Cемінар «Новий етап проекту УБА з розвитку Мережі пунктів доступу громадян до офіційної інформації у бібліотеках»

Пропонуємо Вашій увазі інформацію про спеціальний семінар «Новий етап проекту УБА з розвитку Мережі пунктів доступу громадян до офіційної інформації у бібліотеках», що відбувся 21 листопада 2012 р. в рамках Всеукраїнської науково-практичної конференції та Звітно-виборної конференції УБА (Київ, 21-23 листопада 2012 р.), а також ПРЕЗЕНТАЦІЇ виступаючих.

Продивитись ПРЕЗЕНТАЦІЇ  з Мережевого блогу:  

Спеціальний семінар «Новий етап проекту УБА з розвитку Мережі пунктів доступу громадян до офіційної інформації у бібліотеках»

В перший день щорічної та звітно-виборної Конференції УБА, а саме 21 листопада 2012 р.  пройшов спеціальний семінар «Новий етап проекту УБА з розвитку Мережі пунктів доступу громадян до офіційної інформації у бібліотеках», організований спільно з Програмою сприяння Парламенту ІІ. На ньому було представлено результати дослідження ефективності діяльності Мережі, яке проводилось методом анкетування бібліотек-учасниць (О.Бруй). Своїм досвідом з обслуговування користувачів офіційною інформацією поділилися наші колеги з Рівненської, Донецької, Кіровоградської та Тернопільської областей (Р.Артемчук, Н.Шпакова, І.Хоменко, С.Воробель).

До Вашої уваги подаємо доповіді виступаючих

Продивитись Інформацію про семінар та ПРЕЗЕНТАЦІЇ з сайту Програми сприяння Парламенту II:

В НОВИНАХ: http://pdp.org.ua/component/content/article/1-latest-news/2741--l-r-

В Розділі «Мережа ПДГ»: ПРЕЗЕНТАЦІЇ учасників спеціального семінару «Новий етап проекту УБА з розвитку Мережі пунктів доступу громадян до офіційної інформації у бібліотеках», що відбувся 21 листопада 2012 р. в рамках Всеукраїнської науково-практичної конференції та Звітно-виборної конференції УБА (Київ, 21-23 листопада 2012 р., Державна науково-педагогічна бібліотека України ім. В.О. Сухомлинського).

Завантажити ПРЕЗЕНТАЦІЇ з МЕРЕЖЕВОГО блогу ТУТ.

 

Наші партнери

Логотип 'Освітня ГО «ЛАД»'

Освітня ГО «ЛАД»