Партнерський проект із Видавництвом Старого Лева «Бібліотека Малого Лева»

Приємний сюрприз для шанувальників книг чудового львівського Видавництва Старого Лева! Цього року у нашій бібліотеці стартує спільний партнерський проект із цим видавництвом під назвою «Бібліотека Малого Лева». Відтепер про книги цього видавництва знатимуть всі-всі-всі читачі маленьких та великих бібліотек нашої області!

Мета проекту: промоція книг найвідомішого львівського видавництва, ознайомлення дітей-читачів районних та сільських бібліотек з новинками сучасної літератури, організація зустрічей з письменниками, знайомство бібліотекарів з активними, нестандартними формами та методичне забезпечення проведення заходів з популяризації художньої літератури. 


"Бібліотека Малого Лева" на ТРК ЛЬВІВ у передачі "Доброго ранку, Львове!" (26.01.2015)


В рамках цього проекту плануємо:

1. Новеньке від Дідуся Лева: цикл презентацій нових книг від видавництва

2. Письменники «на замовлення»: (зустрічі з «живими» письменниками в сільських та районних бібліотеках або організація скайп - зустрічей)

3. Нові і класні!: закладки-методички для бібліотекарів на нові книги ВСЛ

4. Календар подій від Левчика та Лева: інформації про події видавництва та бібліотеки в Інтернеті, ЗМІ та ін.

5. Конкурс рецензій на книги ВСЛ серед читачів дитячих бібліотек області

6. Слухаємо та малюємо книжку: голосні читання книг ВСЛ та ілюстрування книжок, організація виставок ілюстрацій в бібліотеках області

7. Театр Старого Лева: інсценізація за книгами, виданими  ВСЛ, показ вистав в бібліотеках області (Літературний театр «Маска»)

8. Читаємо книгу від Старого Лева: обласний день читання 2015 (20 березня)

9. Лев’яча родинка: конкурс на кращого Старого Лева та бібліотечного Левенятка (Дитяча творчість, саморобки)

10. Картини з книжкових сторінок: виставки творів художників – ілюстраторів в дитячих бібліотеках.


Усі новини

Мандрівки "Бібліотеки Малого Лева" розпочато! Тур перший. Сокальщина

06.02.2015 09:01

У перший міні-тур районними і сільськими бібліотеками Львівщини у рамках проекту "Бібліотека Малого Лева" ми з письменником Андрієм Бачинським і "старлевівкою" Оксаною Зьобро вирушили на Сокальщину.

Читати далі

Дебют письменниці Марії Людкевич у Видавництві Старого Лева

16.02.2015 15:29

У рамках спільного партнерського проекту нашої бібліотеки і Видавництва Старого Лева "Бібліотека Малого Лева" відбулася зустріч наших читачів-третьокласників з відомою львівською письменницею Марією Людкевич, яка презентувала свою нову книгу "Ярко і змій Головастик". 

Читати далі

Мандрівки "Бібліотеки Малого Лева" тривають. Тур другий. Стрийщина

19.02.2015 13:20

Той факт, що партнерський проект "Бібліотека Малого Лева" - геніальна і дуже правильна ідея, підтвердила наша друга поїздка з письменником Андрієм Бачинським, але цього разу - на Стрийщину. По дорозі до Стрийської районної бібліотеки для дітей ми завітали у села П'ятничани та Добряни, де щиро й відверто поспілкувалися з учнями тамтешніх шкіл.

Читати далі

Мандрівки "Бібліотеки Малого Лева". Тур третій. Яворівщина

10.03.2015 08:08

У березні естафету від письменника Андрія Бачинського у нашому партнерському проекті з Видавництвом Старого Лева "Бібліотека Малого Лева" підхопила чарівна Оксана Сайко,з якою ми вирушили спочатку у селищі міського типу Івано-Франкове, а потім - у Новояворіськ та Яворів. І всюди письменниця, координатор проекту від ВСЛ Оксана Зьобро і ми, бібліотекарі Львівської обласної бібліотеки для дітей, були бажаними й очікуваними гостями. 

Читати далі

Мандрівки "Бібліотеки Малого Лева". Тур четвертий. Сколівщина

23.03.2015 06:33

Четверта поїздка "Бібліотеки Малого Лева" і друга з письменницею Оксаною Сайко в рамках партнерського проекту нашої бібліотеки і Видавництва Старого Лева відбулася на Сколівщину. 

Читати далі

Мандрівки "Бібліотеки Малого Лева". Тур п'ятий. Жовківщина

05.04.2015 14:22

Не зважаючи ні на які природні та погодні катаклізми, наш партнерський проект "Бібліотека Малого Лева" продовжує свої мандри. 2 квітня ми вирушили з письменницею Христиною Лукащук на Жовківщину.

Читати далі

Наші партнери

Логотип 'Освітня ГО «ЛАД»'

Освітня ГО «ЛАД»