Нові книги серпня 2019

Афонін, Михайло. Світ навколо нас. Потяги : фотоенциклопедія / Михайло Афонін ; пер. з рос. та іл. Д. С. Турбаніст ; дизайн обкл. А. М. Недял. - Київ : КРИСТАЛ БУК, 2019. - 47 с. : фотоіл. - (Бібліотека школяра).

Відколи перший потяг вирушив у путь, минуло близько двох століть. За цей час локомотиви стали потужнішими, а вагони — більш комфортними. Якщо на початку XIX ст. люди з побоюванням і скепсисом позирали на перші паротяги, що під’їжджали до станції, то сьогодні важко знайти людину, яка хоча б раз у житті не подорожувала поїздом. Енциклопедія знайомить із потягами, побудованими за останні десятиліття, історією, цікавими фактами. Книга оформлена чудовими фотографіями.

Баумґарт, Клаус. Зіронька Лаури та нічні страховиська / Клаус Баумґарт ; пер. з нім. Р. Матієва ; іл. автора. - Тернопіль : Навчальна книга - Богдан, 2019. - 25 с. : іл.

Томі благає Лауру про допомогу: страховиська-чудовиська викрали його Боронименепса! Як тепер хлопчикові забрати в них свою улюблену іграшку? Добре, що подруга Лаури зіронька чудово розуміється на снах, адже страховиська-чудовиська родом саме звідти. Зіронька веде Лауру й Томі у світ сновидінь та допомагає відшукати двері, за якими ховаються нічні монстри. Діти сміливо відчиняють двері... А що трапиться далі, розповість ця сповнена фантазії та чудово ілюстрована книга Клауса Баумґарта.

Дерманський, Сашко. Kazka у пошуках себе : за сюжетом Антона Сіянки / Сашко Дерманський ; іл. Г. Кириченко, Г. Терзян, Л. Піщерікова та ін. - Вінниця : Теза, 2019. - 35 с. : іл.

У дівчинки на ім’я Казка є мрія. Але вона здається недосяжною. Бо як стати відомою співачкою, якщо ти живеш далеко від людей, у хащах старого Пралісу? Здається, це неможливо. Але тільки здається. Адже рідні та друзі дарують віру в себе, мрія окрилює, а любов, що можливо зароджується в юному серці, кличе діяти рішуче.

Дікінз, Розі. Scratch. Кодування для майбутніх програмістів / Розі Дікінз та ін. ; іл. Н. Шо ; пер. з англ. Н. Гордієнка. - Київ : КМ-БУКС, 2019. - 96 с. : іл.

Ця книга допоможе ознайомитися з основами безкоштовної онлайн-програми і комп'ютерної мови програмування Scratch, розробленої спеціалістами Массачусетського технологічного інституту (США). Мова Scratch широко вивчається і використовується не лише у школах, а й у багатьох університетах світу. За її допомогою можна створювати власні інтерактивні історії, анімації, ігри, музику та твори мистецтва, ділитися своїми роботами з друзями та знайомими в інтернеті. У простий і дотепний спосіб, однак цілком серйозно та професійно, крок за кроком викладаються основи програмування. Чіткі і зрозумілі пояснення супроводжуються ілюстраціями, що дають повне уявлення про те, якого вигляду на кожному кроці створення програми повинен набувати екран і як має виконуватися код. У книзі міститься чимало корисних порад і рекомендацій стосовно способів виявлення та усунення помилок у власноруч створеному коді. Таким чином, дане видання допоможе не лише ознайомитись із принципами та прийомами програмування, а й здійснити перший крок на шляху до майбутньої професії, в якій можуть знадобитися знання та навички програмування.

Дональдсон, Джулія. Зоґ і летюча допомога : для читання дорослими дітям / Джулія Дональдсон ; худож. А. Шеффлер ; з англ. пер. В. Чернишенко ; літ. ред. Г. Осадко. - Харків : Читаріум, 2019. - 29 c. : іл.

Знайомтеся — летюча допомога у складі дракона, лицаря і принцеси Златки. Кого вони врятують цього разу: сопливого лева, пригніченого єдинорога, чи може, попечену на сонці русалку? Довгоочікуванне продовження Зоґа від Джулії Дональдсон та Акселя Шеффлера — команди мрії дитячої літератури.

