Зображення для новини ''

Етномандрівку «Наш край такий багатий на красу» провела працівник Тернопільської обласної бібліотеки для дітей - Іванна Дерев’янко. Мандрували Тернопільщиною онлайн, учні міжшкільного пункту вивчення укр. мови польського міста Свйонтки в рамках Міжнародного проекту «Ми – українці. Я і ти!».

Іванна познайомила віртуальних гостей з «родзинками» Тернопільської області, розповіла найцікавіші факти з історії минувшини та сучасності. Тернопільщина - край багатий на самобутню архітектуру та мальовничі парки. А також славиться дивовижними кам’яними лабіринтами: глибокими і довгими, заплутаними ходами унікальних печер. Дякуємо усім «подорожуючим» за увагу та щире зацікавлення нашою історичною і культурною спадщинами. Запрошуємо до реальної мандрівки нашим чудовим Тернопіллям!

Ось як прокоментували захід наші учасники з Польщі:

Про Тернопільщину де-не-де чули і читали, але сьогодні дізналися про те, що необхідно її ввести у перелік зупинок наших реальних екскурсій Україною. Завдяки друзям із дитячої бібліотеки м. Тернопіль діти Свйонтек у Польщі почули про: Заліщики - Тернопільську Хортицю, Джуринський водоспад, Дністровський каньйон, печеру – Оптимістична, Зарваниці, Вишнівецький палац, Почаївську лавру, Чотківський замок та багато інших архітектурних перлин та пейзажів Тернопільської області. Тернопільщина зачарувала й справила на нас позитивне враження кольоровим підземеллям і красою з висоти пташиного польоту.

Наші партнери

Логотип ''