Наталя Малетич

Зображення для новини 'Наталя Малетич'

Народилася 29 квітня 1979 року у Львові. Закінчила філологічний факультет Львівського національного університету ім. Івана Франка, (українська мова і література), працювала редактором літературних і дитячих передач Львівського обласного радіо, а також  - випусковим редактором у львівських  Інтернет-виданнях «Медіа-простір», ЗІК, ZAXID.NET (на сьогодні). Автор рецензій та інтерв’ю з письменниками і художниками.

Лауреат ІІ премії  Всеукраїнського конкурсу на найкращі прозові твори для дітей «Золотий лелека» 2008 року, результатом якого стала книга «Про Зайчика-Забудька та інші історії», що вийшла  у видавництві «Грані-Т» 2009 року. Нещодавно книгу переклала російською редактор культурологічного Інтернет-журналу «Черепаха на острове» Марія Ольшанська.

Співавтор книги «Різдвяна чудасія», що вийшла у грудні 2010 року у видавництві «Братське» (Київ). «Різдвяну чудасію» проілюструвала художниця з Івано-Франківська Світлана Балух.

Співавтор  «Весняної книжки» з серії «Християнська читанка» видавництва «Братське». Сюди увійшло моє оповідання «Малий Тома і Томина неділя», присвячене житію апостола Томи.

Найбільше захоплення – література, а також – класична музика і живопис. Не уявляє життя без книжок – «…воно було б безбарвним і нудним».

Книги письменниці

Про Зайчика-Забудька та інші історії / худож. О. Гаврилова та В. Зубрицька. - К. : Грані - Т, 2009. - 53 с. : іл. - (Золотий лелека).


Щоденник Ельфа / іл. А. та Д. Нечаєвські. - Львів : Видавництво Старого Лева, 2015. - 175 с. : іл. 

Наші партнери

Логотип 'Освітня ГО «ЛАД»'

Освітня ГО «ЛАД»