Нові книги липня 2023

Бухольц, Діна. Неофіційна кулінарна книга Гаррі Поттера : від пирогів із "Дірявого казана" до десерту "Тріумф Нікербокера" - понад 150 магічних рецептів для чарівників і маґлів / Д. Бухольц ; з англ. пер. В. Пушина й О. Асташова. - Київ : BOOKCHEF, 2023. - 253 с.

Як потрапити до казкового світу магів і чарівників? Потрібно лише докласти трішечки зусиль, використавши дещицю продуктів та обрати рецепт із «Неофіційної кулінарної книги Гаррі Поттера». А тоді смакуйте гарбузовим печивом, пончиками з джемом, солодкою помадкою або чимось іншим смачненьким.

Гаґеруп, Гільда. Таємниця зниклого діаманта. Кн. 1 / Г. Гаґеруп, К. Гаґеруп ; іл. Е. К. Окстад ; з норв. пер. В. Криницький. - Львів : Видавництво Старого Лева, 2022. - 86 с. : іл.

Десятирічна Єнні впевнена, що її молодший брат Тім - такий самий геніальний детектив, як відомий Шерлок Голмс. Для нього немає таємниць і нерозгаданих загадок. Цієї зими Єнні та Тім уперше їдуть відпочивати на лижний курорт, де їхні батьки придбали невеличкий будиночок. Хоча довкола лижні траси й прекрасні краєвиди норвезьких гір, Сультоппен - не звичайне курортне містечко. Під час карнавалу в місцевому готелі викрадають дорогий перстень з діамантом. Хто ж у Сультоппені злодій?

Гаґеруп, Гільда. Великодня таємниця. Кн. 2 / Г. Гаґеруп, К. Гаґеруп ; іл. Е. К. Окстад ; з норв. пер. Г. Кирпа. - Львів : Видавництво Старого Лева, 2023. - 105 с. : іл.

На восьмирічного Тіма і його сестру Єнні чекає нове розслідування. Жахлива пожежа в готелі, зникла картина та лижний забіг на шаленій швидкості - це лише кілька з тих головоломок, над якими Тімові та Єнні доведеться добряче помізкувати.

Гартлі, Стефанія Леонарді. Про магію й чари. Найкрасивіші казки / у переказі С. Л. Гартлі ; пер. з англ. Ю. Кузьменко. - Харків : Видавництво Vivat, 2022. - 120 с. : іл. - (Серія "Найкращий подарунок").

Усі діти обожнюють казки про магічні перетворення, злих відьом і добрих фей. Зібрані тут історії зачаровують, вражають і навчають дітлахів бути щирими, щедрими й сміливими.

Гартлі, Стефанія Леонарді. У світі пригод і жахів / у переказі С. Л. Гартлі ; пер. С. Орлової. - Харків : Видавництво "Vivat", 2022. - 122 с. : іл. - (Серія "Найкращий подарунок").

Люди з усього світу обожнюють жахливі історії, які можуть полоскотати нерви. Тому на сторінках цієї книжки чатують герої страшних і загадкових пригод дванадцяти найвидатніших творів.

Гулей, Марта. Історії для літування / М. Гулей-Заглинська ; намал. Л. Стецькович. - Харків : Видавництво "Vivat", 2023. - 61 с. - (Серія "Мрійники").

Славко з Ільком гостюють на літніх канікулах в одного мудрого сімдесятип’ятирічного оповідача. Щовечора під акомпанемент коників-стрибунців вони втрьох переносяться у світ знань і пригод, у якому дерева живі, небо кольору моря, а мрії важливіші за математику.

Ґаярдо, Марія. Марія і я / М. Ґаярдо ; пер. з ісп. С. Яковлєва. - Львів : Видавництво "Свічадо", 2022. - 64 с. : іл.

