Нові книги жовтня 2023

Ран, Юліта. Пес Патрон і шкарпетковий монстр / Ю. Ран ; намал. К. Підлісна. - Харків : Видавництво "Ранок", 2023. - 32 с. : іл. - (Серія "Пес Патрон").

А чи знаєте ви, що пес Патрон врятував Землю від здоровезного Шкарпеткового Монстра, який прилетів з далекої Галактики? Ні? Тоді розгортайте цей фантастичний комікс. Такі пригоди - це справжня фантастика!

Джоллі, Ден. Коти-вояки : манґа : Тигрозір і Саша. Кн.1. У ліси! / Д. Джоллі ; іл. Д. Хадсона ; пер. з англ. В. Тумко. - Харків : Видавництво АССА, 2023. - 86 с. : іл.

Саша мала все, про що може мріяти кицюня. Але щасливим дням настав край, отож Саша змушена залишити домівку й оселитися в лісі. Зустрівшись із Тигрозіром, вона закохується й починає думати, що найкращим для неї буде пристати до вояків. Але в Тигрозора забагато таємниць, запальна вдача і не дуже зрозумілі наміри. Яке його справжнє обличчя? І чи можна йому довірити своє життя?

Баумбах, Мартіна. Осінь на Бузиновій вулиці / М. Баумбах ; іл. В. Кертінґ ; пер. з нім. І. Вікторової. - Харків : Видавництво "Ранок", 2021. - 127 с. : іл. - (Серія "Рік на Бузиновій вулиці").

П’ять друзів мешкають в одному будинку на Бузиновій вулиці. Кожен новий день приносить їм веселощі, цікаві пригоди й життєві уроки. А ще маленькі й великі радощі, з яких і складається щасливе дитинство. Ця книга про справжню дружбу, доброту та взаємодопомогу.

Міст, Магнус. Страшенно магічна! Кн. 5 / М. Міст ; іл. Т. Гуссунґ ; пер. з нім. М. Вачко. - Київ : BookChef, 2023. - 152 с. : іл.

Гей, ти! Хутко розгорни мене, мені потрібна твоя допомога! Обіцяю, якщо у тобі немає й іскринки магії, то з тобою нічого не трапиться. Та якщо у тобі криються магічні здібності, то це буде найнебезпечніша, найбільша пригода у твоєму житті!

Літтлер, Джеймі. Еш і поклик Крижаного серця / Дж. Літтлер ; пер. з англ. М. Марченко. - Харків : Читаріум, 2023. - 438 с. : іл.

Еш - хлопець з народу Фіра, який не пам’ятає своїх батьків, але щиро сподівається на їхнє повернення. Еш володіє магічними здібностями, їхня потужність рівна силі чудовиськ, які чатують поза стінами фортець. На хлопця чекає доля вигнанця. Єдиний вихід - приєднатися до відчайдушної команди корабля «Крижане серце».

Кінні, Джеф. Пригоди дивовижного друзяки Роулі Джеферсона / Д. Кінні ; пер. з англ. В. Ракуленка. - Київ : Видавнича група КМ-БУКС, 2023. - 223 с. : іл.

Уява Роулі Джеферсона принесла нам пригоди легендарних масштабів. Приєднайтеся до Роланда і його ліпшого друга Ґарґа Варвара. Вийдіть з безпечного села в похід на порятунок Роландової мами від Білого Чаклуна. Чи виживуть наші герої?

Куждіна, Ольга. Детективна агенція "САМ" в Ужгороді / О. Куждіна ; іл. Г. Гаюнової. - Харків : АССА, 2023. - 171 с. : іл. - (Книжкові мандри).

Учні 3-Б класу однієї з криворізьких шкіл успішно розслідують численні загадки. Через широкомасштабне вторгнення російських окупантів Соня, Андрій і Марійка змушені переселитися до Ужгорода. Навіть в евакуації в них чимало роботи, адже нові загадки виникають щодня. Звідки в ресторані тони безкоштовної їжі? Хто поцупив коштовну каблучку? Як відшукати власника загублених у бомбосховищі окулярів? І куди під час екскурсії зник Денис із Маріуполя?

Жупанова, Олена. Читаємо з памперсів / О. Жупанова ; намал. Н. Кудляк. - Київ : Видавництво «Моя книжкова полиця», 2021. - 76 с. : іл.

