Волонтерська агенція НББ - Невгамовні Бібліотечні Бабусі

Зображення для новини 'Волонтерська агенція НББ - Невгамовні Бібліотечні Бабусі'

Львівська обласна бібліотека для дітей розпочинає новий проект: в бібліотеці відкривається «Волонтерська агенція НББ-Невгамовні Бібліотечні Бабусі»

Проект спрямований на залучення людей пенсійного віку до активної волонтерської діяльності в дитячій бібліотеці і передбачає: читання книжок та розповідання казок маленьким читачам, надання допомоги під час виконання домашніх завдань, проведення майстер-класів з в’язання, вишивання, допомога бібліотекарям в організації змістовного дозвілля дітей, та інші цікаві справи, якими планують займатися наші Невгамовні Бібліотечні Бабусі.

Ця співпраця буде двосторонньою: бабусі допомагають дітям, а діти допоможуть бабусям: навчатимуть їх, як користуватися комп’ютером, використовувати всі функції мобільного телефону, спілкуватися по скайпу зі своїми подругами або вже дорослими онуками, писати електронні листи та ін.

До роботи в агенції запрошуються всі охочі львів’яни пенсійного віку, які не працюють і бажають стати волонтерами. Зголошуватися до Львівської обласної бібліотеки для дітей.


Добра няня для котиків

Добра няня для котиків

Опубліковано 1 січня 1970 о 03:00
Гадаєте, що цих строкатих котів витворили діти? Не вгадали! Це роботи поважної пані - нашої волонтерки Наталії Федорівни Бичковської
Кольоровий світ Наталії Бичковської

Кольоровий світ Наталії Бичковської

Опубліковано 1 січня 1970 о 03:00

Творчі проекти і студії нашої бібліотеки народжують ще нові проекти (як цей, наприклад, - Невгамовні Бібліотечні Бабусі), так і розкривають все нові й нові таланти.

Невгамовується наша Агенція НББ!

Невгамовується наша Агенція НББ!

Опубліковано 1 січня 1970 о 03:00

Заняття продовжуються, виникають нові питання, а це означає, що наші шановні «учениці» не хочуть зупинятись на досягнутому. 

Робота над буктрейлером триває!

Робота над буктрейлером триває!

Опубліковано 1 січня 1970 о 03:00

Сьогодні переглядали відзнятий матеріал, робили перезйомку, та почали роботу над монтажем. З кожним заняттям накопичується досвід, та з’являється критична оцінка своєї  роботи. Утворилась згуртована команда!

19 грудня - прем’єра у подарунок!

19 грудня - прем’єра у подарунок!

Опубліковано 1 січня 1970 о 03:00

Полювання бібліотекою за фотомоделлю, зйомка, монтаж, вибір шрифтів та кольорів – останні завершувальні роботи над буктрейлером! А 19 грудня - прем’єра у подарунок!

Зустріч з братами Радковцями – авторами книги, про яку Невгамовні Бібліотечні Бабусі зняли буктрейлер!
Запрошуємо усіх бажаючих! Початок о 15.00 в інтернет-центрі бібліотеки!

Презентація книги братів Радковців «Таємниці Львівських Левів»

Сьогодні бібліотекою котився сміх перемішаний із цвібаками, філіжанками, спацерами , мармулядами, і…..ци…даруйте)))….цікавими історичними фактами з історії львівського етикету – так відбувалась сьогодні презентація книги братів Радковців «Таємниці Львівських Левів», та прем’єра буктрейлеру на цю книгу від #АгенціїНББ) А гостями на цьому святі були учні ЗОШ№8, яку колись закінчили і самі Радковці!

До вашої уваги буктрейлер на книгу Петра та Івана Радковців "Таємниці Львівських Левів" від Агенції НББ.

Двохвилинний ролик - півроку праці аматорської знімальної групи, монтаж, озвучка - усе це учасниці Агенції НББ, робили вперше у своєму житті!

Тому ця робота заслуговує особливої поваги. Дякуємо невгамовним учасницям, та бажаємо натхнення!

Квіти-метелики

Квіти-метелики

Опубліковано 1 січня 1970 о 03:00

До активної волонтерської діяльності у бібліотеці долучається чимало талановитих людей. Зокрема, в організації змістовного дозвілля дітей бібліотекарям допомагають наші Невгамовні Бібліотечні Бабусі. Ось чудові роботи однієї з них - такі квіти-метелики!


Увага! Увага! Агенція НББ розпочала свою роботу!

Невгамовні бабусі вже в бібліотеці! Вчаться не боятись комп'ютера)))

Наші партнери

Логотип 'Освітня ГО «ЛАД»'

Освітня ГО «ЛАД»

Логотип 'Балади та романси Адама Міцкевича'

Балади та романси Адама Міцкевича