Нові книги вересня 2023

Пратчетт, Террі. Бери за горло / Т. Пратчетт ; пер. з англ. О. Бєлової ; обкл., оформ. Р. Романишин та А. Лесів. - Львів : Видавництво Старого Лева, 2023. - 412 с. - (Серія "Дискосвіт").

«Бери за горло» - роман про відьом із серії «Дискосвіт» Террі Пратчетта. Ланкрським відьмам вкотре доводиться рятувати рідні землі. До короля Веренса приїхали небезпечні гості з Убервальду. Ці сучасні вампіри зовсім не бояться святої води, вони нею загартовуються. Гості вирішують залишитися в Ланкрі назавжди, захопити владу та запровадити нові порядки.

Габерзак, Шарлотта. Не відкривай! Липне! / Ш. Габерзак ; іл. Ф. Бертрана ; пер. з нім. І. Андрієнко-Фрідріх. - Харків : Видавничий дім "Школа", 2023. - 231 с. : іл.

Відкривши чергову таємничу бандероль, Немо з друзями знаходить у ній… слизький зелений слайм! Тієї ж миті Слаймі оживає і неймовірно швидко росте, а рідне містечко друзів потерпає від раптової драглистої зливи. Зупинити катастрофу можна, повернувши Слаймі власникові. Однак заповзятливі хлопці не поспішають рятувати містечко від стихійного лиха, адже випадково виявляють дивовижні косметичні властивості слизу та сподіваються добряче на цьому розбагатіти.

Волінн, Марк. Це почалося не з тебе. Як успадкована родинна травма формує нас і як розірвати це коло / В. Марк ; пер. з англ. Я. Лебеденка. - Харків : Видавництво "Vivat", 2023. - 283 с. - (Серія "Саморозвиток").

Депресія, тривога, фобії - ви успадкували все це від попередніх поколінь! Родинні патерни, заховані, закодовані у поведінкових моделях, відіграють значну роль у нашому емоційному та фізичному здоров’ї. За допомогою візуалізацій та прямого діалогу можливо віднайти шляхи до інтеграції та відновлення психічного здоров’я. Так, це почалося не з вас. Але ви здужаєте це припинити й почати жити щасливим, спокійним і повноцінним життям.

Суворов, Олександр. Система щастя / О. Суворов ; пер. Є. Тарнавського ; худож.: Д. Суворова, Л. Суворова ; худож. оформ. М. Мендор. - Харків : Фоліо, 2023. - 201 с. : іл. - (Серія "Сучасні технології").

За системою Суворова, щастя, як і тіло, можна цілеспрямовано тренувати щодня, адже те що тренується, - поступово розвивається. Доступні й приємні тренування, описані в цій книжці, є універсальними, вони підходять людям будь-якого віку й достатку, з різними звичками та способом життя.

Дейвіс, Стівен. Гільда і потайний народ / Д. Стівен ; пер. з англ. В. Чернишенко ; намал. Сієрра Міллер. - Київ : Видавництво "АРТБУКС", 2023. - 169 с. : іл. - (Серія "Читати - класно!").

Познайомтеся із Гільдою! Дослідницею, шукачкою пригод, власницею пригодницького блокнота і подругою всіх створінь у долині. Щоденне життя Гільди наповнене фантастичними та відчайдушними пригодами!

Габерзак, Шарлотта. Не відкривай! Кусається! / Г. Шарлотта ; іл. Ф. Бертрана ; пер. з нім. І. Андрієнко-Фрідріх. - Харків : Видавничий дім "Школа", 2022. - 227 с. : іл.

Звичайний хлопчина Немо отримує бандероль із дивним написом «Не відкривай!» і знаходить усередині живу іграшку - волохатого крижаного єті, який миттєво почав рости. А тим часом надворі починається сніг - і це посеред літа! Поки ціле містечко замерзає під сніговими заметами, Немо та його друзям доводиться добряче попітніти, щоб заховати справжнього двометрового монстра.

