Запрошуємо долучитись до підготовки Маніфесту УБА «Бібліотеки в умовах кризи»

Доброго дня!

Робоча група УБА розпочала підготовку Маніфесту Української бібліотечної асоціації «Бібліотеки в умовах кризи» як документу, що висвітлює програмні положення, напрями і принципи діяльності бібліотек України у сучасних суспільно-політичних та соціально-економічних умовах.

Маніфест буде розроблено за результатами всеукраїнського обговорення із залученням членів і партнерів УБА та представників зацікавлених сторін (культура, освіта, громадянське суспільство, органи державної влади і місцевого самоврядування, бізнес тощо).

Запрошуємо Вас  зареєструватись на регіональне обговорення для учасників з м. Києва і Київської обл., Вінницької обл., Житомирської обл., Рівненської обл., Сумської обл., Чернігівської обл.,Черкаської обл., що відбудеться 27 лютого 2015 р. в Американській бібліотеці імені Віктора Китастого Національного університету «Києво-Могилянська академія» (м.Київ, вул.Волоська, 8/5, НаУКМА, корпус 4, кімната 116, станція метро «Контрактова площа»). 

Орієнтовний час проведення: 9.30 – 16.30.

Реєстрація триває за цим посиланням - https://docs.google.com/a/ula.org.ua/forms/d/1qprlqZ51VT9lBeTI0Zjl60raOAR8zTJiFRdjkNRm3zQ/viewform до 23 лютого 2015 р.

До участі буде запрошено по 4 учасники з Київської обл., Вінницької обл., Житомирської обл., Рівненської обл., Сумської обл., Чернігівської обл., Черкаської обл., які представлятимуть бібліотеки, навчальні заклади, заклади культури, органи державної влади і місцевого самоврядування, громадські організації, ЗМІ та ін. Витрати на проїзд та харчування – за рахунок УБА.

Більше детальна інформація на сайті Української бібліотечної асоціації - http://ula.org.ua/ua/news/3020-rehionalni-obhovorennia-biblioteky-v-umovakh-kryzy

Наші партнери

Логотип 'Освітня ГО «ЛАД»'

Освітня ГО «ЛАД»