Книга "Читаємо з памперсів" підкаже батькам як виховати книголюба, яку книжку обрати для певного віку, порадить книги за вподобаннями й темами. І найголовніше - у ній написано, чому так важливо читати з дітьми і як саме читати, щоб дитина слухала.

Павленко, Марина. Русалонька із 7-В, або Прокляття роду Кулаківських. Кн.1 / М. Павленко ; мал. Я. Каторож. - Вінниця : Видавець Кузьмін А. В., 2023. - 239 с. : іл.

Гадаєш, казки - то тільки дитячі баєчки i чудес на світі не буває? Але якщо над красенем однокласником висить родове прокляття, якщо тебе домучили нічні жахіття сусідської квартири, якщо тітоньку треба рятувати від її ж власного весілля, а старовинна шафа перетворюється на машину часу, i про все це навіть не здогадуються такі розумні батьки, - ти ніде інде, як у казці, справжнісінькій сучасній казці, щасливий кінець якої мусиш дописати самостійно.

Стюарт, Трентон Лі. Таємниче товариство пана Бенедикта. Кн.1 / Т. Лі Стюарт ; іл. К. Елліс ; з англ. пер. Т. Савчинська. - Київ : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2022. - 431 с. : іл.

Четверо дітей вирушити в таємну місію, яку можуть здійснити лише найрозумніші та найвинахідливіші. Для цього їм доведеться навчатися під прикриттям в Освітньому Ліцеї для Здібних, де існує одне-єдине правило - жодних правил. Зіштовхнувшись з надзвичайними випробуваннями, у наших героїв не залишається іншого виходу, як звертатися один до одного по підтримку. Та коли у смертельній небезпеці опиняється їхня дружба, хтозна чи зможуть вони впоратися з найважливішим випробуванням?

Гантер, Ерін. Доля Небесного Клану / Е. Гантер ; пер. Т. Бойка ; худ. оформ. О. Панченка. - Харків : Видавництво "АССА", 2023. - 493 с.

Минуло вже кілька сезонів, як у долині завдяки Вогнезору знову оселився Небесний Клан. Під провідництвом Листозірки він процвітає й віддано дотримується вояцького правильника - охороняє свої кордони, виховує новаків, піклується про старійшин. Однак об’єднати в одному таборі нащадків древніх Небесних котів, звичайних кицюнь і самітників не так вже й просто. Листозірка намагається зробити усе можливе, щоб уникнути розколу Клану. Особливо після того, як отримала уві сні тривожне послання від зоряних предків. Чи достатньо міцне коріння пустив Небесний Клан у долині? Чи втримається він під тиском небезпек?

Червенак, Юрай. Сталеве жезло. Кн.1 / Ю. Червенак ; зі словац. пер. Н. Михаловська. - Київ : BOOKCHEF, 2023. - 462 с.

965 рік, молодий князь Святослав перебирає владу над Києвом і Новгородом. Але він бажає правити країною не з княжого престолу, а з сідла бойового коня. Святослав прагне об’єднати близькі й далекі племена та перетворити своє князівство на найбільшу державу у цій частині світу…

Кокотюха, Андрій. Врятувати березень / А. Кокотюха ; дизайн Т. Волошина ; іл. на обкл. А. Кустової. - Харків : Видавництво "Ранок", 2022. - 239 с.

Київський таксист Анатолій не вірив у можливість повномасштабного російського вторгнення. Та це сталося. Анатолій вважав, що війна швидко скінчиться. Та про всяк випадок вирішив вивезти дружину з дітьми та кицькою в невеличке село під Києвом. І родина опиняться в пастці: село окуповують росіяни.

Чумарна, Марія. Яромир, або вивідувач короля Данила : історична повість з княжих часів / М. Чумарна ; іл. О. Кіналя. - Тернопіль : Богдан, 2023. - 109 с. : іл.

Герой повісті Яромир - юний дружинник короля Данила, виходець з героїчної Бакоти на Дністрі, нащадок славних воїнів і характерників. У творі розкриваються сторінки зародження юнацького пластунського руху, школи виживання в екстремальних умовах. Зворушлива історія двох закоханих сердець - Яромира і Мирослави, які отримують благословення Роду Велетів.

