Новини

Як Сніговики Зиму зустрічали

16.01.2018 14:45

Чому так мало снігу? Та ж бо сніговики досі Зиму не зустріли!

Тому в четвер, 18 січня, о 12 годині запрошуємо маленьких читачів та їхніх батьків на виставу нашого лялькового театру у виконанні бібліотекарів. Серед дійових осіб вистави - великий Сніговик і маленькі Сніговички, Завірюха, Сніжинки, Зима, Бурульки й Мороз. Чекаємо на вас!

Читати далі

«Закохані» в читання? Тоді зпрошуємо до нового клубу «Читацькі марципани»!

16.01.2018 13:23

Тут ви зможете розширити свої «книжкові» горизонти – прочитати щось таке, про що раніше не чули і чого не прочитали б самі; знайти нового улюбленого автора, твір або навіть цілий жанр; почути різні думки і поглянути на прочитане по-іншому;  спробувати донести своє бачення і зацікавити ним слухачів, а, якщо пощастить – навіть поспілкуватися з самим автором!

Читати далі

"Щедрик" - символ Різдва у всьому світі

16.01.2018 11:40

Чи знаєте ви, що різдвяна мелодія українського «Щедрика» є однією з найвідоміших у світі? Ви, мабуть, чули «Carol of the bells» безліч разів у зарубіжних фільмах, проте, могли не здогадуватись, що  це адаптована версія нашого «Щедрика», написаного Миколою Леонтовичем. Бібліо-Граф пропонує​ ознайомитися із віртуальною виставкою, яка присвячена творчості талановитого композитора і його незрівнянному твору.

Читати далі

Для маленьких читайликів

15.01.2018 13:06

Книжковий дитячий садочок "Левеня" запрошує наймолодших читачів на перше у новому році заняття. Їх проводить психолог бібліотеки. Разом із дітками 3 – 6 років вони читають, розмовляють, граються та навчаються за допомогою інтерактивної дошки.

Читати далі

Події у Львові 15.01. - 21.01.2018

15.01.2018 13:00

Фестиваль «Велика Коляда», Колядники з Криворівні, Різдвяний концерт від «Дударика» і друзів, Презентація книги "Станція метро" Університет" та багато іншого.

Читати далі

До серця притуливши жменьку літ...

15.01.2018 12:07

У вівторок о 17 годині запрошуємо на творчу зустріч з поетесою Марією Людкевич, на чиїх творах виросло не одне покоління українців та котра вже понад 30 років є керівником літературної студії "Джерельце" у Львівській обласній бібліотеці для дітей.

Також у програмі - музичний дарунок від студії естрадного вокалу Анни Кривути "Подих весни".

Читати далі

Ми — за життя без сміття!

14.01.2018 11:17

Навчити дітей піклуватися про нашу планету — надзвичайно важливе завдання. Для цього в рамках проекту "ЕкоБібліотека" ми розповідаємо читачам про прості кроки, які допоможуть це зробити. 

Читати далі

Цього тижня у бібліотеці

11.01.2018 17:17

Хтось з понеділка вже йде до школи, а хтось - ще відпочиває. Тож якщо ви збираєтеся на навчання аж 22 січня, то на вас у бібліотеці чекають вікторина біля літературної ялинки, Smart дошка, щоденні майстер-класи, настільні ігри, караоке.

У вівторок після тривалої перерви знову починає свою роботу Книжковий дитячий садок «Левеня». Також буде фото-екскурс дитячих винаходів до Всесвітнього Дня дітей-винахідників, вистава на біс та ще багато цікавого.

Читати далі

Забавки і тактильні книжечки

11.01.2018 14:24
Наші малюки у клубі "Леопузики" не тільки танцюють, співають та розвивають моторику ручок, але й всебічно розвиваються за допомогою книжок. І ось сьогодні гортали незвичні книги - з елементами пір'я та штучного хутра, подаровані мамою Назарчика - одного з наших наймолодших читачів.
Читати далі

Snowman, sniegavīrs, schneeman – усе це він, Сніговик!

10.01.2018 14:47

Великий Сніговик і маленькі Сніговички, Завірюха, Сніжинки, Бурульки й Мороз привітали читачів на прем’єрі «ляльково-сніговикової» вистави «Теремок-холодок, або Як сніговики Зиму зустрічали».

Веселі конкурси, забави і майстер-клас, на якому діти виготовили маски сніговиків. Таке святкове дійство - просто зимова мрія!

Читати далі
Наші партнери