«Марія і я» – це особиста, неепатажна сторінка творчості Ґаярдо. У цьому коміксі ілюстратор вперше розповідає про власний досвід батьківства дуже особливої дівчинки Марії (і «особлива» тут – епітет, яким батько-автор означує свою доньку, характеризуючи передусім особистісні риси, а не те, що Марія – людина з аутизмом).

Ґрімм, Том. Кулінарна книга Гаррі Поттера : неофіційне ілюстроване видання : від маслопива до курки з паприкою - понад 80 чарівних рецептів! / Т. Ґрімм ; фотогр. Т. Ґрімм та Д. Гардер ; пер. О. Поворозник. - Київ : Мальопус, 2023. - 191 с. : іл.

Їжа та напої відіграють важливу роль у чарівному світі Гаррі Поттера. Згадати лише «Дірявий казан», кондитерську «Медові руці» чи багато накриті столи Гоґвортсу, на яких подають найпрекрасніші делікатеси. Рецепти в цій книзі починаються із ситної британської класики - закінчуються витонченими витребеньками.

Джоллі, Ден. Коти-вояки. Пригоди Сіросмуга 1. Зниклий вояк / Д. Джоллі, Е. Гантер ; іл. Дж. Л. Баррі ; пер. з англ. Г. Жемерової. - Харків : Видавництво АССА, 2022. - 96 с. : іл.

Світовий бестселер від Ерін Гантер - тепер у манґах! Шлях розпочато! Сіросмуг повертається, щоб врятувати своїх побратимів з неволі. Та благородна місія закінчується не надто радісно, адже він сам стає заручником. Але ж пригоди на цьому не закінчуються...

Джоллі, Ден. Коти-вояки. Пригоди Сіросмуга 2. Прихисток вояка / Д. Джоллі, Е. Гантер ; іл. Дж. Л. Баррі ; пер. з англ. Г. Жемерової. - Харків : Видавництво АССА, 2022. - 90 с. : іл.

Шлях триває. Начувайтеся, вороги! Вирушивши на пошуки Громового клану, Сіросмуг та його подруга Міллі виявляють, що вибратися з двоножого міста не так просто, як їм гадалося. Щойно герої відшукали тимчасовий прихисток, як вскочили в неабияку халепу - натрапили на котів чужого ворожого клану. Чи вийде в Сіросмуга та Міллі не втратити одне одного і здійснити спільну мрію?

Джоллі, Ден. Коти-вояки. Пригоди Сіросмуга 3. Повернення вояка / Д. Джоллі, Е. Гантер ; іл. Дж. Л. Баррі ; пер. з англ. Г. Жемерової. - Харків : Видавництво АССА, 2022. - 92 с. : іл.

Нарешті Сіросмуг та Міллі дісталися колишнього табору Громового клану. Але двоножі почвари геть спаплюжили ліс - лишилися самі колоди та багнюка! Отож вояк побоюється, що його однокланівців уже немає... Але шлях, яким вояки Громового клану пішли багато місяців тому, окреслено, попри небезпеку, що чатує на кожному кроці. Чи не загубляться Сіросмуг та Міллі у цій надважкій дорозі? Чи вийде в них дістатися Сонцеспаду?

Кіннір, Нікола. Хоробрі, добрі та пухнасті / Н. Кіннір ; пер. з англ. Є. Даскал ; іл. автора. - Харків : Видавництво "Vivat", 2022. - 62 с. : іл. - (Серія "Маленьке диво").

Зайченя-домосід понад усе боїться виходити за межі своєї оселі. А про пригоди знає лише з уст найліпшої подружки Лисеня. Однак щойно на шляху головних героїв постають серйозні перешкоди, виявляється, що пухнасті малюки страшенно хоробрі та дуже-дуже добрі.

Книжка про жахливо дивовижні технології : 27 дослідів для маленьких науковців / Ш. Конноллі ; пер. з англ. Ю. Леонтієвої ; іл. К. Бачинські. - Харків : Видавництво "Vivat", 2022. - 238 с. : іл. - (Серія "Енциклопедії").