Ісерн, Сусанна. Це ж не джунглі! / Сусанна Ісерн ; іл. Р. Бонілла ; пер. Я. Стріха. - Київ : Каламар, 2019. - 33 с. : іл.

Книга «Це ж не джунглі» сучасного каталонського автора Сусанни Ісерн у жартівливій формі розповідає малюкам про те, як підтримувати вдома порядок і дотримуватись щоденного режиму.

Касдепке, Ґжеґош. Жахасько та інші ко(с)мічні оповідки / Ґжеґош Касдепке ; іл. А. Ґулевича ; обкл. М. В. Присяжний. - Харків : Віват, 2019. - 63 с. : іл. - (У вирі пригод).

Додому до Майї та Філіпа листоноша приносить пакунок. І в цьому нібито й немає нічого дивного, але ж він адресований… Жахаськові! Хто це? І що в пакунку? Виявляється, що це прибулець, який вирішив провести канікули на якійсь дикій, примітивній планеті… На Майю, Філіпа та їхніх батьків чекає багато несподіванок. До візиту прибульця вони зовсім не готові: немає в них ані солоних забарчиків, ані притиканців до гри в босоручки… На щастя, Жахасько приїхав ненадовго — у нього тільки два рочки канікул. Якщо хочете посміятися, прочитайте цю книжку, вона просто ко(с)мічна!

Меламед, Геннадій. Дивний світ / Геннадій Меламед ; худож. О. Хомич. - Харків : Ранок, 2019. - 40 с. : іл. - (Дивні книжки).

Ця дивовижна книжка — поєднання світів художника, поета і дизайнера, вишуканий арт-об'єкт, який цікаво розглядати, розмірковуючи про вічне. Це книга-подорож, книга-ключ, книга-фантазія, книга-загадка... Знайти і розчинитися. Розглянути і посміхнутися. Прочитати і здивуватися. Прийти і залишитися ...

Ментен, Тоска. Мій братик Мумія і золотий скарабей / Тоска Ментен ; пер. з нідерланд. І. Коваль ; іл. Е. Гейс ; обкл. І. Сулима. - Київ : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2019. - 147 с. : іл.

Лишень спробуй уявити собі: ти — звичайний хлопчисько з най¬нуд¬ні¬шого в світі нідерландського села. Одного вечора ти заходиш до своєї кімнати, відчуваєш сморід, роззираєшся і бачиш, що в твоєму ліжку лежить мумія. Що б ти зробив? Звісно, спочатку не на жарт злякався б. А тоді заплющив би очі, порахував до десяти і сподівався б, що коли їх розплю¬щиш, мото¬рошна потворка зникне. Однак уяви, що через десять секунд мумія усе ще лежить у твоєму ліжку... і через десять хвилин теж!.. Це перша книжка популярної серії «Мій братик мумія», яку кілька років тому написала відома нідерландська дитяча письменниця Тоска Ментен. За її мотивами знято одноймен¬ний фільм і поставлено дитячий мюзикл. Переклад книжки вийшов у багатьох країнах світу. На сьогодні в Нідер¬лан¬дах опубліковано 10 книжок про пригоди єгипетського хлопчика-мумії на ім'я Думмі та його друга Хооса.

Мітґуч, Алі. Довкола корабля. Про каное, вітрильники та великі човни / Алі Мітґуч ; пер. з нім. Р. Матієва ; мал. автора. - Тернопіль : Навчальна книга - Богдан, 2019. - 47 с. : іл.

Люди завжди були у захопленні від безкрайніх просторів морів та океанів, здавна намагалися завоювати собі їхні безмежні плеса. Ріки стали важливими торговельними шляхами, а моря – місцем, де добували харч. Тепер кораблі – важливий транспортний засіб. Загалом, ця книга оповідає своєму читачеві про історію судноплавства. А починалося усе з видовбаних або випалених стовбурів дерев, потім з'явилися вітрила, пароплави, плавучі фабрики, які переробляють виловлену рибу, портові буксири та гоночні човни... Тут багато усього: історія, гумор та величезна кількість неймовірних дрібничок-деталей. Досліджувати, відкривати та винаходити – і є головною ідеєю цієї книги.

