Нові книги травня 2020

Берд М. 100 ідей, що змінили мистецтво / М. Берд ; пер. О. Українець. – Київ : ArtHuss, 2018. – 207 с. : іл.

За тисячі років мистецтво набуло незліченних форм і втілень. Але час від часу нові відкриття чи віяння змінюють вигляд того, що ми звикли називати мистецтвом, або ж сам спосіб, у який ми його сприймаємо. Майкл Берд систематизує поворотні моменти історії мистецтва: від малюнків у печерах до стріт-арту. У своїй книзі дослідник демонструє, як нові засоби і технології радикально змінюють способи, якими створюється мистецтво. Майже 300 кольорових ілюстрацій створюють потужний візуальний супровід, перетворюючи книжку на мандрівку крізь епохи, стилі та ідеї.

Майєр С. Аптекар / С. Майєр ; пер. Ю. Григоренко. - Харків : Клуб cімейного дозвілля, 2017. - 526 с.

Колись вона була серед найнебезпечнішої зброї на службі уряду США, але про це мало хто знав. Вона — таємниця, про яку відомо лише обраним. Тепер її послуги не потрібні і хтось хоче, щоб її знання були поховані разом з нею. Вони вже вбили єдину людину, якій вона довіряла і тепер йдуть до своєї мети. Вона готова зустріти ворогів…

Строґац С. Екскурсія математикою: як через готелі, риб, камінці і пасажирів зрозуміти цю науку / С. Строґац ; пер. А. Дудченко. – Київ : Наш формат, 2019. - 256 с.

Математика — це не прісний набір формул. Вона скрізь, якщо знати, куди поглянути. Як розгледіти синусоїди у смужках зебри? Що таке «математика матраців»? Як кидки в баскетболі пояснюють основи лічби? У цій книжці автор проведе математичну екскурсію: від рівня садочка до університетського, даючи можливість будь-кому розібратися в цьому предметі й полюбити його.

Воллес Д. Людина-павук: світ очима супергероя / Д. Воллес ; іл. П’єрфедерічі. – Київ : Видавнича група КМ-БУКС, 2018. - 64 с.

Життя супергероя і так нелегке, а тут ще й проблеми з дівчиною та на роботі... Дотепний герой розповість, як йому вдається балансувати у подвійному житті, не втрачаючи почуття гумору навіть тоді, коли доводиться стикнутись із доктором Восьминогом чи Зеленим Гобліном. Секрети догляду за костюмом, веселі афоризми, труднощі професії – все це стане предметом розмови Павучка з героями-початківцями, які хочуть почути корисні поради, щоб теж досягти успіху.

Шмітт Е. М. Мадам Пилінська і таємниця Шопена / Е. М. Шмітт ; пер. І. Рябчій. – Львів : Видавництво Анетти Антоненко, 2019. - 95 с.

Автор шукає розгадку генія Шопена та музики. Верленівський маніфест «Найперше — музика у слові!» набуває нового значення завдяки багаторічній школі гри на фортепіано та появі у житті автора ексцентричної жінки. Вона допомагає йому зрозуміти не лише музичне мистецтво, але нове мистецтво жити й творити-писати себе і світи. Молодий філософ у пошуках правдивого і справжнього в музиці потрапляє у великий світ літератури, десятиліттями відточує свій талант, аби осягнути словами те, для чого слів ще не існує...

Бабкіна К. Мій дід танцював краще за всіх / К. Бабкіна. – Київ : Комора, 2019. - 139 с.

«Мій дід танцював краще за всіх» — серія оповідань, що складаються в єдину історію п’яти родин, діти з яких знайомляться в школі першого вересня в перший рік незалежності України. Історія починається від двадцятих років в Харкові і знищення театру Леся Курбаса через Голодомор, Другу світову, дев’яності й кілька хвиль еміграції до війни на Донбасі. Ця книжка в першу чергу про прийняття минулого. Про те, як події та обставини впливають на нас незалежно від того, чи знаємо ми про них.