Зелінський, Андрій. Семенові зорі : казка з добрими очима / А. Зелінський ; обкл. І. Михайлян. - Львів : Видавництво Старого Лева, 2023. - 485 с.

У Старих Плавнях, що простяглися вздовж Борисфену з одного боку, а з іншого - оточені валом, живе юнак Семен. У нього дивовижні ясні сині очі, глибокі, як саме небо. Хлопець кохає Василинку, вони планують побратися, навіть хату Семен облаштовує, щоби привести туди молоду дружину. Проте перед тим, як одружитися, хлопець вирішує помандрувати за вали, щоби побачити село з іншого боку. Та найбільша мрія Семена - навчитися запалювати зорі.

Казаліс, Анна. Велика книжка про пори року / А. Казаліс ; іл. Т. Вульфа ; пер. з італ. О. Ларікової. - Харків : Видавництво "Vivat", 2023. - 53 с. : іл. - (Серія "Для найменших").

Ця книжка відчинить двері до дивовижного світу, де звірі й пташки живуть у злагоді й тішаться природі за будь-якої пори року. Вони радо зустрічають весну пташиним концертом, улітку влаштовують змагання з плавання, варять найсмачніше у світі варення, восени збирають плоди й пригощають одне одного різною смакотою, а тоді дружно готуються до сніжної зими, коли так весело кататися на санчатах і ладитися до Різдва.

Вольмер, Ґеорґ. Совуня Еллі / Ґ. Вольмер ; іл. П. Ґертенбах ; пер. з нім. Є. Даскал. - Харків : Видавництво "Vivat", 2022. - 54 с. : іл. - (Серія "Маленьке диво").

У совуні Еллі все б у житті було пречудово, та тільки ніяк не вдається знайти собі друга. Вночі, коли саме час для совиних забавок, усі навколо сплять. А щойно сходить сонечко й трапляється охочий до гри, Еллі смачно позіхає й солоденько засинає… Аж одного разу совуня таки зустрічає, кого шукала, - кажаничку Тею, яка теж самотньо блукала темрявою. Відтоді ці двоє ставлять нічне життя лісу догори дриґом.

Сад, Катерина. Поштар / К. Сад. - Львів : Видавництво Старого Лева, 2022. - 48 с. : іл.

Тут кожен мешканець має свою професію, от, скажімо, Грак - відомий журналіст, а Бджола - справжня медсестра. Одного дня Поштар почав отримувати дивні листи, без адреси та підпису, а всередині конвертів лежали несподівані речі... Вовк не припиняв пошуків, аж доки не розкрив цю загадку.

Герґане, Івонн. Хрячок-лісовичок / І. Герґане ; іл. В. Раурс ; пер. з нім. Є. Даскал. - Харків : Видавництво "Vivat", 2022. - 54 с. : іл. - (Серія "Маленьке диво").

Хрячок-лісовичок - це маленький допитливий веприк. Неслухняні ратички постійно тягнутъ його на пошуки різноманітних цікавинок і пригод. Там Хрячок натрапив на морську черепашку. А тут - на чиєсь яєчко. З маминою підтримкою та разом зі всезнайком Мартином і дбайливою тюленихою Мерілін веприк спробує повернути знахідки туди, де вони народилися. Адже кожен, хто загубився, хоче додому.

Ґрін, Шія. Веселі історії про звірят / Ш. Ґрін, М. Паласьйос ; пер. з ісп. О. Бугайцової. - Харків : Видавництво "Vivat", 2023. - 116 с. : іл. - (Серія "Для найменших").

Заколисайте дитину оповідками про тварин, які мешкають у сонячних джунглях і засніжених лісах, у дуплах і норах, які літають, стрибають і плавають та з якими щодня відбуваються захопливі пригоди. Напевно малюкам буде цікаво дізнатися, чи є у лева власний перукар і яку ж зачіску він робить королю звірів? Хто з мешканців джунглів користується кремом із кульбаби? Чому піжамні вечірки коал такі короткі?

