Нові книги березня 2021

Безкоровайний, Кирило. Моя подруга з темної матерії / Кирило Безкоровайний. — Львів : Видавництво Старого Лева, 2020. – 60 с.

Як народжуються зірки й з чого складається темна матерія, яку досі вважають однією з найбільших таємниць у Всесвіті? Ці запитання варті дискусії, якщо ти з родини астрофізиків, як наш головний герой. А якщо маєш вдома справжнісінький телескоп, тоді зовсім не складно уявити, що твоя кімната — відкритий космос…

Браун, Пол. Хлопчик, що спустив море / Пол Браун ; худож. К. Кепстік ; пер. з англ. О. Дятел. — Харків : Видавництво "Жорж", 2018. — 36 с. — (Серія "Час із книгою").

Маленький Марсель любив будувати замки з піску, проте морські хвилі завжди розмивали його неймовірні творіння. Аж поки одного дня Марселю не спала на думку чудова ідея — він попливе собі на дно моря і висмикне пробку! На жаль, його вчинок призвів до жахливих наслідків, і тепер Марсель повинен знайти спосіб повернути усе назад, поки ще не пізно.

Бронсон, По. Батьки в шоці: новий погляд на виховання / По Бронсон ; пер. укр. І. Семенюк. — Харків : Ранок : Фабула, 2019. — 397 с.

Як ви виховуєте свою дитину? Читаєте спеціальну літературу, слухаєтеся власних батьків чи радитеся із сусідами? Книга про стереотипні принципи виховання, які насправді не дають очікуваного ефекту. Про похвалу, обман і складний підлітковий вік. А також про те, чи потрібно розмовляти з немовлятами і що робити, якщо під час сімейного обіду почалася сварка.

Вайнштейн, Ерік. Ruby для дітей. Магічний вступ до програмування / Ерік Вайнштейн ; з англ. пер. І. Заяць. — Львів : Видавництво Старого Лева, 2020. — 365 с.

Ви готові освоїти нову мову програмування? Проста у вивченні, цікава у використанні, — мова програмування Ruby ідеально підходить для початківців. Вирушайте у фантастичні пригоди разом з Рубеном і Скарлет та здобувайте практичні навики у програмуванні. По дорозі зустрінете дивовижних персонажів із справжнього Королівства: королеву-хакерку, майже білу лицарку та менестреля-мандрівника.

Герасименко, Наталія. Маня та інші : історії про таксу Маню вигадала та намалювала Н. Герасименко ; з рос. пер. А. Чердаклі / Наталія Герасименко. — Київ : Час майстрів, 2020. — 84 с. : іл. — (Серія "Комікс-книжка").

Якщо ви любите тварин та бажаєте від душі повеселитись, тоді ця історія саме для вас. Книжка-комікс про веселі будні такси та важливі поради щодо правильного виховання собак!

Ґіффін, Емілі. Усе, чого ми бажали : роман / Емілі Ґіффін ; пер. з англ. Н. Савчук. — Харків : Видавництво Vivat, 2019. — 319 с. — (Художня література).

Це бентежний і емоційний роман про підліткові помилки і їхні наслідки, про батьків, які намагаються захистити дітей, про класову нерівність та расову дискримінацію, на які суспільство не повинно закривати очі. А ще — це роман про кохання, вірність, моральні цінності, де на тлі суспільного резонансу головні герої мають усвідомити, що для них важливо і як зробити правильний вибір.

Девіс, Бенджі. Бабусина пташка / Девіс Бенджі ; пер. з англ. В. Іванова. — Київ : Nebo BookLab Publishing, 2019. — 32 с. : іл.

Добра історія про маленького Ноі, що вирушає на канікули до своєї бабусі, яка живе біля шумного океану. Історія, яка нікого не залишить байдужим та виростить квітку дружби й любові у кожному серці.

Дельфорж, Гелен. Мама / Гелен Дельфорж ; іл. К. Ґребан ; пер. з фр. Я. Сінайко. — Київ : Nebo BookLab Publishing, 2019. — 64 с.

Книга, яка нікого не може залишити байдужим. Мама одиначка. Мама в країні, де війна. Мама, що довірила свою дитину няні. Втомлена Мама ... Мама. Читаючи цю книгу, кожен може впізнати себе — у дитині, у мамі або одночасно в обох. Від сторінки до сторінки вас зустрічають епізоди, місцями смішні, місцями сумні, але завжди — дуже справжні.

