News

Літо здорове, літо кольорове

Літо здорове, літо кольорове

Published on 5 червня 2020 о 10:47
Літо - це завжди круто, весело і цікаво, адже за три місяці можна стільки нового дізнатися, спробувати, вивчити, пізнати і навіть знайти нових друзів! Гарного літнього відпочинку, друзі! А за книжками про цікаве дозвілля забігайте до бібліотеки!
Катажина Васильковська «Авторські читання онлайн - «Перстень курантів»
Приємний сюрприз для поціновувачів пригод, детективів та….майбутніх письменників!

Для вас «Авторські читання онлайн - «Перстень курантів», кримінальна повість в уривках від польської письменниці Катажини Васильковської!

Ну хіба ж не диво, вишиванка наша!

Ну хіба ж не диво, вишиванка наша!

Published on 21 травня 2020 о 14:16
Українська вишивка - це завжди святково, оригінально, стильно! Подільська, буковинська, гуцульська, покутська... усіх і не перелічити, - скільки етнографічних регіонів України, стільки й різних технік, узорів, кольористики. Навіть окремі села можуть похвалитися своїми неповторними орнаментами. День вишиванки - особливе свято, символічне! А ще, це чудова нагода одягнути свою улюблену вишиванку й разом відсвяткувати! Не забудьте познайомитися із добіркою книжок, адже там можна знайти стільки оригінальних взорів для майбутньої сорочки))
Книга на замовлення

Книга на замовлення

Published on 17 травня 2020 о 17:03

Шановні користувачі!

Знаємо, що ви дуже скучили за бібліотекою і вам дуже хочеться читати! Тому ми запроваджуємо для вас тимчасову послугу «Книга на замовлення» 

День народження бібліотеки

День народження бібліотеки

Published on 6 травня 2020 о 11:28
9 травня 2020 о 12:00

Привіт! Привіт!
Любі наші користувачі! З радістю та трепетом запрошуємо вас на онлайн святкування дня народження Львівська обласна бібліотека для дітей.

9 травня о 12:00 заходьте на нашу сторінку у Facebook та беріть участь в ювілейному онлайн ефірі.

У програмі: таємниці та легенди бібліотеки, розіграш призів, анонси нових послуг, оголошення переможців вікторини (вона буде опублікована окремо).

Ми підготували для вас багато сюрпризів та подарунків.

See more

Our partners

Логотип 'Освітня ГО «ЛАД»'

Освітня ГО «ЛАД»