«Електронні Бібліотеки Проектів та НУО»: Проект USAID «АгроІнвест»

Продовжуємо знайомство з діяльністю та корисними ресурсами Проектів Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та неурядових організацій під назвою «Електронні бібліотеки Проектів та НУО»

Пропонуємо Вашій увазі ознайомитись з наповненням сайту Проекту USAID «АгроІнвест» http://www.agroinvest.org.ua/ukr/

Огляд: http://www.agroinvest.org.ua/ukr/about/

Проект USAID АгроІнвест – проект технічної допомоги, що фінансується Американським агентством з міжнародного розвитку (USAID) і впроваджується компанією Кімонікс Інтернешнл.

Проект працюватиме в Україні протягом 5 років (з 2011 по 2016 рр.). Метою проекту є сприяння розвитку сільського господарства України та підвищення конкурентоспроможності агробізнесу незалежно від організаційно-правової форми та масштабів виробництва. Крім того проект ставить за мету сприяти зміцненню експортного потенціалу України як учасниці глобальної ініціативи з забезпечення продовольчої безпеки. Проект також покликаний допомогти українським селянам краще розуміти та захищати свої права на землю і продумано розпоряджатися своєю власністю для зміцнення добробуту своїх сімей та України в цілому. 

Проект USAID АгроІнвест працює в трьох напрямах:

  1. Підтримка стабільного законодавчого середовища, яке сприятиме розвитку ринкової економіки
  2. Стимулювання доступу аграріїв до фінансування
  3. Сприяння розвитку ринкової інфраструктури для малих і середніх виробників

КОРИСНІ  РЕСУРСИ:

Вісник Проекту USAID АгроІнвест

Законодавство

http://www.agroinvest.org.ua/ukr/resources/

Проект Закону України "Про ринок земель"

Закон України "Про оптові ринки"

Постнова КМУ від 3 червня 2009 р. N 562 Про затвердження Державної цільової програми створення оптових ринків сільськогосподарської продукції

Розпорядження Кабінету Міністрів України від 19 листопада 2008 р. № 1447-р «Концепція Державної цільової програми створення оптових ринків сільськогосподарської продукції»

Постанова КМУ від 11 лютого 2010 р. N 141 «Про затвердження Порядку набуття юридичною особою статусу оптового ринку сільськогосподарської продукції»

Постанова КМУ від 26 лютого 2009 р № 153 "Про затвердження Порядку використання у 2009-2013 роках бюджетних коштів, що спрямовуються на підтримку підприємств агропромислового комплексу через механізм здешевлення кредитів"

Земельний кодекс України (гл.5 ст.22-37)

Наказ Міністерства аграрної політики України від 25 листопада 2009 року N 830 «Про затвердження Порядку надання та позбавлення статусу саморегулівної організації оптового ринку сільськогосподарської продукції»

Наказ Міністерства аграрної політики України від 19.02.2010 N 73 «Про затвердження Типових правил роботи оптових ринків сільськогосподарської продукції»

Наказ Міністерства аграрної політики України від 02.03.2010 N 109 «Про затвердження Положення про комісію з питань надання юридичній особі статусу оптового ринку сільськогосподарської продукції Міністерства аграрної політики України та її складу»

Контактна інформація для преси

За додатковою інформацією про Проект USAID АгроІнвест, будь ласка, звертайтесь до:
Марини Зарицької, менеджера з комунікацій та інформаційних кампаній
mzarytska@agroinvest.org.ua
Телефон: +38 (044) 232-97-55
Мобільний: +38 (067) 940-4056

Наші партнери

Логотип 'Освітня ГО «ЛАД»'

Освітня ГО «ЛАД»