Міхаліцина, Катерина. Дмухавка та інші пухнасті вірші / Катерина Міхаліцина ; мал. Ю. Пилипчата. - Львів : Видавництво Старого Лева, 2019. - 27 с. : іл.

Як допомогти дитині пізнавати світ цікаво й з гумором? Як навчитися прислухатися до різних ритмів, якими наповнена природа, мова і ми самі? Найкращий рецепт — читати вірші. Вдома чи на прогулянці. Про всіх пухнас-тих (кульбабку-дмухавку, джмелика, кицю Це) і не дуже (слоненятко, тюленів) мешканців цієї книжки. А заодно розв’язувати приклади разом із соменятком, завершити портрет павука (чим не павучковий антистрах?) і розмалювати зай¬чика так, як хочеться юному художнику. І, звісно ж, розгадати таємницю ¬віршика-такогонебувайка, відповівши на каверзне запитання мудрої синьої жабки.

Міхаліцина, Катерина. Ясь та його велокар'єра / Катерина Міхаліцина ; худож. оформл. Т. Загачевської. - Львів : Видавництво Старого Лева, 2019. - 58 с. : іл.

Велосипед, роверик, двоколісний залізний кінь — екотранспорт, знайомий з дитинства. Усім, хто катався на власному або сусідському, ловив вітер у личко, збивав коліна чи й просто боявся підступитись. У цій книжці Ясь кумедно та по-дитячому розповідає, як велики з'явились у його житті, як росли разом з ним, або ж він із ними. Ясь знає, що коли дуже щось любиш, хочеш дізнатися про це якнайбільше. Тому, він охоче ділиться своїми знаннями про історію та види велосипедів, а також пропонує навчитися малювати свого двоколісного улюбленця.

Патерсон, Кетрін. Міст у Терабітію / Кетрін Патерсон ; пер. з англ. Д. Березіної ; дизайн обкл. О. Железняк. - Харків : Віват, 2019. - 175 с. - (Книжкова полиця підлітка).

Ціле літо Джесс Еронс тренувався, щоб стати найкращим бігуном у п'ятому класі. І досягнув би мети, якби його не випередила новенька, Леслі Берк. Але цей програш не стає на заваді справжній дружбі, і діти цілими днями пропадають у лісі, де вигадують чарівне королівство — Терабітію. А в реальному світі на них чекають труднощі в школі, випробування на міцність, дрібні страхи і… розуміння, що треба завжди рухатися вперед. Зворушливий світ Терабітії, а також щемка історія дружби назавжди залишаться в пам'яті дітей і дорослих.

Рижко, Олена. Мишоловка : повість / Олена Рижко. - Київ : Академія, 2019. - 160 с.

Четверта повість письменниці й експертки підліткового читання – це ще глибший погляд на стосунки в добу технологій. Утікаючи від випробувань реальністю у віртуал, головна героїня Торі потрапляє у ситуацію, яка могла стати для неї фатальною. У її однокласників — свої проблеми. Але навіть із безвиході є вихід.

Русіна, Оля. Мія і місячне затемнення / Оля Русіна ; мал. Г. Олійко. - Львів : Видавництво Старого Лева, 2019. - 239 с. : іл.

Мії ніколи нудьгувати. З однокласником Матвієм та його молодшим братом Людожерчиком вони постійно потрапляють у пригоди. І цих пригод стає ще більше, коли на порозі Міїної з Дідусем квартири з’являється незнайомець — її тато. Настороженість змінюється захватом — виявляється, тато працює в астрономічній обсерваторії! А значить, Мія, Матвій і Людожерчик теж одного дня зможуть туди потрапити. Але чи це справді так? Читайте у дотепній повісті Олі Русіної, сповненій кумедних витівок і жартів.

Скотт, Гейлі. Зайці-стрибунці : роман / Гейлі Скотт ; пер. з англ. О. Осмоловської ; іл. П. Кернік. - Київ : КМ-БУКС, 2019. - 127 с. : іл. - (Чайний будиночок).