Мароль, Шанталь де. Пес і курокрад / Шанталь де Мароль, А. Шеффлер ; пер. з нім. С. Стець. - Київ : ARTBOOKS, 2023. - 26 с. : іл. - (Серія "Читати класно!").

Ось перша з них: повчальна та добра історія про винахідливість, дружбу та взаємодопомогу! Кіт і собака мріють про спокійне життя на фермі. І у них є план! Та чи вдасться друзям отримати те, чого хочеться? Чи все буде не так вже й просто? Ідеальне читання для дошкільнят та яскраві ілюстрації, які обожнюють діти всього світу, одразу зроблять цю книжку улюбленою!

Арабі, Шагіда. Як вижити серед токсичних людей? Гід для високочутливих / Ш. Арабі ; пер. з англ. Н. Сліпенко. - Київ : ARTBOOKS, 2023. - 233 с. - (Серія "Читати - класно!").

Книга про емпатичних людей, які гостро реагують на різноманітні подразники, швидко втомлюються, тонко сприймають твори мистецтва, легко переймають чужий настрій... І так само легко ці люди можуть стати жертвами нарцисів. Дізнайтеся більше з нової книжки Шагіди Арабі, американської психологині, що спеціалізується на вивченні аб’юзивної поведінки. Після прочитання ви не тільки вмітимете вчасно розпізнавати такі токсичні стосунки, але й знатимете, що робити далі - як захистити себе й відновити втрачену рівновагу.

Несгефер, Нанна. Пригоди кажаночки Дарусі / Н. Несгефер ; іл. В. Рауерс ; пер. з нім. Є. Даскал. - Харків : Видавництво "Vivat", 2023. - 62 с. : іл. - (Серія "Для найменших").

Кажанчики сплять удень, а вночі - літають. Проте Даруся - незвичайна кажаночка. Вона трохи незграбна й не хоче спати, поки світить сонечко. Так не буває! Проте Даруся цим не переймається. Вона знає: день - для пригод, а ніч - для фантастичних сновидінь. Удень їй подобається бавитися з друзями, шукати домашнього улюбленця та кататися на велосипеді. А ще святкувати день народження зі справжнісіньким тортом. А як стемніє, вона вдягає тепленьку піжаму та смугасті шкарпетки, у яких дуже приємно спати. Бо ж той, хто солодко спить уночі, засвітла має приголомшливі пригоди.

Шахінканат, Сара. Неньчина сумка / С. Шахінканат ; іл. А. Інан ; пер. Л. Герасимчука. - Харків : Фоліо, 2023. - 31 с. : іл. - (Серія "Дитячий світ").

Усі ми знаємо, що в світі існують чарівні палички та зачаровані замки. А чи існують чарівні... сумки? Так! Це сумочка неньки, в якій є і сніданок для малюків та кошеняти, і ліки, і чистий одяг. А сама сумочка може перевтілитись навіть у вітрило. Ось така вона - чарівна НЕНЬЧИНА СУМКА, про яку розповідає Сара Шахінканат.

Вульф, Алекс. Дитяча енциклопедія хижаків / А. Вульф ; пер. укр. С. Орлової. - Харків : Видавництво "Vivat", 2023. - 127 с. : фотогр. - (Серія "Енциклопедії").

Ця ілюстрована енциклопедія запрошує читачів на неймовірну екскурсію світом найнебезпечніших створінь - від великих кішок і ведмедів до акул і крокодилів. Сучасну наукову інформацію про велике розмаїття тварин супроводжують чудові фотографії. Юні читачі розкриють секрети дивовижних мисливців - як великих, так і малих.

Мілтон, Стефані. Minecraft. Спіймай крипера та інших мобів : гра на спостережливість / С. Мілтон, Т. Макбраєн ; пер. з англ. О. Кондратюк. - Київ : АРТБУКС, 2020. - 39 с. : іл. - (Серія "Книжка-гра").

