Book kindergarten «Levenya»

Book kindergarten «Levenya»

Усім відомо, що основи фізично і психічно здорової особистості закладаються у дітей з раннього дитинства. Щоб допомогти батькам вчасно розпізнати творчі нахили дітей чи виявити певні труднощі, з якими зустрічається дитина,  у нашій бібліотеці працює психолог, який проводить заняття з дітками 3 – 6 років у книжковому дитячому садку «Левеня». Разом з дітками психолог читає пізнавальні книги, розмовляє з ними про те, що нас оточує, запитує, який у них настрій тощо…

Завдання гуртка:

  1. Формування здорової особистості дитини, розвиток її творчих здібностей, набуття нею соціального досвіду.
  2. Формування психологічного здоров’я дошкільників як складової здоров’я людини.
  3. Створення умов для психологічної єдності з іншими, позитивного спілкування, для активного прояву своїх здібностей, набуття впевненості.
  4. Формування життєвої компетентності дошкільника.
  5. Створення сприятливих умов для виявлення творчого потенціалу та розвитку їх пізнавальної діяльності, забезпечення емоційного благополуччя кожного дошкільняти, враховуючи його інтереси, потреби.

Тривалість заняття півтори години. Після закінчення діти можуть бавитися між собою в ігри, спілкуватись, читати книги. Відколи у нас з’явилася інтерактивна дошка, діти залюбки вивчають літери завдяки першій інтерактивній грі Мишеняткова абетка.

«Левеня» чекає на діток 3-6 років щовівторка з 11 години.

На фото: діти з психологом  під час занять у садку «Левеня» 

Слідкуйте за новинами на https://www.facebook.com/lodb.org.ua/
Контактний телефон: +38 (032) 235-87-46