Сакс Дж. Мікроби гарні та не дуже / Дж. Сакс ; пер. Я. Лебеденко. - Харків : Клуб сімейного дозвілля, 2018. - 336 с.

Ми звикли, що з мікробами слід боротися. А якщо насправді вони - ваші захисники? Ця книжка переверне уявлення людства про мікроби й гігієну. Наводячи цікаві факти з наукових досліджень, Джессіка Снайдер Сакс розповідає, які мікроби є гарними, а які не дуже, звідки вони беруться і як потрапляють до нашого тіла; чи дійсно вони сприяють появі хвороб, або, навпаки, можуть їх подолати; як позбутися мікробів і чи варто взагалі це робити.

Ільченко О. Місто з химерами / О. Ільченко. – Київ : Комора, 2019. – 260 с.

Книга дозволяє повернутись в часі і зануритись у життя Києва початку ХХ століття: зазирнути за лаштунки театру Соловцова, зустріти Ларису Косач в Музеї старожитностей, випити гарячого шоколаду в кафе «Семадені», поспостерігати за будівництвом Миколаївського костелу і навіть політати аеропланом разом із Ігорем Сікорським. Уважні читачі дізнаються про загадки життя відомого будівничого Владислава Городецького і разом з героями роману отримають можливість розкрити головну таємницю Києва. Що означає «зловісний трикутник»? Чому його було створено? Чому небезпека чатує над старим містом і чи справді вона вже в минулому?

Кокотюха А. Небезпечна спадщина / А. Кокотюха. – Київ : Довженко Букс, 2019. – 112 с.

Пригоди двох друзів – розумника Максима Білана і силача Дениса Черненка — продовжуються. Цього разу вони приходять на допомогу маленькій дівчинці, яка загубила песика. Відважним хлопцям таки вдається зруйнувати «бізнес» викрадачам домашніх улюбленців. А поїхавши в Карпати на фестиваль пісні, Максиму і Денису та їхній подружці Оксані довелося втрутитися у дуже дивну і заплутану істо¬рію — ловити нечисту силу в затишному карпатському будиночку, що отримав у спадщину від свого дядька-мольфара українець з Канади Зорян Бачинський.

Ґейман Н. Океан у кінці вулиці / Н. Ґейман ; пер. : О. Петік. – Київ : Видавнича група КМ-БУКС, 2019. - 254 с.

Головний герой книги згадує семирічного себе і всі ті речі, які з ним траплялися у дитинстві: добрі, злі, часом страшні і моторошні. Повернувшись на сільську вулицю свого дитинства, він згадує також дивовижну сусідську дівчинку Летті Гемсток, яка обіцяла його захищати попри все. Сидячи на березі ставка, який Летті вперто називала океаном, він згадує те, що волів би забути. Ви добре пам'ятаєте своє дитинство? А ви впевнені, що ваші спогади абсолютно точні? Що, як раптом найпотаємніші з них заховані, мов дитячі іграшки на дні забитої дорослими речами шафи, і лише повернувшись у місця, де ви виросли, ви згадаєте, як усе було насправді?

Кокотюха А. Пригода на Геловін / А. Кокотюха. – Харків : Бібколектор, 2019. – 112 с.

Надзвичайні пригоди двох восьмикласників: Максима Білана і Дениса Черненка, які майже не віталися, привели до несподіваного результату - хлопці потоваришували. А подальші події ще раз довели незаперечність народної мудрості: «вірний друг - то найбільший скарб». Кмітливість та вірність Максима допомогли Денису спекатися несправедливого звинувачення у пограбуванні.

Расселл Г. Рік хюґе по-данськи: секрети найщасливішої країни у світі / Г. Расселл. – Віват : Харків, 2019. - 415 с.