27 дослідів для маленьких науковців. Ця книжка просто і доступно розповість про найсучасніші інновації, а також допоможе провести справжні лабораторні експерименти в домашніх умовах.

Ковалишена, Інна. Крута історія України. Від динозаврів до сьогодні / І. Ковалишена ; намал. Galochka Ch. - Київ : Видавництво "Моя книжкова полиця", 2022. - 167 с. : іл.

Історія - це нудно і незрозуміло? Герої цієї книги спершу теж так думали. Четверо друзів беруться дослідити нашу історію, дізнатися про все правду: які динозаври жили на наших землях, хто боровся за незалежність, яку маємо зараз, чому українці саме такі. Виявляється, історія може бути цікавою та вкрай важливою, навіть, якщо це було ще за динозаврів.

Красавцев, Богдан. Еко-історії для моїх маленьких друзів / Б. Красавцев ; пер. О. Мухіна ; худож. О. Красавцева. - Київ, 2021. - 72 с.

У цій книжці вісім казок. У цікавій та позитивній формі в тестах подано вирішення екологічних проблем. Пригоди відбуваються в Одесі, Києві, Чернівцях, Львові, Харкові та інших містах України. У збірці містяться поради: куди здати батарейки, чому необхідно сортувати пластик, як протидіяти змінам клімату, чим шкідливі фосфатні мийні засоби та навіщо ставати енергоефективними.

Лун, Уш. Дракон-танцівник : казкова повість / Уш Лун ; пер. з нім. І. Вовченко ; намал. А. Рет. - Київ : Видавництво РМ, 2023. - 219 с. : іл.

Черевики, що здійснюють бажання! У чарівній чоботарні шиють ексклюзивне взуття, яке допомагає віднайти в собі хоробрість і наблизитись до омріяного! Якщо ти справді потребуєш допомоги Ліллі, ноги самі приведуть тебе до дверей таємної майстерні…

Лун, Уш. Таємна майстерня : казкова повість / Уш Лун ; пер. з нім. І. Вовченко ; намал. А. Рет. - Київ : Видавництво РМ, 2023. - 203 с. : іл.

Флорентіна хоче знайти своє місце в новій школі: потрапити до футбольної команди, потоваришувати з однокласниками... Однак це виявляється не так легко… На щастя, на допомогу дівчинці приходить загадкова Ліллі, дракон мосьє Арчибальд, балакуча черепаха Ву і швець-чарівник дядечко Клеменс. І все було б добре, якби біля будинку Ліллі не з’явилися шпигуни. Невже новим друзям Флорентіни загрожує небезпека?

Нестайко, Всеволод. Тореадори з Васюківки / В. Нестайко ; іл. Р.Попський. - Київ : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2023. - 215 с. : іл.

Культовий твір, який увійшов до переліку золотої класики української літератури в яскравому оформленні Ростислава Попського.

УПА. Історія нескорених / В. В'ятрович та ін. ; Центр досліджень визвольного руху ; дизайн О. Сало ; обкл. О. Підлісецький. - Київ : Наш Формат, 2023. - 349 с.

У цьому виданні - структурований і лаконічний виклад історії повстанської боротьби. Книга проілюстрована великою кількістю унікальних фотографій, документами і свідченнями учасників подій.

Архів

Нові книги липня 2024

Нові книги червня 2024

Нові книги травня 2024

Нові книги квітня 2024

Нові книги березня 2024

Нові книги лютого 2024

Нові книги січня 2024

Нові книги грудня 2023

Нові книги листопада 2023

Нові книги жовтня 2023

Нові книги вересня 2023

Нові книги серпня 2023

Нові книги липня 2023

Нові книги червня 2023

Нові книги травня 2023

Нові книги квітня 2023

Нові книги березня 2023

Нові книги лютого 2023

Нові книги січня 2023

4 квартал 2022

3 квартал 2022

2 квартал 2022

1 квартал 2022