П’ятеро найсміливіших дослідників світу Minecraft вирушають на пошуки найбільш непередбачуваних та невловимих мобів. Полювання не виправдовує очікувань, і мисливці потребують твоєї допомоги. У цій гонитві тобі доведеться перетнути Верхній світ, спуститися у пекельний Нижній світ і навіть потрапити у моторошний вимір Краю. Але чи вдасться тобі спіймати цих хитрих істот?

Мілтон, Стефані. Minecraft. Карти : довідник першопрохідця / С. Мілтон ; іл. М. Сінгх Свампбарон ; пер. з англ. О. Кондратюк. - Київ : АРТБУКС, 2020. - 77 с. : іл. - (Серія "Моя енциклопедія").

Колекційна книжка з неймовірно красивими ілюстраціями найпопулярнішої у світі гри не залишить байдужим жодного гравця. З нею читач досліджуватиме таємничий світ Minecraft за допомогою намальованих від руки карт кожного біому.

Дзюбак, Емілія. Що будують звірята? / Е. Дзюбак ; з пол. пер. О. Горба. - Львів : Видавництво Старого Лева, 2023. - 62 с.

У чудово проілюстрованій книжці Емілії Дзюбак дізнаєтеся про справжні підземні мегаполіси та наземні споруди, невеличкі гніздечка та «багатоквартирні» комплекси, будиночки на воді та під водою, переносні й тимчасові житла. Усі ці споруди – справа рук звірят, птахів та комах – справжніх майстрів-будівничих, які добре знаються на будівельних матеріалах, безпеці та затишку власних помешкань. Для усіх, хто цікавиться світом тварин та природою.

Лоон, Паул Ван. Вовкулаченя Дольфі та Срібнозуб / Паул Ван Лоон ; іл. Гюго ван Лоок ; пер. з нідерл. І. Коваль ; обкл. О. Шатохін. - Львів : Видавництво Старого Лева, 2023. - 174 с. : іл.

Дольфі мріє поїхати з класом у невеличку мандрівку до лісового табору. Але його найкращий друг Тіммі захворів. Чи впорається Дольфі сам, без Тіммі, коли настане повний місяць? До того ж у лісі водиться якась загадкова істота, ще й сновигає небезпечний мисливець. Дольфі хвилюється, що однокласники дізнаються про нього правду. Але чи й справді так страшно, що він - вовкулаченя? Читайте у другій книжці Паула ван Лоона про захопливі пригоди вовкулаченяти Дольфі.

Дерипаско, Галина. Сезонні зміни на фермі : тварини, рослини, праця людей : книжка з віконцями : гортай, відкривай, пізнавай / Г. Дерипаско ; іл. І. Черняк. - Харків : Видавничий дім "Школа", 2022. - 16 c. : іл. - (Я пізнаю світ).

Ця книжка є справжньою енциклопедією життя на фермі. На її яскравих сторінках із пізнавальними «віконцями» живе дружна родина працьовитих фермерів. Вони покажуть, що росте на їхньому охайному городі та в рясному саду, які тварини мешкають поряд, яка техніка використовується у полі тощо. Книжка навчить помічати нове та цікаве, розповість про працю і побут людей у селі та про родинні цінності.

Монстр, Сфе Р. Minecraft : комікс. Т. 1 / Сфе Р. Монстр ; іл. та обкл. С. Ґрейлі ; летерінг: Джон Дж. Гілл ; пер. О. Кондратюк ; Mojang. - Київ : ARTBOOKS, 2020. - 85 с. : іл. - (Серія "Мій комікс").

Тайлер - звичайнісінький підліток, в якого після переїзду з рідного містечка різко змінюється життя. На щастя, у Тайлера є віддані друзі, назавжди об’єднані любов’ю до світу Minecraft! Вони рушають у вимір Краю на пошуки найскладнішої пригоди - битви з лютим драконом!

Монстр, Сфе Р. Minecraft : комікс. Т. 2 / Сфе Р. Монстр ; іл. та обкл. С. Ґрейлі ; летерінг Джона Дж. Гілла ; пер. з англ. О. Кондратюк ; Mojang. - Київ : ARTBOOKS, 2021. - 85 с. : іл. - (Серія "Мій комікс").