Легка й дотепна історія про переїзд успішної лондонської кар’єристки в данську провінцію, а ще про секрети найщасливішої країни світу й пошуки хюґе — комфортного й безтурботного життя. Гелен Расселл відверто пише про плюси й мінуси країни, досліджуючи найдрібніші нюанси: освіта і виховання дітей, баланс між роботою та дозвіллям, лібералізм поглядів і сексизм, дизайн оселі, смачнючі булочки й навіть правила підіймання прапора. Ця історія надихає на те, щоб скористатися з чужого успішного досвіду та змінити на краще світ і себе.

Шкляр В. Самотній вовк (Елементал) / В. Шкляр. - Харків : Клуб сімейного дозвілля, 2018. - 224 с.

«Самотній вовк» (під попередньою назвою «Елементал») — найдинамічніший роман Василя Шкляра, написаний на основі реальних подій. Українець, вояк Французького іноземного легіону, отримує надважливе завдання — вивезти з окупованої Чечні дочку генерала, на яку полюють російські спецслужби. Легіонер охоче вирушає в «гарячку точку» не лише завдяки фантастичній винагороді — до Чечні втекла його дівчина разом з тамтешнім командиром кримінального угруповання. Воїн-одинак розпочинає вкрай небезпечний двобій з московськими людоловами… Але чим насправді було це завдання і яка роль належала дочці генерала? Відповідь на це запитання приголомшить найпроникливішого читача.

Капоте Т. Сніданок у "Тіффані" / Т. Капоте ; пер. Т. Бойко. - Київ : Комубук, 2016. – 160 с.

Це маленька книжка про велику мрію та вічні пошуки людиною того місця у світі, яке вона цілком могла б назвати своїм. Але коли темною стіною нависло минуле, від якого з усіх сил намагаєшся утекти, як відрізнити цей пошук від розпачливої втечі із заплющеними очами? Життя Голлі Ґолайтлі, привабливої та вишуканої молодої дівчини, на перший погляд може видатися справжнім втіленням мрії. З вікон її квартири на Мангеттені щоночі лунає гучна весела музика і рікою ллється шампанське. Мільйонери, голлівудські бонзи та гангстери вважають за честь бути її гістьми. Де б вона не з’являлася, вона миттєво спричиняє справжню сенсацію. Здається, весь Нью-Йорк лежить біля її ніг...

Кіз Д. Таємнича історія Біллі Міллігана / Д. Кіз. – Харків : Клуб сімейного дозвілля, 2016. - 509 с.

Біллі прокидається і виявляє, що знаходиться в тюремній камері. Йому повідомляють, що він звинувачується у зґвалтуванні і пограбуванні. Біллі вражений: він нічого цього не робив! Останнє, що він пам'ятає, - це як він стоїть на даху будівлі школи і хоче кинутися вниз, тому що не може більше так жити. Йому кажуть, що з тих пір пройшло сім років. Біллі обіймає жах: у нього знову вкрали шматок життя! Його запитують: що значить "вкрали шматок життя"? І чому "знову"? Виходить, таке трапляється з ним не вперше? Але Біллі не може відповісти…

Це зробила вона : [про видатних українок] / [наук. ред. Д. Вортман. - Київ : Видавництво, 2018. – 103 с. : іл.

Це перша ілюстрована книга про видатних українок. Їхні історії захоплюють, їхній внесок вражає, їх приклад надихає. Пліч-о-пліч з чоловіками вони творили нову Україну, йшли до своєї мети.

Карпачов Д. Як дати дитині все без грошей і зв'язків / Д. Карпачов. – Київ : ІРІО, 2019. – 254 с.

