«Аквадіти» у бібліотеці

Якщо вашому малюку від 6 місяців до 1,5 року і він активно досліджує навколишній світ - запрошуємо вас на заняття до клубу "Аквадіти" у бібліотеці.  Досхочу поплававши у басейні , наші маленькі іхтіандри виходять на сушу і залюбки займаються у нашій бібліотеці під керівництвом інструктора з плавання Ніни Воротникової - Чулинди.

Творчі інтерактивні заняття в нашому клубі допоможуть вашій дитині різносторонньо і гармонійно розвиватися, здобувати цікаві, корисні навики, які сприятимуть формуванню цілісної особистості в майбутньому.

На вас і вашого малюка чекають:

  • фізичний розвиток
  • творчість
  • розвиток моторики
  • рольові ігри
  • розвиток логіки, пам’ять, колір, об’єм, форма.
  • розвиток органів чуття (слух, смак, тактильні відчуття, запах)
  • рахунок, розвиток мовлення
  • природознавство
  • музичний розвиток

Приходьте, не пошкодуєте! З нами весело та цікаво!

Заняття проводяться щоп'ятниці: для діток 1-2 рочків - з 10.00 до 11.00 год.; для дітей 2-3 років - з 11.00 до 12.00 год. у відділі   обслуговування дітей дошкільного віку та учнів 1-4 класів

Шановні батьки!

19.06.2017 15:17

У п'ятницю було останнє в цьому "навчальному році" заняття, бо відтепер у клубі розпочнуться невеличкі канікули. Про наступне заняття, яке відбудеться вже у вересні, ми повідомимо на сайті та в нашій спільноті у фейсбуці. Але не забувайте, що ми чекаємо на наших найменших читачів та їхніх батьків щодня.

Приходьте, будемо разом читати та забавлятися!

Читати далі

Кольорові дні

27.03.2017 13:22

Ох і вміє ж наша волонтерка Ніна Воротнікова-Чулінда, котра веде розвиваючі заняття для найменших читачів у Клубі Aquakids - Аквадіти, завойовувати найменші серденька! Це і не дивно - чудові та веселі пісеньки, запальні танці, стрибання через "паперові" калюжі, сонце з прищіпок, малювання пальчиковими фарбами - ось як всебічно розвиваються наші читайлики.

Читати далі

Аквадіти у Всеукраїнський День бібліотек

03.10.2016 10:55

На наше професійне свято – 30 вересня, у Всеукраїнський день бібліотек, у клубі Аквадіти було весело, гамірно та водночас святково. Що ще може потішити бібліотекаря, як не тупотіння маленьких ніжок улюблених читачів, як не веселі заняття, творчість маленьких пальчиків, а після того … «перевертання» бібліотеки.

Читати далі

Аквадіти у бібліотеці

09.09.2016 15:41

А наш ранок п'ятниці розпочався з паркування дитячих візків, сміху малюків, радісних агу, розкидання іграшок і звісно з читання книг. А зібралася невгамовна малеча на творчо-розвиваючі заняття у клубі Клуб Aquakids - Аквадіти

Читати далі

"Аквадіти" ідуть на канікули...

24.06.2016 13:52

Сьогодні відбулося останнє перед літніми канікулами заняття у нашому Клуб Aquakids - Аквадіти. Щоб літо було веселим, наші малюки з матусями вивчали музичні інструменти, робили маракаси, слухали музичну казку "Троє поросят".

Читати далі

Про один день із життя нашої бібліотеки

30.03.2016 12:40

Про один день із життя нашої бібліотеки - у сюжеті Новин ТРК Львів 25 березня 2016 року

Читати далі

Більше новин

Наші партнери