Сто талантів

“Сто талантів” - це захоплюючий і корисний журнал для підлітків віком від 11 років. На його сторінках хлопці та дівчата знайдуть відповіді на хвилюючі запитання підліткового віку, познайомляться з цікавими людьми та дізнаються багато нового. А також зможуть взяти участь у різноманітних конкурсах і гарно розважитися.

Літній номер “Сто талантів” присвячено темі відпочинку та канікул, коли хлопці і дівчата почуваються вільними, як ніколи. Отже, що означає бути вільним? І як пов'язані між собою поняття свободи та відповідальності? Тож рубрика “Непрості питання” пропонує замислитися над тим, як навчитися самостійно приймати важливі рішення. На сторінках “Антивірусу” читачі знайдуть цікаву інформацію щодо того, як не змарнувати вільний час, який вони мають влітку. А в рубриці “Сам на сам” хлопці і дівчата дізнаються, чому кохання раптом можк стати “тісним” та що тоді робити. У “Психоталантику” на читчачів чекають цікаві поради психолога про те, як можна приємно та корисно використати літню свободу. А ведуча рубрики “Хвилинка для роздумів” поділиться з читачами своїм досвідом, як бути вільною протягом цілого дня.

Також у червні на читачів чекає цікаве інтерв'ю з хлопцем, який навчається у Львівський духовні семінарії. Він розповість про життя семінаристів, їхній побут та особливості навчання у цій “кузні” майбутніх священиків. А ще “Сто талантів” запрошує хлопців і дівчат на особливу зістріч... зі справжнім лицарем! У рубриці “Еврика!” читачі зможуть зануритися у таємничі глибин океану, а перегорнувши сторінку поринуть у чудову атмосферу оповідання “Забутий брелок”.

Придбати журнал “Сто талантів” можна у крамниці видавництва “Свічадо” за адресою: місто Львів, вулиця Лисенка, 2, у крамниці “Духовна скарбничка” по вул. Лепкого, 4, а також у церковних крамницях і кіосках з пресою.

Червневий номер журналу “Сто талантів” вже у продажу!

Журнал “Сто талантів” можна передплатити у поштових відділеннях України. Передплатний індекс у каталозі Укрпошти 95082.

У передплаті дешевше до 10%!

Наші партнери

Логотип 'Освітня ГО «ЛАД»'

Освітня ГО «ЛАД»