Новини

30 вересня - Всеукраїнський день бібліотек

30 вересня - Всеукраїнський день бібліотек

Опубліковано 29 вересня 2023 о 11:02

У цю суботу запрошуємо відзначити у нас наше бібліотечне свято - вхід на всі заходи вільний!

Тож читайте з нами, бавтесь з нами, малюйте з нами!

І вітайте нас!

Літературна студія

Літературна студія "Джерельце"

Опубліковано 20 вересня 2023 о 13:44
24 вересня 2023 о 15:00

Любите художнє слово і робите спроби писати (або знаєте таких)? Тоді сюди!

Учасники літературної студії "Джерельце" під незмінним керівництвом відомої української поетеси Марія Людкевич вже з новими силами взялись за письменницьке навчання та творчість!

На них впродовж року чекає цікаве спілкування з відомими письменниками, ілюстраторами, видавцями й однолітками.

Фотовиставка «Libricide. Фотодокази воєнних злочинів росії проти українських бібліотек»

У рамках XIІІ Львівського міжнародного бібліотечного форуму в бібліотеці експонується фотовиставка польського журналіста, фотографа та юриста Адама Касперкевича Adam Kasperkiewicz «Libricide. Фотодокази воєнних злочинів росії проти українських бібліотек».

Тут представлено понад два десятки фотодокументальних світлин, на яких автор зафіксував зруйновані та пошкоджені бібліотеки.

Інсталяція триватиме до 1 жовтня

Новий курс «Основи швидкочитання»

Новий курс «Основи швидкочитання»

Опубліковано 12 вересня 2023 о 11:51

Новинка! У нашій STEAM студіяї "Lev-IT" розроблено курс «Основи швидкочитання», спрямований на те, щоб розвинути у дитини навичку швидкого якісного читання, що лежить в основі успішного навчання в цілому.

Детальніше у формі для реєстрації https://forms.gle/bNCGFCnMHrdgAoEt6  

Важливо! Курс розрахований на дітей віком від 7 до 9 років, які певною мірою володіють навичкою злитого читання (тобто читають вже не по складах, а більш-менш цілими словами).

Детальніше
Польські національні читання

Польські національні читання

Опубліковано 6 вересня 2023 о 16:11
8 вересня 2023 о 13:00

Narodowe Czytanie – польська соціальна кампанія, що сприяє пізнанню літератури, в рамках якої великі фрагменти знакових творів читаються публічно. Це відбувається в музеях, бібліотеках, театрах, парках.

Цього року твором для читань обрано роман Елізи Ожешко «Над Німаном».

Чекаємо усіх 8 вересня (у п'ятницю) о 13:00.

Детальніше
Заняття

Заняття "EOP. Kids. Ukraine"

Опубліковано 4 вересня 2023 о 16:22

З понеділка знову стартують наші заняття для дітей 3-6 років "Діти України" за методикою Worldwide Orphans - спеціальною програмою роботи з вразливими дітьми, котрі зазнали травм під час російської агресії, - але тепер ці заняття називатимуться "EOP. Kids. Ukraine" і відбуватимуться щопонеділка та щочетверга об 11:00. Тож приєднуйтеся!

Від 4 вересня працюватимемо довше

Від 4 вересня працюватимемо довше

Опубліковано 31 серпня 2023 о 12:42

Любі користувачі Леотеки, від 4 вересня ми працюватимемо довше, а також будемо відчинені для вас у вихідні. Тож навчайтесь, читайте і гарний настрій зберігайте. Завжди вам раді!

Вітаємо з Днем народження!

Вітаємо з Днем народження!

Опубліковано 30 серпня 2023 о 10:18

Сьогодні ювілей у дивовижної людини, котра знаходить спільну мову і з цифрами, і з людьми. Святкує День народження головна бухгалтерка бібліотеки Галина Михайлівна Сусол. Без неї у Леотеці не змогли б з’явитися нові книжки, і не змогли б профінансуватися нові проєкти, і взагалі нічого б не могло відбутися.

Ми щиро вітаємо дорогу Галину Михайлівну зі святом! Нехай цей день запам’ятається Вам чудовими моментами і щирими побажаннями, нехай серце завжди зігрівається любов’ю рідних. Від душі бажаємо, щоб усе завжди сходилося, щоб з кожним днем додавалося щастя, а все добре тільки множилося.

Закриття

Закриття "Магічного леоліта"

Опубліковано 29 серпня 2023 о 11:32

Цілих 12 тижнів ми вивчали, читали, переглядали, майстрували і грались щоразу на інші теми. Тож запрошуємо провести з нами і цей спекотний залишок літа. Будемо читати про літо, згадувати літо, нагороджувати найактивніших читачів за літо...

А ще - дивитись старі українські мульти, які, дарма що створені ще в часи дитинства батьків, - і досі класнючі!

Що ж, будемо ловити останні літні дні - і готуватись до осені та до нового навчання - нехай вони будуть цікавими та хорошими, адже все нове - це теж пригода!

Тиждень Незалежності

Тиждень Незалежності

Опубліковано 18 серпня 2023 о 18:52

Наступний тиждень у нас, звичайно ж - тиждень Незалежності!

Незалежність - це свого роду теж магія: вона дивовижним чином здатна насправді змінити тих, хто її здобуває та тих, хто її позбувся - отож цінуємо і відзначаємо.

Майстерки, екскурсії, фільми і т.д. - все це, присвячене темі виборювання Незалежності, чекатиме на вас наступного тижня.

Нагадуємо - зірочкою * позначені ті заняття, на які потрібна реєстрація за тел. (067) 654-39-19

Приєднуйтесь до нас у святкуванні Незалежності та Дня Народження нашої країни - будьмо разом, будьмо вільними, будьмо незалежними! І просто - будьмо!