Ватага друзів готує нову експедицію, цього разу до підводного меморіалу! Та коли недоброзичливці зривають їхній задум, то доводиться імпровізувати, аби все ж здійснити задуману мандрівку! А це непросто... Зазнавши нападу піратів і мимоволі стикнувшись з іще більшою загрозою, всі без винятку герої коміксу вчаться довіряти одне одному та разом долати негаразди!

Яріш, Ярослав. Самійло / Я. Яріш ; іл. О. Продана. - Київ : Видавництво "Час майстрів", 2023. - 253 с. : іл. - (Серія "Рекомендуємо прочитати").

Історична пригодницька повість з елементами фентезі описує події, які відбуваються в часи, коли кочівники чинили набіги на українські землі, щоб грабувати та полонити людей, які потім ставали дуже хорошим товаром на ринку рабів. Книжка розповідає про славетне козацтво, про козаків-характерників, про честь, звитягу, готовність на самопожертву заради святої мети, друга чи побратима по зброї, про свободу, волю, любов до Бога, Вітчизни і людей, про здатність прощати і вірити.

Ваґнер, Єнс І. Таємниці останнього пірата / Єнс І. Ваґнер ; іл. Х. Ратті ; пер. з англ. О. Науменко. - Київ : АРТБУКС, 2023. - 169 с. : іл. - (Серія "Читати - класно!").

На пiщаному днi Карибського моря знайдено затонулий корабель легендарного пiратського флоту. Тiммi, Лiллi й Марвiн отримують дозвiл вiдвiдати мiсце кораблетрощi - й ось вони вже на шляху до старовинної таємницi, яка до того ж добре охороняється. А тим часом їхнiй давнiй суперник робить усе, щоб друзi зазнали невдачi. Справжній тренажер для уяви! Шукай пiдказки в iсторiї та яскравих iлюстрацiях i розв’язуй завдання.

Белл, Дженніфер. Легендаріум / Д. Белл ; пер. з англ. В. Морозов ; обкл. П. Доннелі. - Львів : Видавництво Старого Лева, 2023. - 348 с.

Артур, Реня та Сесілія знову потрапляють у далеке майбутнє й опиняються в гущі карколомних випробувань РПГ - реальної пригодницької гри. Щоб повернутися додому, друзям доведеться взяти участь у турнірі Айронтайда, де оживають легенди усього Видимого Всесвіту, а будь-яке хибне рішення чи непродуманий крок - загроза життю. Чи не забракне їм сміливості, щоб впоратися з усіма надскладними завданнями, допоки спливуть відведені години? І чи вдасться їм розгадати, хто такий той лиходій Дедлок.

Обріст, Юрг. Хто розплутає : 6 детективних історій / Ю. Обріст ; пер. з нім. І. Андрієнко-Фрідріх. - Харків : Видавничий дім "Школа", 2023. - 182 с. : іл. - (Серія "Детективний квест").

Детективам Келле Нишперу та Ґітті Тямкер терміново потрібні помічники, аби якнайшвидше знайти речові докази та кинути зловмисників за ґрати. А справ надійшло до агенції чимало: шість великих детективних пригод і в кожній повнісінько загадок та головоломок. Хто викрав діамант? Хто зіпсував цирк? Як злочинці замітають сліди? Тож поспішаймо до детективної агенції, аби швидше розплутати справи!

Архів

Нові книги червня 2024

Нові книги травня 2024

Нові книги квітня 2024

Нові книги лютого 2024

Нові книги березня 2024

Нові книги січня 2024

Нові книги грудня 2023

Нові книги листопада 2023

Нові книги жовтня 2023

Нові книги вересня 2023

Нові книги серпня 2023

Нові книги липня 2023

Нові книги червня 2023

Нові книги травня 2023

Нові книги квітня 2023

Нові книги березня 2023

Нові книги лютого 2023

Нові книги січня 2023

4 квартал 2022

3 квартал 2022

2 квартал 2022

1 квартал 2022