Шойнеманн, Фрауке. Заради сардин в олії. Кн. 4 / Ф. Шойнеманн ; з нім. пер. М. Вачко. - Київ : BookChef, 2023. - 186 с. - (Пригоди кота-детектива).

Кіт Вінстон уявляв собі передсвяткову атмосферу геть інакше. Замість того, щоб насолоджуватися передчуттям Святвечора у родинному колі, він страждає на жахливий біль у животі. Справи аж такі кепські, що доводиться звертатися до ветеринарної клініки. Виявляється, Вінстона отруїли. Ба більше, скидається на те, що хтось постановив собі зжити зі світу всіх котів. Невже це зробив Сандро, власник крамнички делікатесів і давній друг сім’ї? Це пахне новою справою! Тож команда котів та їхні двоногі друзі вирушають на пошуки зловмисників.

Стовер, Адам. Космічна потвора. Т. 3 / А. Стовер ; [іл. автора] ; пер. з англ. О. Тихомирова. - Дніпро : Nasha idea, 2023. - 198 с. : іл.

Бен Поул вже не раз бачив, що в його школі відбуваються дивні речі. Але, щоб аж настільки ДИВНІ! Проаналізуємо: слиз на стелі в школі - не має бути слизу. Сирний запах невідомого походження - з'ясувати звідки. Босий директор - зачекайте, а де його туфлі? Потрібно докопатися до правди якнайшвидше! Тож Бен та його найкращий друг Король Куу починають розслідування… і, схоже, у всьому винна ця штука з космосу.

Рацебуржинська, Юлія. Як створюють монстронароди? Книжка про пропаганду, дурнероб та Чухлера / Ю. Рацебуржинська. - Чернівці : Книги-XXI : Чорні вівці, 2023. - 143 с. : іл.

Що таке пропаганда? Як вона влаштована та чому здатна перетворювати цілі народи на монстрів? Про це ви дізнаєтеся з історії, яка трапилася на горищі будинку № 3 на вулиці Сонячній. Там, як і на будь-якому іншому горищі, мешкають лепетунчики. Дві лепетунські країни Доладиківство й Абищойство мали досить пристойні стосунки, аж доки Абищойці не обрали своїм першуном жадібного тирана Чухлера.

Колінько, Олена. Глиняний птах : екоповість / О. Колінько. - Тернопіль : Навчальна книга - Богдан, 2023. - 195 с.

Тобі п’ятнадцять. Ти любиш глину, кактуси й комбінезони. А з усього світу можеш порозумітися лише з трьома людьми. Із батьком, якого ніколи немає вдома, бо він міжнародний експедитор, із другом, що знає, які шмотки тобі личать у стократ ліпше за тебе та зі своїм хлопцем. Хоча насправді ти кохаєш нового вчителя географії. Чи таки ні?... Надто все це складно. Але справжні твої проблеми ще не починалися. У найближчому майбутньому на тебе чекають брудні підступи, ізольоване місто й купи сміття... Спробуй не загубити себе серед непотребу, Лесю!

Вакуленко-К., Володимир. Я перетворююсь... Щоденник окупації. Вибрані вірші / В. Вакуленко-К. ; дизайн обкл. О. Гаджій ; іл. В. Пузіка. - Харків : Видавництво "Vivat", 2023. - 181 с. : іл. - (Серія "Бібліотека Українського ПЕН").

Щоденник Володимира Вакуленка-К. - болючі й правдиві записи, які вів письменник від початку повномасштабного вторгнення і під час окупації Ізюма та його рідного села Капитолівки на Харківщині. За день до викрадення Володимир приховав щоденник під вишнею на своєму подвір’ї, заповівши батькові. До книжки увійшли тексти щоденника окупації, вибрана поезія Володимира Вакуленка-К. для дітей і дорослих, а також історії від друзів, колег та очевидців, що занурять у хроніку перших місяців повномасштабної війни Росії проти України.

Ічіка, Ішікі. Берсерк Ненажерливості. Кн.1 / І. Ішікі ; мал. Т. Дайске ; пер. Ю. Саржан. - Київ : Північні вогні, 2023. - 155 с. : іл.

