Нові книги лютого 2023

Блок, Серж. Зук та її друг Ноно / С. Блок, Н. Убеш ; пер. з фр. О. Колесникова. – Дніпро : Nasha idea, 2021. – 56 с. : кол. іл. – (Серія "Зук" ; книга 6).

У Зук, маленької відьмочки з характером, є дуже люб’язний друг – Ноно. А ще Ноно – балакун, приставака, боягуз, хвалько і… таємно закоханий у Зук! Звісно ж, маленька відьмочка користується цим, щоб подражнити його та зіграти з ним найсмішніші жартики!

Блок, Серж. Маленька відьма з великим серцем / С. Блок, Н. Убеш ; пер. з фр. А. Лісовська, Є. Джасте ; пер. укр. М. Гнатюк. – Дніпро : Nasha idea, 2021. – 54 с. : кол. іл. – (Серія "Зук" ; книга 1).

Зук – маленька відьма з характером, але з великим серцем. Вона може прихистити всіх тварин на світі та захистити планету. Ось на які добрі справи вона здатна за допомогою своєї чарівної палички. На жаль, вона не знає всіх заклинань досконало... І тому постійно потрапляє в кумедні ситуації, помиляючись знову й знову, та створює суцільний безлад навколо себе.

Блок, Серж. Небезпечна для суспільства / С. Блок, Н. Убеш ; пер. з фр. О. Колесникова. – Дніпро : Nasha idea, 2018. – 57 с. : кол. іл. – (Серія "Зук" ; книга 2).

Продовження історії про маленьку відьмочку Зук, яка намагається якнайшвидше подорослішати, очистити місто від сміття, і навіть провчити бешкетників. Та часом Зук забувається і сама робить вчинки, які становлять небезпеку для суспільства. Добре, що матуся Зук Ожинка – найсильніша відьма світу, яка завжди приходить на допомогу і виправляє бешкети своєї любої донечки. Звичайно ж, Зук обіцяє більше так не робити... до наступного разу.

Блок, Серж. Чаклунство від матері до доньки / С. Блок, Н. Убеш ; пер. з фр. О. Колесникова. – Дніпро : Nasha idea, 2022. – 52 с. : кол. іл. – (Серія "Зук" ; книга 7).

Зук, маленька відьмочка з характером, має прекрасну маму. А її бабусю ви знаєте? Ні?! То час знайомитися! Адже Зак — серйозна пані, в якої є чому повчитися. Які ж секретні рецепти вона приготувала для Зук? Зілля сили чи заклинання, яке дозволяє ставати ким забажаєш?

Бондаренко, Катерина. Велика мрія маленького равлика / К. Бондаренко ; худож. І. Рогожникова ; пер. В. Терзі. – Київ : Зелений пес, 2022. – 31 с. : кол. іл.

Маленька дівчинка-равлик мала велику, навіть величезну, порівняно з розмірами її самої, мрію. І настільки ж нездійсненну. Вона мріяла про небо. Відчайдушно, як здавалося їй, безглуздо – як вважали всі довкола. Чи вистачить сил маленькому равлику боротися за свою мрію? І чи справді можливо досягти того, що видається нездійсненним?

Бонь, Наталія. НЛО за селом / Н. Бонь ; іл. О. Продана. – Харків : Видавництво "Ранок", 2020. – 144 с. : іл.

Ця весела, цікава та динамічна книжка розповість про невпізнанні літаючі об’єкти, які приземляються там, де їх не мають побачити. І, звичайно, роблять вони це вночі. Проте якщо НЛО вирішило здійснити посадку за селом Біленьким, таємниця навряд чи залишиться таємницею. Іншопланетні прибульці вирішили завоювати Землю, але в нашої планети є відважні захисники.

Була, Оксана. Вересова Міль / О. Була. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2022. – 70 с. : кол. іл.

Звідки беруться кольори вдень і куди вони зникають вночі? Про це знає Сіра Міль. Вона живе на Вересовій галявині і понад усе боїться денного світла. Сіра Міль звикла ховатися у заростях вересу і показуватися зі сховку лише з настанням темряви. Вона мріє побачити дерева, але ніколи не покидає свою галявину. Сіра Міль впевнена у тому, що вона — єдина міль на світі.

Бутчарт, Памела. Мій директор-щур-вампір! / П. Бутчарт ; іл. Т. Флінтема ; пер. з англ. С. Стець. – Київ : ARTBOOKS, 2022. – 171 с. : іл.

У третій частині цієї серії Іззі та її друзі поринули у ще більше божевілля початкової школи. Цього разу школярі впевнені, що їхній новий директор – щур-вампір! В його кабінеті завжди темрява, він носить довгий чорний плащ і ненавидить часник! Друзям залишилося тільки вигадати план, як перемогти нового директора та завадити йому захопити школу…

Ваґнер, Єнс І. Тінь і золота кімната / Єнс І. Ваґнер ; іл. Х. Х. Ратті ; пер. з англ. А. Копівська. – Київ : Artbooks, 2022. – 95 с. : кол. іл.

