bool(true) bool(false) За ініціативи УБА Комітет з питань культури і духовності проводитиме експертне обговорення стану розвитку бібліотек <<Роль бібліотек у забезпеченні доступу громадян до інформації та електронного урядування>> - ЛОБД bool(false)

bool(false) За ініціативи УБА Комітет з питань культури і духовності проводитиме експертне обговорення стану розвитку бібліотек <<Роль бібліотек у забезпеченні доступу громадян до інформації та електронного урядування>>

За ініціативи УБА Комітет з питань культури і духовності провів 2 квітня ц.р. експертне обговорення стану розвитку бібліотек «Роль бібліотек у забезпеченні доступу громадян до інформації та електронного урядування»:  

Читайте інформацію на сайті ПСП: 

http://pdp.org.ua/component/content/article/1-latest-news/2768--l-r

http://rada.gov.ua/preview/anonsy_podij/74850.html

Комітет з питань культури і духовності проводитиме експертне обговорення стану розвитку бібліотек «Роль бібліотек у забезпеченні доступу громадян до інформації та електронного урядування»

Комітет з питань культури і духовності проводитиме експертне обговорення стану розвитку бібліотек «Роль бібліотек у забезпеченні доступу громадян до інформації та електронного урядування» (вул. Садова, 3-а, к. 620).

Захід організовано за спільної ініціативи Всеукраїнської громадської організації «Українська бібліотечна асоціація» та Комітету з питань культури і духовності за підтримки Програми сприяння Парламенту ІІ.

До участі запрошені народні депутати України, представники центральних органів виконавчої влади, громадські організації тощо.

Вхід за картками акредитації

Наші партнери

bool(false) Логотип 'Радіо Ольштин'

bool(false) Радіо Ольштин

bool(false) Логотип 'Мишеняткова абетка'

bool(false) Мишеняткова абетка

bool(false) Логотип 'Журнал Колосок'

bool(false) Журнал Колосок

bool(false) Логотип 'Освітня ГО «ЛАД»'

bool(false) Освітня ГО «ЛАД»

bool(false) Логотип 'Батьки в дії'

bool(false) Батьки в дії

bool(false) Логотип 'Аквадіти'

bool(false) Аквадіти