Новини

Зображення для новини 'Микола Леонтович та його

Микола Леонтович та його "Щедрик"

Опубліковано 18 грудня 2017 о 15:20

Зустріччю про відому в цілому світі щедрівкою «Щедрик» та її автором Леонтовичем Миколою закінчили черговий етап міжнародного проекту, а розпочали різдвяно – новорічний період.

Веселих Свят та Щасливого Нового року 2018.   

Зображення для новини '

"Житомир космічний"

Опубліковано 13 грудня 2017 о 15:01

"Житомир космічний" - така була тема зустрічі Житомирської обласної бібліотеки для дітей та Пункту вивчення укр. мови міста Свйонтки, Польща, викладач Петро Табака.

На завершення зустрічі діти відповідали на космічні запитання і подивилися сайт Музею космонавтики. 

Зображення для новини 'Марганець – місто шахт і кар’єрів '

Марганець – місто шахт і кар’єрів

Опубліковано 13 грудня 2017 о 07:56

Про хімічний елемент з атомним номером 25 — метал, який відповідає цьому елементу — марганець і про місто Марганець, в рамках міжнародного проекту, розповідала Забенько Ольга Валентинівна дітям з Міжшкільного пункту вивчення української мови міста Добре Місто – Польща. Тема онлайн – зустрічі «Марганець – місто шахт і кар’єрів».

Зображення для новини 'Львів. Книга.'

Львів. Книга.

Опубліковано 27 листопада 2017 о 11:00

Продовжуються зустрічі по проекту. Про те як виникла книга, та як змінювалась протягом часу сьогодні розповідала Христина Роса, з Львівської обласної бібліотеки для дітей, а свої знання з української мови, та історії продемонстрували учні пункту вивчення української мови міста Лідзбарк Вармінський, Польща.

Зображення для новини 'Відкриваємо перлини м. Житомира з бібліогідом'

Відкриваємо перлини м. Житомира з бібліогідом

Опубліковано 21 листопада 2017 о 11:00

21 листопада школярі м. Добре Місто – Польща поринули маршрутом м. Житомир - Україна у рамках скайп-уроку „Відкриваємо перлини м. Житомира з бібліогідом”.

Зображення для новини 'Вітаємо нових учасників Міжнародний проект

Szkoła Podstawowa nr 8 im. Łesi Ukrainki z Ukraińskim Językiem Nauczania

Сьогодні наша перша зустріч була присвячена українським народним казкам.
Діти розгадували загадки, утворювали нові слова, та разом з ведучою читали казку «Ріпка» у переказі Івана Франка. Такий своєрідний подарунок на міжнародний день дітей від Львівської обласної бібліотеки для дітей) З нетерпінням очікуємо наступної зустрічі!

Зображення для новини 'Бібліоподорож «Файне місто Тернопіль»'

Бібліоподорож «Файне місто Тернопіль»

Опубліковано 23 травня 2017 о 13:33

На зв’язку, 23 травня, Тернопільська обласна бібліотека для дітей - Україна та діти і молодь міста Лідзбарк Вармінський – Польща. Тема зустрічі - Бібліоподорож «Файне місто Тернопіль». Чи хтось побував у Тернополі ? - запитали співрозмовники проекту. Досі ні - відповіли діти.

Зображення для новини 'Відгук про захід від викладача української мови Мирослави Четирба - Піщако, м. Ольштин, Польща'

У п’ятницю 12 травня ольштинські гімназисти під час чергової online-зустрічі з Львівською обласною бібліотекою відбули віртуальну екскурсію по Львову. Ми ознайомилися з унікальними пам’ятками старовинного міста, з його неповторним, багатокультурним обличчям, почули про знаметиних жителів та фундаторів прекрасних кам’яниць.

Наші партнери

Логотип 'Освітня ГО «ЛАД»'

Освітня ГО «ЛАД»