Тіммі та його друзі протистоять талановитому злочинцеві, відомому як Тінь. На карту поставлено дуже багато – вони мусять повернути найвідоміший з викрадених артефактів усіх часів!

Вежбіцька, Катажина. Ельф для супер-завдань : 24 оповідання / К. Вежбіцька ; іл. У. Нікітіної ; пер. з пол. Я. Б. Мелех. – Харків : Видавництво "Ранок", 2021. – 189 с. : кол. іл.

Неймовірно гарна та цікава адвент-книга про клопоти чарівних ельфів напередодні Різдва. Історія містить 24 оповідання – якраз на кожен вечір адвенту. Можна читати поступово, по оповіданню в день, а можна усю книгу прочитати за святковий день та дізнатися, чи вдасться ельфам для суперзавдань врятувати Різдво.

Верн, Жуль. Кругом світу за 80 днів : роман / Ж. Верн ; пер. з фр. Товариства "Час", 1919 ; намал. О. Тернавська. – Київ : Видавництво РМ, 2022. – 342 с. – (Серія "Шедеври дитячої літератури").

Коли англійський джентльмен чує: «Це неможливо...», він не роздумуючи б’ється об заклад і доводить протилежне. А містер Філеас Фоґґ – справжній незворушний англійський джентльмен. Тож він заповзявся довести, що об’їхати кругом світу за 80 днів – цілком реальне завдання. І завадити йому та його вірному слузі Паспарту не зможуть ані англійський детектив, ані індійські релігійні фанатики, ані шторми, ані дуель… Чи виграє містер Фоґґ парі? А може, ще й знайде справжнє кохання?

Вест, Карлі Енн. Втрачені деталі / Карлі Енн Вест ; худож. Т. Гайц ; з англ. пер. М. Пухлій. – Київ : BookChef , 2022. – 220 с. : іл.

Нікі Рот завжди почувався самотнім. Але все змінюється, відколи він із родиною переїжджає до Рейвен-Брукса і знайомиться зі своїми ексцентричними сусідами. Виявляється, що Нікі має дещо спільне з сином сусідів, Аароном, – обидва захоплюються майструванням і винаходами. Незабаром хлопці перетворюються на нерозлучних друзяк і, використовуючи свої навички, починають жартувати над жителями містечка. Цей приголомшливий приквел хітової відеогри «Привіт, сусіде» містить ілюстрації, які допомагають читачам розкрити таємницю, що лежить в основі гри.

Виженко, Олександр. Григорій Сковорода - дітям / О. Виженко ; байки в переказі О. Виженка і малюнках-загадках А. Сезон ; автор передм. О. Симоненко. – Київ : Видавництво "Час майстрів", 2021. – 107 с. – (Серія "Найкраще - дітям").

Це артбук, малюнки в якому незвичні, не завжди зрозумілі й подекуди абстрактні. Як байки Григорія Сковороди приховують у собі мудрість, так і малюнки Анни Сезон приховують у собі загадки і спонукають розгадати таємниці їхніх образів. Ілюстрації шокують читача, бентежать, веселять, можуть навіть і обурювати – і саме це дає поштовх до пізнання, розпалює бажання їх зрозуміти.

Вісландер, Юйя. Мама Му на дереві / Ю. Вісландер ; намал. С. Нордквіста ; пер. зі швед. Г. Кирпи. – Тернопіль : Навчальна книга - Богдан, 2021. – 101 с. : кол. іл.

Ця книга про те, що кожен може змінити своє життя. Про те, що мрії повинні збуватися і що справжні друзі завжди допоможуть. Хоч би яка божевільна ідея тебе не осінила! Хто сказав, що корови не зможуть залізти на дерево? Це все стереотипи! Якщо дуже хочеться – то можна! Так і наша корівка Мама Му вкотре долає всі стереотипи щодо того, як правильно поводитися коровам (чи ж лише коровам?).

Вітале, Брук. Родинна таємниця / Б. Вітале та Єнс І. Ваґнер ; іл. Х. Х. Ратті ; пер. з англ. А. Копівська. – Київ : Artbooks, 2022. – 95 с.

Перша книжка у серії про Тіммі Тоббсона для юних дослідників! Таємниче повідомлення у старовинній книзі змушує Тіммі та його друзів відправитися у неймовірну подорож. Вони мають розгадати таємницю, яка назавжди змінить їхні життя – вони стануть «Юними дослідниками»! У кінці книжки міститься добірка цікавих енциклопедичних фактів, а також практичні завдання!

Вовк, Оля. Літанка : казки / Оля Вовк. – Київ : БукБанда, 2022. – 102 с. : кол. іл.