Фейт Ґрафіт ніколи не знав, що таке справжня сила. У світі, де він живе, є два типи людей - ті, хто мають виняткові сили і ті, у кого їх немає. Його уникали все життя. Скілом Фейта є Ненажерливість - прокляття, що змушує його постійно відчувати голод… доки він не пробудить її жахливий потенціал. Коли Фейт когось убиває, він може поглинути їхні скіли та задовольнити свій ненаситний апетит. Фейт боїться навіть уявити, скільки життів знадобиться, аби його Ненажерливість нарешті була задоволена.

Голд, Ханна. Останній ведмідь / Х. Голд ; пер. Р. Кийко ; іл. Л. Пінфольда. - Харків : Читаріум, 2023. - 303 с. : іл.

На Ведмежому острові не залишилося білих ведмедів. Принаймні так каже батько Ейпріл, який проводить свої наукові дослідження у віддаленій арктичній станції. Але однієї літньої ночі дівчинка зустрічає ведмедя. Він голодний, самотній і далеко від дому. Сповнена рішучості врятувати його, Ейпріл вирушає у найважливішу подорож у своєму житті.

Сулима, Костянтин. Буйвітер / К. Сулима ; ред. І. Малкович. - Київ : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2023. - 33 с. : іл.

Козаки завжди «ласкаво» зустрічали ласих до України поганців. Пригощали їх гострими шаблями і гарячим свинцем. Справжні лицарі захищали нашу землю, а найславнішим серед них був молодий козак Буйвітер. Громовою хмарою налітав він на ворога, наче блискавка сяяла його шабля, жоден бусурманин не міг сховатися від його сили. Якось Хіз-Гірей втратив через Буйвітра цілий загін воїнів і зазнав найбільшої ганьби. Він не міг перемогти козака в чесному бою, тому вирішив вдатися до темного чаклунства…

Мірошниченко, Світлана. Чиє колесо? / С. Мірошниченко, Н. Олійник. - Харків : Видавництво Vivat, 2023. - 16 с. : іл. - (Серія "Для найменших") .

Разом із героями цієї книжки читачі побачать різні види транспорту й роздивляться великі й маленькі, широкі й вузенькі колеса, дізнаються про існування моноколеса, а також розшукають того, для кого знахідка Ховрашка стане справжнім подарунком! Ця історія про пригоди, дружбу та взаємну підтримку перетвориться на захопливу гру в хованки, тож гайда розгортати віконця й шукати, чиє ж то колесо!

Шекелс, Астрід. Гектор Лис і Відчайдушний політ / А. Шекелс ; пер. з англ. О. Орлової. - Харків : Читаріум, 2023. - 32 ст. : іл.

Сюжет книги розповідає про один літній день, коли Гектор Лис та його друзі спостерігають, як повітряний змій ширяє на вітрі. Їм спадає на думку божевільна ідея: вони теж хочуть літати, як птахи. Чи зможуть друзі разом спроектувати та побудувати літальний апарат? Чи зможуть вони знайти відважного пілота? А що станеться, якщо щось піде не так? Дізнавайтеся з нової пригоди про Гектора Лиса та його друзів.

Шекелс, Астрід. Гектор Лис і Помста Крука. Кн. 2 / А. Шекелс ; пер. з англ. О. Орлової. - Харків : Читаріум, 2023. - 32 с. : іл.

У другій книзі від талановитої Астрід Шекелс «Гектор Лис і помста Крука» Гектор отримує відчайдушне прохання допомоги від мишей Кам’яної Вежі. Вони побоюються, що жахлива помста Крука стане реальністю. Гектор і його друзі вирушають дощової ночі через Зелений гай, сподіваючись дістатися до Кам’яної Вежі вчасно, щоб захистити своїх друзів від стародавнього прокляття, яке, можливо має здійснитися.

Архів

Нові книги липня 2024

Нові книги червня 2024

Нові книги травня 2024

Нові книги квітня 2024

Нові книги березня 2024

Нові книги лютого 2024

Нові книги січня 2024

Нові книги грудня 2023

Нові книги листопада 2023

Нові книги жовтня 2023

Нові книги вересня 2023

Нові книги серпня 2023

Нові книги липня 2023

Нові книги червня 2023

Нові книги травня 2023

Нові книги квітня 2023

Нові книги березня 2023

Нові книги лютого 2023

Нові книги січня 2023

4 квартал 2022

3 квартал 2022

2 квартал 2022

1 квартал 2022