Рецепт "Щастя" від Люби Долик

Зображення для новини 'Рецепт

У Чистий четвер в рамках проекту "Літературна кава по-львівськи" ми "очистилися" чудовою сонячною поезією відомої львівської письменниці Любові Долик. 

Жінка - загадка, жінка- усмішка, жінка - сонце, жінка - поезія - це все про нашу гостю. І поезія її така ж - загадкова, сонячна, жіночна... На зустріч з поетесою прийшли її щирі й вірні шанувальники - наші читачі, а також знані львівські прозаїки і поети Дара Корній, Іван Гетош, Ліліана Косановська, Наталя Буга, Надія Бойко. Дара Корній розповідала про те, як вірші Люби Долик стали поетичним оздобленням її роману "Зірка для тебе", і відкрила секрет, що у її новий роман, який щойно вийшов, - "Крила кольору хмар" - теж органічно "напросилися" вірші поетеси. Поет і пародист Іван Гентош читав свої пародії на вірші Люби Долик, а Наталя Буга прочитала вірші-експромти, які написалися Любі під час цієї зустрічі. 

Година промайнула непомітно і навіть після закінчення нашу гостю обступили друзі й шанувальники: брали автографи, фотографувалися, дякували... Судіть самі, як можна так просто відпустити жінку, котра  написала такі рядки:

У жінки вік не той?
Ніхто не скаже,
Що в жінки вік буває не такий.

Вона завжди-завжди,
як тільки може,
Буває жінкою лишень!
На всі віки.

Сліпучо юна!
Й молода розкішно!
Терпляча й мудра!..
Та ніколи - не стара.

Їй вік рахують
лиш весняні вишні,
Цвісти й любити -
їй завжди пора!