Новини

Рум'яні яблучка на "Яблучному святі"

16.08.2017 16:26

Чи чекали ви, коли вже нарешті можна буде посмакувати яблуками? Ми - дуже чекали! І навіть свято влаштували. А ще ж у суботу - Яблучний Спас - Свято Преображення, яке відзначається з IV століття і є одним із найбільших християнських свят. Отож, запрошуємо до читання та переглядання нашого "фруктового" дійства на фотоблозі бібліотеки "Бібліородзинки"!

Читати далі

Події у Львові 14.08. – 20.08.2017

15.08.2017 12:42

Вечірка «Staff party», Творчий вечір саксофоніста Ришарда Канафоського, Презентація книжки Максима Беспалова «Український Шпіцберген», Концерт до Дня Народження Кузьми Скрябіна, Фестиваль Zaxidfest 2017, ІІ Міжнародний фестиваль Параджанова на Левандівці та багато іншого.

Читати далі

Запрошуємо на свято!

14.08.2017 15:24

Яблуко — один з найбільш відомих у цілому світі фрукт.  Незабаром свято Яблучного Спаса, на яке існує чудова традиція ходити один до одного в гості. Ми ж пропонуємо вам у середу об 11 год. прийти в гості до бібліотеки на наше "Яблучне свято" з цікавими розвагами та гостинцями! 

Читати далі

Улюблені книжки читачів з України, Литви та Польщі

14.08.2017 12:13

Понеділок, і "Book of The Week" знову поповнився трьома новими виданнями. Нагадуємо, що цей ресурс представляє інформацію про книжки для тінейджерів, адже саме діти такого віку потребують якісної літератури, через яку можна буде знайти відповіді на складні життєві питання, нехай іноді навіть і риторичні. Запрошуємо до перегляду!

Читати далі

Тиждень пригод на бібліотечній галявині

14.08.2017 12:11

Цього тижня буде багато рухливих ігор та усіляких розваг. І, як завжди - smart дошка, перегляд мультфільмів у 3-D форматі , вікторини, «Караоке на бібліотечному майдані», майстер-клас із малювання 3D ручкою, ваша улюблена "Майстерня ЧЗ" та ще багато подій. А в середу не пропустіть "Яблучне свято"!

Читати далі

Грамплатівки знову у моді?

11.08.2017 11:49
Чому знову в моді «вініл»? Його фанати переконують, що в нього краще звучання. Дійсно, аналоговий спосіб відтворення музики має свої переваги над цифровим. І вже сформувалася справжня субкультура, яка обирає слухати музику з вінлів, до того ж, це більше не вважається ретро-захопленням, а нормою. Таким чином, прослуховування записів на грамплатівках зараз стає трендом!
Читати далі

Міський табір на Сихові

10.08.2017 15:59

Центр міської історії Центрально-Східної Європи організовує табір для дітей 12-15 років у наймолодшому районі Львова - Сихові! Основною метою проекту є розробка разом з дітьми та підлітками бачення майбутнього Сихова через проведення ними власних досліджень і співпрацю з професійними науковцями та практиками,Обов'язково зареєструйтеся - сьогодні останній день!

Читати далі

Народний музей хліба

09.08.2017 16:09

Україна… З чого вона бере початок? Звідки витоки нашої любові до неї? Можливо, із батьківського дому, із золотистого колоска пшениці. Бо з давніх давен український народ цінує хліб.

Тому ми відвідали Народний музей хліба у Львові, який було відкрито у 1987 році з ініціативи заслуженого вчителя України Богдана Непорадного.

Читати далі

Створюємо цифрові малюнки на графічному планшеті

08.08.2017 15:44
Суперновина для майбутніх художників та дизайнерів! Тепер у бібліотеці є графічний планшет, або дігіта́йзер. Такі планшети застосовуються для створення зображень на комп'ютері способом, максимально наближеним до того, як створюються зображення на папері.  Крім того, їх зручно використовувати для перенесення вже готових малюнків у комп'ютер. Щоб спробувати попрацювати за допомогою нього, телефонуйте та записуйтеся в інтернет-центрі біліотеки: 235-87-47.
Читати далі

Дізнаємося про хліборобську культуру слов'ян

08.08.2017 13:14
Любі читачі! У середу, 9 серпня, вирушаємо до Народного музею хліба. Він налічує 18 тематичних експозицій, розміщених в окремих кімнатах.Серед них - "Шлях до хліба на столі", "Господарські промисли та ремесла", "Із бабусиної скрині (українська народна вишивка)"; світлиці, присвячені Лесі Українці, Тарасу Шевченку; зала хлібних виробів та інші. Збираємося в бібліотеці о 10:30. P.S.: прохання мати з собою 8 грн. на проїзд у міському транспорті.
Читати далі
Наші партнери