Дерр'єн, Жан-Крістоф. Фріжель і Флаффі. Том 1. Таємниця загублених кавунів / Жан-Крістоф Дерр'єн. — Дніпро : Наша Ідеа, 2020. — 48 с.

Це перший пригодницький комікс Фріжеля — ютюб-блогера Minecraft, який має близько двох мільйонів підписників. Події відбуваються в селищі Ланнiель, а головні герої цієї історії: Фрiжeль — учень чарівника, Флаффi — вірний пес Фрiжeля, Абель — юний інженер-конструктор i Аліса — грабiжниця-новачок. I всі вони прагнуть пригод!

Дональдсон, Джулія. В'юрчик. Рибун-балакун / Джулія Дональдсон ; худож. А. Шеффлер ; з англ. пер. В. Чернишенко. — Харків : Читаріум, 2020. — 32 с. : іл.

Жив на світі В'юрчик — рибка дуже чемна... Щодня В'юрчик вигадував дивовижні казки про те, чому запізнився до школи. Але чи справді він водився з морським коником, невже зустрічав русалку? І хто йому повірить, коли той дійсно потрапить у рибальські сіті? На вас чекає захоплива подорож морськими хвилями й хвилями уяви маленького В'юрчика.

Дональдсон, Джулія. Цурпалко / Джулія Дональдсон ; худож. А. Шеффлер ; з англ. пер. В. Чернишенко. — Харків : Читаріум, 2020. — 32 с. : іл.

Цурпалко живе зі своєю дружиною і трьома дітьми на сімейному дереві. Але бути палицею вельми небезпечно. Одного разу ним захопилася пустотлива собака, яка хотіла пограти. Ситуація ставала все гіршою і гіршою, адже пес забирає Цурпалка все далі й далі від дому. Так починаються його яскраві пригоди.

Дьйоед, Софі. Естер і Мандрагор. Том 1. Чаклунка та її кіт / Софі Дьйоед ; худож. М.-П. Одду ; пер. з фр. Д. Тимошенко. — Дніпро : Наша Ідеа, 2018. — 124 с. : іл.

Юна чаклунка Естер Фльордефер вперше отримує Вищу нагороду за Допитливість, а також вирушає у незвичайну подорож до Світу людей разом зі своїм котом Мандрагором. Але ж як важко стриматися від того, щоб не використати заклинання, адже вони часом так потрібні! Особливо, якщо треба допомогти маленькій дівчинці і її кошеняті знайти одне одного. Добра й весела історія про дружбу й магію, про співчуття і взаємодопомогу відправить юних читачів у світ чарівництва.

Ілюха, Юлія. Космокоти. Марсіанські хроніки Мурка Мняуска / Юлія Ілюха ; іл. К. Степаніщевої. — Чернівці : Книги-ХХІ, 2020. — 112 с.

День, коли пухнастий котик Мурко побачив по телевізору відомого винахідника Ілона Маска, перевернув життя звичайного домашнього улюбленця догори дриґом. Відтепер він доброволець Мурко Мняуск, а його найбільша мрія — полетіти на Марс! Чи вдасться Муркові зустрітися з Ілоном Маском, щоб стати першим у світі котиком-марсонавтом, та чи відкриє йому свою головну таємницю червона планета?

Ірвінг, Еллі. Ефект Матильди / Еллі Ірвінг ; пер. з англ. О. Балера ; іл. обкл. М. Логвинчук. — Київ : Nebo Booklab Publishing, 2019. — 303 с.

Авторка Еллі Ірвінг запрошує поринути у світ Матильди Мур, дванадцятирічної винахідниці із невеликого селища поблизу Кентербері. А також прожити разом із бабусею Джосс два шалені, бентежні дні. Якщо ви зацікавилися, нумо гортати сторінки.

Кемерон, Брюс. Життя і мета собаки : роман / Брюс Кемерон ; пер. Г. Яновської. — Харків : Клуб сімейного дозвілля, 2020. — 238 с.

Кажуть, що у кішок дев'ять життів. А що, якщо у собак не менше? Спочатку він просто навчився відкривати двері та стерегти хазяїв. Потім він став вірним другом та товаришем для одного хлопчика. Він рятував життя та був відрадою для тих, хто цього потребував знову і знову, намагаючись зрозуміти мету свого життя, яку він присвячує людям, які перебували поруч...