Літáнка – це книга чудесних історій, де літá кружляють у танку казки. Ти можеш бути малим дитям чи сивобородим дідусем, та якщо у твоєму серці тепліє літо… То ласкаво просимо на борт літака дитинства. Вирушаємо! Щасливого польоту!

Вожжов, Сергій. Мрія на мільйон. Рушай у світ грошей та бізнесу / С. Вожжов. – Харків : Видавництво "Ранок", 2021. – 144 с. – (Серія "Розширення світогляду").

Книга про гроші, витрати і заробіток, облік, бізнес-проєкт, а ще про менеджмент, про компетенції, тренінги. Написана зрозумілою для підлітків мовою, і в цікавій формі квесту. Автор Сергій Вожжов – підприємець і бізнес-тренер, достеменно знає і розуміє цю аудиторію, бо багато років викладає тинейджерам фінансову грамотність.

Гаґеруп, Гільда. Таємниця зниклого діаманта / Г. Гаґеруп, К. Гаґеруп ; іл. Е. К. Окстад ; з норв. пер. Володимир Криницький. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2022. – 86 с. : іл.

Десятирічна Єнні впевнена, що її молодший брат Тім – такий самий геніальний детектив, як відомий Шерлок Голмс. Це історія про те, як супердетектив Тім розгадує першу таємницю зниклого діаманта і розкриває свою першу справу. А записала все, звісно, його вірна помічниця Єнні.

Грехов, Олександр. Відбій повітряної тривоги / О. Грехов, А. Нікуліна ; пер. на англ. О. Проша, П. Безкоровайний. – Харків : Видавництво "Vivat", 2022. – 95 с. : іл. – (Серія "Найкращий подарунок").

Артщоденник перших місяців повномасштабного вторгнення від авторів. Ці ілюстрації та тексти – про спільний біль, спільну радість, спільні подвиги і вчинки. Про те, чим ми жили ці перші місяці після 24 лютого 2022 року. Від війни прокинулася вся Україна. І зараз кожен із нас робить все можливе, щоб перемогти і щоб назавжди був відбій повітряної тривоги.

Гурницька, Наталія. Багряний колір вічності : роман / Н. Гурницька ; дизайнер обкл. О. Безруков. – Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2022. – 188 с. : іл.

Львові сучасному, Львові передвоєнному і Львові часів Першої світової війни відбуваються драматичні події, народжуються родинні таємниці й перетинаються долі героїв цього роману. Ірена – юна наївна гімназистка із заможної родини. Доля дарує їй трагічне кохання, яке вривається в її спокійне життя вихором перших глибоких почуттів, сильних емоцій та чуттєвих насолод. Життя кидає Ірену в лихоліття війни, жорна сталінських репресій і на заслання в Казахстан. Яку ціну доведеться заплатити дівчині за своє щастя та любов? Чи зуміє вона вистояти, не зламатися і зберегти у собі світло добра й любові?

Ґальйо, Ана. Хвостаті друзі / А. Ґальйо, К. Квінн ; з ісп. пер. А. Вовченко. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2021. – 42 с. : іл.

Ця книжка – ілюстрована колекція історій про домашніх улюбленців відомих вчених, художників, письменників та музикантів. Ви дізнаєтеся про улюблену пташку Моцарта, яка стала натхненням до створення його відомого концерту для фортепіано з оркестром № 17, а також про письменницю Дороті Паркер, яка так любила тварин, що дозволяла парі кайманів плавати у своїй ванні. А ще про сумного папугу Ейнштейна, якого вчений веселив незвичайними жартами, і про домашнього оленя Фріди Кало, якого вона змалювала на одній зі своїх найвідоміших картин.

Ґвілім, Сем. І місяць мені розповів / С. Ґвілім ; іл. Ю. Ґвілім ; пер. з англ. А. Море. – Київ : Видавництво, 2021. – 32 с. : кол. іл. – (Серія "Для дітей").

Ночами, коли наш син, здається, хоче лише стрибати в ліжку вгору-вниз, ми розповідаємо йому історії про те, як усі люди, яких він знає, саме цієї миті сплять. Ми говоримо про те, де вони сплять, що вони робили того дня і що їм сниться. У цій історії ми хотіли глянути ширше, що розповів би місяць про те, як діти з усього світу, які живуть у дуже різних умовах, лягатимуть спати сьогодні ввечері, - автори.

Архів

Нові книги червня 2024

Нові книги травня 2024

Нові книги квітня 2024

Нові книги лютого 2024

Нові книги березня 2024

Нові книги січня 2024

Нові книги грудня 2023

Нові книги листопада 2023

Нові книги жовтня 2023

Нові книги вересня 2023

Нові книги серпня 2023

Нові книги липня 2023

Нові книги червня 2023

Нові книги травня 2023

Нові книги квітня 2023

Нові книги березня 2023

Нові книги лютого 2023

Нові книги січня 2023

4 квартал 2022

3 квартал 2022

2 квартал 2022

1 квартал 2022