Книга «Як дати дитині все без грошей і зв’язків» — це 7-тижневий тренінг, який поліпшить ваші стосунки з дитиною, навчить вас взаємодіяти, чути свою дитину і розуміти її. Вправи, наведені в кожному розділі, допоможуть закріпити навики усвідомленого батьківства та виведуть вас на новий рівень відносин в сім’ї та в суспільстві. Батьки бажають своїй дитині тільки кращого: щоб вона стала успішною та реалізувалася в житті. Але чи думають вони, що найкраще саме для їх дитини? У той час як вони реалізують свою потребу в званні кращого батька, їхні діти «страждають» від батьківського виховання та заборон.

Смаль Ю. Як я була ботом / Ю. Смаль. – Київ : Комора, 2019. - 149 с.

Авторка, якій довелося побувати ботом, розповідає про свій досвід та про те, як влаштовані наші інтернет-хащі. Вона ділиться міркуваннями про вірусну рекламу, природу холіварів, інтернет-шахраїв, різницю між ботами, тролями і хейтерами, інформаційну гігієну й збереження здорового глузду в умовах суцільного інформаційного шуму. І, врешті, про те, як соцмережеві паразити впливають на наші реалії.

Берн Е. Ігри, у які грають люди / Е. Берн. – Харків : Клуб сімейного дозвілля, 2016. – 255 с.

Доктор Ерік Берн розкриває таємні прийоми, які керують нашим життям. Детально описано понад 120 ігор, у які ми граємо самі та у які нас залучають навколишні. Автор дає поради для тих, хто хоче навчитись протистояти прийомам ігор, у які вас намагаються втягнути, допомагає проаналізувати нюанси поведінки, позбавитись стереотипів у спілкуванні й дає розуміння сутності людських вчинків. Книжка, що вийшла майже 40 років тому, і досі є популярною та актуальною!

Архів

Нові книги травня 2023

Нові книги квітня 2023

Нові книги березня 2023

Нові книги лютого 2023

Нові книги січня 2023

Нові книги грудня 2022

Нові книги листопада 2022

Нові книги жовтня 2022

Нові книги вересня 2022

Нові книги серпня 2022

Нові книги липня 2022

Нові книги червня 2022

Нові книги травня 2022

Нові книги квітня 2022

Нові книги березня 2022

Нові книги лютого 2022

Нові книги січня 2022

Нові книги грудня 2021

Нові книги листопада 2021

Нові книги жовтня 2021

Нові книги вересня 2021

Нові книги серпня 2021

Нові книги липня 2021

Нові книги червня 2021

Нові книги травня 2021

Нові книги квітня 2021

Нові книги березня 2021

Нові книги лютого 2021

Нові книги січня 2021

Нові книги грудня 2020

Нові книги листопада 2020

Нові книги жовтня 2020

Нові книги вересня 2020

Нові книги серпня 2020

Нові книги липня 2020

Нові книги червня 2020

Нові книги травня 2020

Нові книги квітня 2020

Нові книги березня 2020

Нові книги лютого 2020

Нові книги січня 2020

Нові книги грудня 2019

Нові книги листопада 2019

Нові книги жовтня 2019

Нові книги вересня 2019

Нові книги серпня 2019

Нові книги липня 2019

Нові книги червня 2019

Нові книги травня 2019

Нові книги квітня 2019

Нові книги березня 2019

Нові книги лютого 2019

Нові книги січня 2019

Нові книги грудня 2018

Нові книги листопада 2018

Нові книги жовтня 2018

Нові книги вересня 2018

Нові книги серпня 2018

Нові книги липня 2018

Нові книги червня 2018

Нові книги травня 2018

Нові книги квітня 2018

Нові книги березня 2018

Нові книги лютого 2018

Нові книги січня 2018

Нові книги грудня 2017

Нові книги листопада 2017

Нові книги жовтня 2017

Нові книги вересня 2017

Нові книги серпня 2017

Нові книги липня 2017

Нові книги червня 2017

Нові книги травня 2017

Нові книги квітня 2017

Нові книги березня 2017

Нові книги лютого 2017

4 квартал 2016

3 квартал 2016

2 квартал 2016

1 квартал 2016

 

Our partners