Зеновій Филипчук

Народився  в 1963 році в с. Підгірці Стрийського району Львівської області. Закінчив філологічний факультет Дрогобицького педінституту ім. І. Франка. Викладав у школах українську мову та літературу, потім займався журналістською роботою. А з 1990 року працював у Львівському естрадному театрі «Не журись!».

У творчому доробку поета є твори для дітей. Окремі вірші, загадки і пісні друкувались в «Молодій Галичині», де він вів рубрику «Пісні і казки Короля Зір». Перша дитяча книжка «День ангела» вийшла в 1993 р. Зеновій Филипчук відомий також як автор збірки новел, притч та оповідань "Дванадцять прекрасних новин", яка побачила світ у 2004 році і уже полюбилася дітям.

На думку автора, дитяча книжка : «...дасть змогу задуматися над тими істинами, що надихають вирости великою людиною. А великий читач, напевне, погодиться зі мною: «... коли б казок не було, то не було б дитинства». І тільки в дитинстві живе непохитна віра в те, що все найкраще попереду».

Твори для дітей

Филипчук, Зеновій. Не будь ображайкою! : для серед. шк. в. / З. Филипчук ; мал. К. Димид. - Львів : Апріорі, 2011. - 215 с. : ілюстр.


Филипчук, З. Казки: для мол. шк. віку / З. Филипчук. – Львів: Промінчики, 2009. – 24 с.

Филипчук, З. М. Пригоди пана Бульбасика та інші казкові твори / З. Филипчук; худож. оформ. Т. Савельєвої. – Ужгород : ІВА, 2004. – 292 с.


Филипчук, З. Віршики: для дошкільнят і першокласників / З. Филипчук. – Л.: Промінчики, 2009. – 24 с.


Филипчук, З. Повістинка: для мол. шк. віку / З. Филипчук. – Л.: Промінчики, 2009. – 24 с.


 Филипчук, З. Листи до Ангела-Хоронителя / З. Филипчук; худож. оформ. Л. Маруняк. - Львів : Свічадо, 2000. - 78с.


Филипчук, Зенко. День Ангела : для дітей мол. шк. в. / З. Филипчук ; худож.-іл.З. Юськів. - Львів : Каменяр, 1993. - 15с. : іл.


Филипчук, Зеновій. Вчимося читати : віршики для дошкільнят і першокласників / З. Филипчук; Творче об'єднання "Промінчики". - Львів : [б. в.], 2009 (Львів : Папуга). - 23 с.


Филипчук, Зеновій. Котик не пропав : казки для мол. шк. в. / З. Филипчук ; Творче об'єднання "Промінчики". - Львів : [б. в.], 2009 (Львів : Папуга). - 23 с.


Филипчук, Зеновій. Мафія проти школи № 32 : казковий роман / З. Филипчук. - Львів : Студія Пана Бульбасика, 2011. - 177 с.


Филипчук, Зеновій. Чудовий світ навколо мене : вірші / З. Филипчук. - Львів, 2005. - 64 с.


Филипчук, Зеновій. Я сьогодні йду до школи / З. Филипчук ; на обкл. мал. Т. Савельєвої;


Фестиваль духовних мистецтв "Жива нива". - Львів : [б. в.], 2008 (Львів : Папуга). - 52 с. : ноти.

Наші партнери

Логотип 'Освітня ГО «ЛАД»'

Освітня ГО «ЛАД»