Кепстік, Кріс. Клод Величний / Кріс Кепстік. — Харків : Жорж, 2019. — 36 с.

Вирушайте слідом за Клодом, чарівним митцем, який їде у пошуках слави та багатства до Парижа. Розкішна оповідь про погоню за мрією, від жебрака до вельможі, а потім знову до низин! Злети і падіння Клода Величного.

Кесслер, Ліз. Хвісторія Емілі Віндснеп. Книга 1 / Ліз Кесслер ; пер. з англ. М. Марченко ; іл. Л. Гортон. — Київ : Книголав, 2019. — 287 с. : іл. — (Серія "Дитяча полиця").

Незвичайна дівчинка Емілі Віндснеп живе на човні зі своєю мамою, яка завжди її відмовляла від ідеї навчитися плавати. Проте, зовсім несподівано Емілі дізнається, що вона наполовину русалка. Після чого у неї з’являється чимало запитань, відповіді на які дівчинка шукає, вирушаючи назустріч захопливим пригодам і небезпекам.

Кесслер, Ліз. Емілі Віндснеп і монстр із глибин. Книга 2 / Ліз Кесслер ; пер. з англ. М. Марченко ; іл. Л. Гортон. — Київ : Книголав, 2019. — 255 с. : іл. — (Серія "Дитяча полиця").

Емілі Віндснеп у захваті від свого нового дому — таємничого острова Всекурс — просто посеред Бермудського трикутника. Нове життя разом із родиною та в оточенні подружок-русалок — чудове! Та одного дня стається дещо страшне: досліджуючи підводний світ поблизу острова, Емілі випадково пробуджує з багатолітньої сплячки кракена, легендарне морське чудовисько.

Кобербьоль, Лене. Дика відьма. Бойове хрещення. Книга 1 / Лене Кобербьоль ; пер. с данської О. Смерек. — Київ : Nebo BookLab Publishing, 2019. — 207 с. : іл. — (Серія "Дика відьма").

У житті дванадцятирічної сором'язливої Клари Ясен все наче спокійно. Але одного разу на дівчину нападає Чорний кіт, її звичне життя летить шкереберть, а навкруги починають відбуватися дивні речі. Виявляється, Клара - Дика відьма. На Клару чекає справжнє «Бойове хрещення» із карколомними випробуваннями Диким вогнем! Чи виживе вона у цьому двобої? Перша книжка серії "Дика відьма" стане унікальною мандрівкою в світ магічних перетворень та надихне на подвиги!

Лапікур, Валерій. Історії одного домовичка / Валерій Лапікур. — Харків : Талант : Юнісофт, 2019. — 112 с.

Зустрічайте нові історії про славетного детектива котика Мурро. Цього разу Мурро і його товариш малий домовичок вирушають на конкурс талантів. Чи вдасться їм вибороти першу премію? Які пригоди чекають на них попереду?

Марджі, Маджед. Scratch для дітей. Веселий вступ до програмування з іграми, малюнками, фактами і математикою / Маджед Марджі ; з англ. пер. Н. Агаджанян. — Львів : Видавництво Старого Лева, 2020. — 357 с. : іл.

Лише задумайтеся: у вас народжується ідея — і вже через декілька годин клацання на клавіатурі — вона перетворюється на проєкт нової комп’ютерної програми! Програмувати зі Scratch легко, навіть, якщо ви новачок у цій сфері, не бійтеся нових викликів. Ця книжка — захопливий і цікавий початок вашої подорожі у світ інформатики.

Мілн, Террі. Чарлі-молодчина / Террі Мілн ; худож. Т. Мілн ; пер. з англ. М. Марченко. — Київ : КМ-БУКС, 2019. — 32 с. : іл.

Гарна історія про собачку на ім'я Чарлі, який щодня робив усе те саме і так само. Песик боявся, що коли він вчинить по-іншому, може статися щось страшне. Коли він кинувся рятувати друга, то порушив звичний порядок дня і злякався, але потім зрозумів, що змін не треба боятися, бо часом вони - на краще!

Міхаліцина, Катерина. Реактори не вибухають. Коротка історія Чорнобильської катастрофи / Катерина Міхаліцина, Станіслав Дворницький. — Київ : Портал, 2020. — 105 с. : іл.

