Конкурс для студентів напряму «Книгознавство, бібліотекознавство і бібліографознавство»

12.03.2012 09:49

Конкурс для студентів напряму «Книгознавство, бібліотекознавство і бібліографознавство» коледжів, училищ культури та вищих навчальних закладів бібліотечного профілю на участь у тренінгах щодо запровадження інновацій в бібліотеках.


Програма «Бібліоміст» запрошує студентів ‑ майбутніх бібліотекарів, взяти участь у низці тренінгів з актуальної проблематики бібліотечної сфери (інноваційні бібліотечні послуги та бібліотека 2.0; адвокація для бібліотек; інтелектуальна свобода, ефективні презентації та навички публічних виступів, фандрейзингова діяльність бібліотек). Тренінги проводитимуться з метою залучення і зацікавлення молоді професією бібліотекаря та заохочення її до діяльності Української бібліотечної асоціації (УБА) задля підвищення статусу професії бібліотекаря у суспільстві, зміни іміджу бібліотек та посилення їх ролі у громаді, стимулювання розвитку креативних підходів як в бібліотечній справі, так і в професійному громадському русі. Тренінги будуть проводити відомі фахівці бібліотечної сфери (див. додаток).
До участі запрошуються студенти, які мають бажання ознайомитись із інноваційними та сучасними тенденціями щодо розвитку бібліотек та більше дізнатись про особливості та переваги обраної професії.
Відбір учасників тренінгів здійснюватиметься на конкурсній основі, перевага буде надаватись тим студентам, які зможуть переконливо мотивувати необхідність для них участі у цих тренінгах і показати, як це їм допоможе у майбутній професійній діяльності в бібліотеках.
Кожен учасник протягом тренінгу отримає необхідну теоретичну інформацію, практичні навички, ознайомиться з найцікавішим українським та закордонним досвідом роботи бібліотек з означеної тематики, компакт-диски з матеріалами. На тренінгах застосовуватимуться інтерактивні та ігрові форми навчання. Учасники тренінгів повинні бути готовими поділитися отриманими знаннями із студентами своїх навчальних закладів та провести подібні міні-тренінги.
Кращим учасникам тренінгів буде запропоновано в подальшому пройти навчальну або переддипломну практику на базі провідних бібліотек України.

Участь у тренінгах безкоштовна. Учасникам покриватимуться витрати на проїзд до місця проведення тренінгу, проживання та харчування (дати та місця проведення тренінгів будуть оголошені після підбиття підсумків конкурсу).
 
Умови участі
Для участі в тренінгах необхідно надіслати заповнену заявку на адресу: вул. Саксаганського 36-д, 2-й під'їзд, 5-й поверх, м. Київ, 01033 до уваги Новакової Наталії, або електронною поштою nnovakova@irex.ua (заявка додається).
У конкурсі мають право брати участь студенти очної та заочної форм навчання. Анкета може бути заповнена в друкованому вигляді або від руки.

Останній термін надсилання заявок – 26 березня 2012 року, 19:00.
У разі виникнення будь-яких запитань, будь ласка, звертайтеся до Наталії Новакової, координатора з партнерств (044) 586-27-80, 586-27-81; факс: 586-27-82, ел.пошта nnovakova@irex.ua.  
Завантажити форму заявки.

Our partners

Логотип 'Освітня ГО «ЛАД»'

Освітня ГО «ЛАД»