Знайомтеся: четверо зайців-стрибунців, крихітні іграшки, що мешкають у затишному чайному будиночку. Їх подарували маленькій Стіві саме тоді, коли вона найбільше потребувала друзів. Як і водиться у казках, іграшкові зайчики мають таємницю: вони оживають, щойно Стіві кудись іде! Відкривайте «Чайний будиночок» і зустрічайте чотирьох маленьких зайців-стрибунців з їхніми великими ідеями.

Соловінський, Станіслав. Друг із Мезозою / Станіслав Соловінський ; худож. О. Железняк. - Харків : Ранок, 2019. - 63 с. : іл. - (Пригоди Мишка та його друзів).

Не знаємо, чи траплялося таке з вами, але герої цієї книги опинилися в дещо незвичайній ситуації. У їхній квартирі була виявлена діра у часі – якраз у середину Мезозойської ери! Так-так, тієї самої. Багато мільйонів років тому: спека, динозаври і дерева-папороті. Це виявилося досить клопітно, іноді лячно та трохи потішно.

Феслер, Маріо. Ліззі Карбон та клуб невдах / Маріо Феслер ; пер. з нім. М. Запорожець ; дизайн обкл. К. Келлер. - Харків : Школа, 2019. - 223 с. - (Ліззі Карбон).

Дівчину Ліззі Карбон, як на лихо, переслідують невдачі. А хто ж любить таких, як вона? Таким доля прописана наперед — пасти задніх, ховати очі, присоромлено червоніти й дружити хіба що зі щоденником... Та одного дня оголошений дирекцією шкільний проект долучає її до компанії ще кількох нещасливців. Цікаво, що за проект у них вийде? «Тридцять три нещастя»? «Лиха година»? «Повний провал»? Побачимо, на що здатен цей клуб невдах…

Архів

Нові книги вересня 2023

Нові книги серпня 2023

Нові книги липня 2023

Нові книги червня 2023

Нові книги травня 2023

Нові книги квітня 2023

Нові книги березня 2023

Нові книги лютого 2023

Нові книги січня 2023

Нові книги грудня 2022

Нові книги листопада 2022

Нові книги жовтня 2022

Нові книги вересня 2022

Нові книги серпня 2022

Нові книги липня 2022

Нові книги червня 2022

Нові книги травня 2022

Нові книги квітня 2022

Нові книги березня 2022

Нові книги лютого 2022

Нові книги січня 2022

Нові книги грудня 2021

Нові книги листопада 2021

Нові книги жовтня 2021

Нові книги вересня 2021

Нові книги серпня 2021

Нові книги липня 2021

Нові книги червня 2021

Нові книги травня 2021

Нові книги квітня 2021

Нові книги березня 2021

Нові книги лютого 2021

Нові книги січня 2021

Нові книги грудня 2020

Нові книги листопада 2020

Нові книги жовтня 2020

Нові книги вересня 2020

Нові книги серпня 2020

Нові книги липня 2020

Нові книги червня 2020

Нові книги травня 2020

Нові книги квітня 2020

Нові книги березня 2020

Нові книги лютого 2020

Нові книги січня 2020

Нові книги грудня 2019

Нові книги листопада 2019

Нові книги жовтня 2019

Нові книги вересня 2019

Нові книги серпня 2019

Нові книги липня 2019

Нові книги червня 2019

Нові книги травня 2019

Нові книги квітня 2019

Нові книги березня 2019

Нові книги лютого 2019

Нові книги січня 2019

Нові книги грудня 2018

Нові книги листопада 2018

Нові книги жовтня 2018

Нові книги вересня 2018

Нові книги серпня 2018

Нові книги липня 2018

Нові книги червня 2018

Нові книги травня 2018

Нові книги квітня 2018

Нові книги березня 2018

Нові книги лютого 2018

Нові книги січня 2018

Нові книги грудня 2017

Нові книги листопада 2017

Нові книги жовтня 2017

Нові книги вересня 2017

Нові книги серпня 2017

Нові книги липня 2017

Нові книги червня 2017

Нові книги травня 2017

Нові книги квітня 2017

Нові книги березня 2017

Нові книги лютого 2017

4 квартал 2016

3 квартал 2016

2 квартал 2016

1 квартал 2016