Чорнобиль як місто, як атомна електростанція, як Зона відчуження, як трагедія і як символ. Цю книжку створено, щоб пояснити катастрофу людям, які народилися вже далеко по ній. Аби «Чорнобиль» був не просто словом, за яким упізнають Україну, а усвідомленим історичним досвідом. Його тут показано в кількох вимірах: технічному, емоційному, природничому, політичному.

Мода та стиль. Фешн-поради для створення власного стилю. Малюй, розфарбовуй, вирізай. — Харків : Ранок, 2018

Крок за кроком із «Модою та стилем» звичайна дівчинка стане експертом у світі фешн-індустрії. Зібрати модний образ чи розробити власну колекцію взуття, підібрати бездоганні окуляри чи заповнити першу сторінку власного блогу, а може, зробити трендовий манікюр чи поринути в історію моди – тут можливо все.

Мюле, Йорґ. Два - мені, один - тобі / Йорґ Мюле ; пер. з нім. О. Григоренко. — Чернівці : Чорні вівці : Книги - XXI, 2020. — 28 с. : іл.

Є «Пані з горностаєм» – відома картина Леонардо да Вінчі. А є Ведмідь з Горностаєм – це персонажі історії Йорґа Мюле. Якось Ведмідь знайшов три гриби. Горностай, доклавши чималої кулінарної майстерності, їх приготував. Але як поділити три на двох? І починається двобій мотивацій. Суперечку Ведмедя та Горностая автор передав у формі емоційного, кумедного діалогу та динамічних, переконливих, дуже живих ілюстрацій, сповнених деталей.

Неґлі, Кіт. Колись мій тато був дуже крутий / Кіт Неґлі ; з англ. пер. О. Ренн. — Львів : Видавництво Старого Лева, 2019. — 32 с. : іл.

Весела та зворушлива книжка-картинка про один день, який тато із сином проводять разом: виконують домашні справи, йдуть на прогулянку, бавляться та розважаються. Колись тато їздив на мотоциклі та грав у рок-гурті. Тепер у нього інше життя. Та він усе ще дуже крутий!

Нікітінський, Юрій. Вовчик, який осідлав бомбу / Юрій Нікітінський ; худож. Андрій та Діана Нечаєвські ; з рос. пер. І. Андрусяк. — Київ : Час майстрів, 2019. — 133 с. : іл. - (Рекомендуємо прочитати).

Книга пригод бешкетних та допитливих хлопчаків, що цінують дружбу й знають, як важко буває без друга. Долі в них різні, а історія одна: війна. Саме вона ввірвалася в їхнє щасливе дитинство непроханим гостем. Змусила поїхати з рідних місць. Та попри це, наші герої не втрачають ні віри, ні сили духу й залишаються тими самими бешкетниками, витівки яких розсмішать вас у будь-яку, навіть найскрутнішу хвилину.

Олійко, Грася. Історія, яку розповіла Жука / Грася Олійко. — Львів : Видавництво Старого Лева, 2019. — 36 с.

Безпосередня і зворушлива розповідь про двох песиків Жуку і її братика Сіріуса, що живуть на заправці, торкнеться сердець дітей і дорослих. Малих цуценят доглядає і підгодовує добра жінка, але вона кудись зникає. Тепер песикам непереливки, адже надходить зима, а на заправці вирішують їх позбутися і вивозять якнайдалі. Хтозна, що б із ними сталося, якби одного дня на узбіччі не спинилася автівка родини, яка дасть песикам прихисток і любов.

Рен, Дженні. Неквапні думки лінивої дівчини / Рен Дженні ; пер. з англ. І. Бондаренко ; іл. Г. Осадко ; обкл. О. Кіналя. — Тернопіль : Навчальна книга-Богдан, 2020. — 103 с. — (Серія "Милий англійський гумор").

Дженні Рен в іронічній, а подекуди й ексцентричній формі викладає власні погляди на кохання, політику, природу, пообіднє чаювання, дітей, собак, курорти тощо. У книзі представлені приклади тогочасних звичаїв, а влучні замальовки характерів сучасників авторки дають яскраве уявлення про лондонське світське життя ХІХ століття, про розваги та клопоти тодішніх бонвіванів.

