Науково-практичний посібник <<Депутат в українському парламенті>>

Пропонуємо Вашій увазі нове видання Інституту Законодавства Верховної Ради України Науково-практичний посібник «Депутат в українському парламенті». Друк видання здійснено за підтримки ПСП II.

Дивіться, будь ласка, інформацію та завантажуйте посібник з сайту ПСП II:

http://pdp.org.ua/materials-pdp/2770--l-r-2013-

Науково-практичний посібник «Депутат в українському парламенті». Інститут законодавства України. (Січень, 2013 р.)

     

П'ятниця, 15 лютого 2013, 11:33

У січні 2013 року Інститутом Законодавства Верховної Ради України видано Науково-практичний посібник для народних депутатів України «Депутат в українському парламенті» (За законодавством станом на 6 грудня 2012 року). Друк видання здійснено за підтримки Програми сприяння парламенту II.

Завантажити PDF-file видання 

У посібнику розглядаються статус, структура та функції Верховної Ради України, повноваження та напрями діяльності народного депутата України. Привертається увага до питань подальшої демократизації діяльності єдиного органу законодавчої влади, забезпечення прозорості та відкритості його роботи, розширення можливостей для участі громадян у законодавчому процесі.

Посібник розрахований на народних депутатів України, працівників Апарату Верховної Ради України, органів державної влади та органів місцевого самоврядування, науковців, усіх, хто цікавиться сучасним українським парламентаризмом.

Наші партнери

Логотип 'Освітня ГО «ЛАД»'

Освітня ГО «ЛАД»