Нові книги травня 2023

Нові книги квітня 2023

Нові книги березня 2023

Нові книги лютого 2023

Нові книги січня 2023

4 квартал 2022

3 квартал 2022

2 квартал 2022

1 квартал 2022