Олексій Кравчук: "Театр - суцільна містика!"

Олексій Кравчук:

"Актор працює з невидимим, а тому може дозволити собі речі, які звичайна людина ніколи не робитиме", - переконаний актор і режисер, керівник Театру естрадних мініатюр "І люди, і ляльки" Олексій Кравчук, який завітав до нас на філіжанку кави у проекті "Люди, що читають: літературна кав'ярня".

Два роки відпрацювавши головним режисером Луганського театру ляльок і поставивши кілька вистав на сцені Луганського російського драматичного театру, Олексій Кравчук здобув неоціненний досвід роботи в екстремальних умовах, адже режисер почав свою діяльність у Луганську ще до початку  Революції Гідності, а прем'єра вистави "Сон" за Шевченком відбулася у березні 2014 року - на початку військових дій на сході України. Про те, як працювалося у той час, коли за вікном тривали обстріли, як змушений був повертатися до Львова через Росію, а також про самобутність і неповторність степового краю Олексій Кравчук розповідав з ностальгією і тремом.

Йшла мова і про специфіку акторської професії, про акторські сім'ї і династії (батько пана Олексія - Анатолій Кравчук - відомий театральний режисер, мати - Ірина Кравчук - актриса), про театральні забобони і традиції... 

Впродовж розмови на екрані демонструвалися уривки з вистав "Сон" і "Екклезіаст".

Наприкінці зустрічі Олексій Кравчук зачитав уривок з роману Ліни Костенко "Записки українського самашедшого" 

і розповів про свої літературні уподобання, про магію читання у парку і про те, що читання - це теж містика і священнодійство, як і театр.

Студенти - майбутні психологи, - які прийшли на зустріч, запитували про те, чи звертаються актори по допомогу до психологів, як знімають стрес і "перезавантажуються"...

Слова подяки від шанувальників і букет квітів стали завершальним акордом цієї цікавої зустрічі.

 І, звісно, фото на згадку...

Our partners

Логотип 'Освітня ГО «ЛАД»'

Освітня ГО «ЛАД»

Логотип 'Балади та романси Адама Міцкевича'

Балади та романси Адама Міцкевича