News

Катажина Васильковська «Авторські читання онлайн - «Перстень курантів»
Приємний сюрприз для поціновувачів пригод, детективів та….майбутніх письменників!

Для вас «Авторські читання онлайн - «Перстень курантів», кримінальна повість в уривках від польської письменниці Катажини Васильковської!

Ну хіба ж не диво, вишиванка наша!

Ну хіба ж не диво, вишиванка наша!

Published on 21 травня 2020 о 14:16
Українська вишивка - це завжди святково, оригінально, стильно! Подільська, буковинська, гуцульська, покутська... усіх і не перелічити, - скільки етнографічних регіонів України, стільки й різних технік, узорів, кольористики. Навіть окремі села можуть похвалитися своїми неповторними орнаментами. День вишиванки - особливе свято, символічне! А ще, це чудова нагода одягнути свою улюблену вишиванку й разом відсвяткувати! Не забудьте познайомитися із добіркою книжок, адже там можна знайти стільки оригінальних взорів для майбутньої сорочки))
Книга на замовлення

Книга на замовлення

Published on 17 травня 2020 о 17:03

Шановні користувачі!

Знаємо, що ви дуже скучили за бібліотекою і вам дуже хочеться читати! Тому ми запроваджуємо для вас тимчасову послугу «Книга на замовлення» 

День народження бібліотеки

День народження бібліотеки

Published on 6 травня 2020 о 11:28
9 травня 2020 о 12:00

Привіт! Привіт!
Любі наші користувачі! З радістю та трепетом запрошуємо вас на онлайн святкування дня народження Львівська обласна бібліотека для дітей.

9 травня о 12:00 заходьте на нашу сторінку у Facebook та беріть участь в ювілейному онлайн ефірі.

У програмі: таємниці та легенди бібліотеки, розіграш призів, анонси нових послуг, оголошення переможців вікторини (вона буде опублікована окремо).

Ми підготували для вас багато сюрпризів та подарунків.

#НАШАНАЙКРАЩА

#НАШАНАЙКРАЩА

Published on 30 квітня 2020 о 05:53

Сьогодні рубрика від Larysa Luhova #моїнайкращі до ювілею бібліотеки інтерпретується у рубрику #нашанайкраща. Насправді, ювілеї у нас два: ювілей бібліотеки (вже наближається) і ювілей Лариси Анатоліївни - сьогодні (карантин трохи зіпсував нам гарні дійства).
Ви знаєте як нам заздрять? І є чого! Бо у нас наймудріша, найкрутіша, найкреативніша, найсучасніша, найвідданіша директорка, яку цінують в Україні та Європі!

Ларисо Анатоліївно, колектив щиро вітає Вас з уродинами та бажає міцного здоров’я, невтомних років життя, надалі успішного керування бібліотекою та молодості духу. А ще, щоб ваші бажання здійснювалися (або ми їх здійснювали). А тепер наберіться терпеливості та очікуйте…
Любимо, цінуємо, поважаємо. Ваші найкращі.

P.S. Ще один ювілейчик - 35 років Лариса Анатоліївна працює в улюбленій бібліотеці. Фото з архіву Л. А.

Література як мікстура

Література як мікстура

Published on 24 квітня 2020 о 08:15

Не книгами єдиними можна захоплюватися, - так вирішила Оксана Макарик після прочитання чергової книги) А знаєте, хто винуватець? Якщо цікаво, то читайте:

"А чи не завести мені котика?"- задумалась я, прочитавши чудову книгу Стефана Ґарньє "Думай і дій як кіт"...
Книга, прочитана мною на одному подиху, написана автором на основі 15- річних спостережень за своїм котом Зіґґі. Кожній характерній котячій рисі присвячений окремий розділ.

Ось кілька цитат, які є для мене своєрідним "концентратом" цього блискучого психологічного дослідження:

  • "Неможливо дати щось іншим, якщо не можеш нічого дати собі"
  • "Щоб вас любили інші, спочатку ви самі маєте прийняти себе та полюбити!"
  • "Пишайтесь тим, ким ви є! У цьому ви унікальні"
  • "Самопрезентування стало культом, проте не для себе, а для інших людей, тому це часто виявляється вищим ступенем брехні"
  • "Наскільки це можливо, уникайте конфліктів!"

Ці, та багато інших "котячих" мудростей ви знайдете у цій книзі. А ще - як бонус від автора - тест на "Показник Котячості".
Бажаю і вам відкрити для себе щось нове, бо як пише С. Ґарньє - " Один день - одне відкриття" 
І що тут додати? Лише те, що від маминого рішення завести кицю дуже зраділа її донечка Даринка.

Всесвітній день книги

Published on 24 квітня 2020 о 07:51

Дорогі наші читачі! У цей день, Всесвітній день книги та авторського права, не порушуючи жодних авторських прав та завдяки Видавництво ArtBooks пропонуємо вам першу в Україні дитячу книгу "Коронавірус. Книга для дітей". Завантажуйте безкоштовно та читайте!

Література як мікстура

Література як мікстура

Published on 20 квітня 2020 о 08:12

Подивіться лише, який чудовий рушничок на кошичку у нашої Nadiya Kmet. Вона справжня рукодільниця, бо вишила його власноруч. Разом з донечкою Катрусею, вони надсилають всім вітання з Великодніми святами.

Здорових та щасливих всім свят у колі родини! Цінуйте час проведений разом.

Спокійно, без паніки. Корисні мікроби!
Гадаєте, що мікроби, віруси і бактерії, які заселяють людський організм, а їх є десятки трильйонів, - це щось дуже погано? А от і ні! Вченими вдалося довести, що багато бактерій є корисними для нас, а саме: вони допомагають перетравлювати їжу та підтримувати імунітет, синтезують вітаміни та рятують від алергій, а найголовніше - захищають від шкідливих мікробів. Щоб краще пізнати власний організм та зрозуміти, чого очікувати від вірусів, бактерій та інших патогенів, пропонуємо ознайомитися із добіркою бібліотечних видань.
Література як мікстура

Література як мікстура

Published on 14 квітня 2020 о 06:06

Багато хто любить читати вранці, насолоджуючись ароматною кавою та передчуттям нового гарного дня! А як зробити такі ранки ще кращими знає Olya Serkis

Our partners

Логотип 'Освітня ГО «ЛАД»'

Освітня ГО «ЛАД»