Оксана Весна

Зображення для новини 'Оксана Весна'

Оксана Весна – українська письменниця, що творить у жанрах фентезі та фантастики. 

Народилася Оксана Весна у Львові, 29 липня 1990 року. З дитинства дуже любила читати, а у шкільні роки почала писати власні твори. Спершу це були вірші, потім – коротка проза, яка з часом переросла у щось більше. Перша книга Оксани вийшла у світ, коли дівчині було 17 років, далі було навчання і перерва у творчості, але тепер Весна повертається. Вона адресує свої книжки передусім молоді, бажаючи залучити підлітків до читання, показати, що книжки – це цікаво і захоплююче. 

Перша книга Оксани «Які ж вони – янголи?» - історія про дружбу хворого хлопчика і дивного крилатого прибульця з далекої планети. Торкається питань відданості, людської жорстокості та сили самопожертви. Інша книга «Ліс на межі» - про тісний зв’язок поколінь, про неприйняття людини оточуючими і самою собою та про те, як з цим неприйняттям боротися. Історія переплітає у собі слов’янську міфологію і сучасність, сни і реальність, страх і рішучість діяти. Ця книга справді на межі, прочитати її варто кожному, хто любить сюжетні пригоди з глибоким змістом.

Окрім письменництва, авторка також веде Бешкетний блог, у якому викладає у вільний доступ короткі історії, розповідає про життя і творчість разом з Ясем – уособленням весняного натхнення, а також робить огляди на книжки, як каже сама Оксана: «Історії об’єднують». І вона прагне об’єднувати українську молодь через читання.

Книги письменниці

  • Весна, Оксана. Ліс на межі : роман / О. Весна ; іл. І. Трохименко. — Львів : Аверс, 2021. — 381 с. : іл.
  • Весна, Оксана. Які ж вони - янголи? : повість-казка /  О. Весна ; худож. В. Ковальчук. — 104 с. : іл.