Тренінг з е-урядування для начальників районних управлінь (відділів) культури, туризму та охорони культурної спадщини м.Києва, 11 грудня 2013 року, м.Київ

11 грудня 2013 р. відбувся тренінг для начальників районних управлінь (відділів)  культури, туризму та охорони культурної спадщини м.Києва в Центральній бібліотеці ім. М. Горького Голосіївського району м.Києва. Захід був проведений в межах проекту «Публічні бібліотеки – мости до електронного урядування» за підтримки Програми «Бібліоміст». Тренінг відвідало 9 представників управлінь та 2 директори бібліотек Голосіївського району. Під час заходу учасники семінару отримали інформацію про проект «Публічні бібліотеки – мости до електронного урядування», сутність поняття, мету і завдання «електронного урядування», досвід реалізації проекту в Україні та можливості взаємодії сучасних бібліотек з владними структурами в межах інформування та консультування громади щодо електронного врядування, електронної демократії та отримання адміністративних послуг.

В ході дискусії було визначено, що Департамент культури КМДА вже перейшов на автоматизований документообіг, проте учасниками зустрічі була одностайно підтримана необхідність більш широкого використання ІКТ в своїй роботі та співпраці у цьому напрямі з мережею публічних бібліотек.

Наші партнери

Логотип 'Освітня ГО «ЛАД»'

Освітня ГО «ЛАД»