збірка <<Комунікація>> No. 3, 2013

Пропонуємо Вашій увазі електронну версію нового видання, підготовленого за сприяння ПСП II: збірку «Комунікація» № 3, 2013

Дивіться, будь ласка інформацію нижче та завантажуйте збірку з сайту ПСП II: http://pdp.org.ua/materials-pdp/2773--lr-3-2013-2013

Нагадуємо, що у квітні ц.р. збірка «Комунікація» № 3 була надіслана обласним бібліотекам та ЦБС 

Науково-практична збірка «Комунікація» № 3, 2013 (Квітень, 2013)

Понеділок, 13 травня 2013, 11:55

У квітні 2013 року вийшов третій номер науково-практичної збірки «Комунікація».

Збірник видається відповідно до Угоди про співпрацю між Секретаріатом Кабінету Міністрів України та Програмою сприяння парламенту ІІ (ПСП II) та за підтримки ПСП II.

Партнери видання: Інститут журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Український інститут підвищення кваліфікації працівників телебачення, радіомовлення і преси, Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна.

Завантажити текст видання 

У вступному слові редактора зазначається:

"Комунікативна парадигма змінила світ. Ця аксіома зрозуміла кожному. І це відбулося так швидко, в межах не просто одного життя, а невеликого періоду нашого життя. Чи виявилися ми готові до цього?

Але ми могли б самі свідомо робити кроки до гідного виживання в нових умовах.

Комунікативна культура потрібна сучасній людині для повноцінної діяль¬ності в соціальних системах.

А хто має взяти на себе відповідальність за стратегію її формування? Зрозуміло, що ця тема для дискусії не одного десятка років, але чим скоріше ми інституціалізуємо цей процес, тим скоріше адаптуємося до нових реалій. Можливо і держава не залишиться осторонь, бо сьогодні саме вона, при усіх складностях функціонуван¬ня, залишається найпотужнішим «гравцем» та законодавцем суспільних дискурсів."

Наші партнери

Логотип 'Освітня ГО «ЛАД»'

Освітня ГО «ЛАД»