Руменко, Тетяна. Мій супергеройський та крутий татусь / Тетяна Руменко ; худож.Т. Яцура. — Київ : АВІАЗ, 2019. — 31 с.

"Мій супергеройський та крутий татусь" – надзвичайна книга про мегасекретну таємницю. Насправді, справжній герой зовсім не Бетмен, і тим паче не Халк, і аж ніяк не Залізна людина, а ріднесенький та любий татусь. Видання для дітей дошкільного і молодшого шкільного віку.

Тернер, Сара. Неідеальна матуся. Як народити дітей і не очманіти / Сара Тернер ; пер. з англ. А. Дудченко. — Харків : Клуб сімейного дозвілля, 2018. — 302 с.

Сара Тернер — популярний британський блогер, вирішила створити книжку, яка б розповіла про материнство, яким воно є насправді. Жодних нудних порад та повчань! Тільки живі історії з власного досвіду авторки, яка сама виховує двох непосидючих малюків. У книжці з гумором та відвертістю написано про безсонні ночі, відсутність вільного часу, дитячі витівки й бешкети, як батьківство змінює життя подружжя.. і про те, без чого вам ніколи не обійтися у вихованні дитини — це любов!

Шамблен, Жоріс. Енола й незвичайні тварини. Книга 2. Єдиноріг, що перетнув межу / Жоріс Шамблен ; іл. Л. Тібодьє ; пер. з фр. О. Колесникова. — Дніпро : Наша Ідеа, 2019. — 32 с. : іл.

У самому серці Музею природознавства заховався кабінет Еноли – незвичайної ветеринарки. У чому особливість її фаху? Тварини з казок та легенд! Кентаври, тролі, єдинороги й інші магічні створіння не становлять для неї жодних труднощів. Разом зі своїм супутником Манекі та за допомогою винаходів геніального Арчибальда вона їздить світом, щоб лікувати незвичайних тварин.

Архів

Нові книги вересня 2023

Нові книги серпня 2023

Нові книги липня 2023

Нові книги червня 2023

Нові книги травня 2023

Нові книги квітня 2023

Нові книги березня 2023

Нові книги лютого 2023

Нові книги січня 2023

Нові книги грудня 2022

Нові книги листопада 2022

Нові книги жовтня 2022

Нові книги вересня 2022

Нові книги серпня 2022

Нові книги липня 2022

Нові книги червня 2022

Нові книги травня 2022

Нові книги квітня 2022

Нові книги березня 2022

Нові книги лютого 2022

Нові книги січня 2022

Нові книги грудня 2021

Нові книги листопада 2021

Нові книги жовтня 2021

Нові книги вересня 2021

Нові книги серпня 2021

Нові книги липня 2021

Нові книги червня 2021

Нові книги травня 2021

Нові книги квітня 2021

Нові книги березня 2021

Нові книги лютого 2021

Нові книги січня 2021

Нові книги грудня 2020

Нові книги листопада 2020

Нові книги жовтня 2020

Нові книги вересня 2020

Нові книги серпня 2020

Нові книги липня 2020

Нові книги червня 2020

Нові книги травня 2020

Нові книги квітня 2020

Нові книги березня 2020

Нові книги лютого 2020

Нові книги січня 2020

Нові книги грудня 2019

Нові книги листопада 2019

Нові книги жовтня 2019

Нові книги вересня 2019

Нові книги серпня 2019

Нові книги липня 2019

Нові книги червня 2019

Нові книги травня 2019

Нові книги квітня 2019

Нові книги березня 2019

Нові книги лютого 2019

Нові книги січня 2019

Нові книги грудня 2018

Нові книги листопада 2018

Нові книги жовтня 2018

Нові книги вересня 2018

Нові книги серпня 2018

Нові книги липня 2018

Нові книги червня 2018

Нові книги травня 2018

Нові книги квітня 2018

Нові книги березня 2018

Нові книги лютого 2018

Нові книги січня 2018

Нові книги грудня 2017

Нові книги листопада 2017

Нові книги жовтня 2017

Нові книги вересня 2017

Нові книги серпня 2017

Нові книги липня 2017

Нові книги червня 2017

Нові книги травня 2017

Нові книги квітня 2017

Нові книги березня 2017

Нові книги лютого 2017

4 квартал 2016

3 квартал 2016

2 квартал 2016

1 квартал 2016

 

Our partners