Нові книги жовтня 2021

Еліопулос, Нік. Minecraft. Глибоке занурення / Нік Еліопулос. — Київ : АРТБУКС, 2020.

Пригоди тривають у третій книзі офіційної серії «Майнкрафт. Хроніки Вудсворду» за сюжетом найпопулярнішої гри всіх часів! Цього разу на Еш, Морґана і трьох їхніх однокласників чекає глибоке занурення у водному біомі. Незвідані глибини ваблять красою і дивами, а карта скарбів обіцяє незабутні пригоди... А раптом це пастка загадкового Короля кликунів?

Заґґ, Зої. Дівчина Онлайн у турне / З. Заґґ. — Львів : Видавництво Старого Лева, 2020.

Другий роман популярної трилогії британської фешн-блогерки, ютуберки та письменниці Зої Заґґ. Шістнадцятирічна блогерка Пенні після того, що сталося минулого навчального року, більше не виходить онлайн. Разом зі своїм хлопцем-музикантом Ноа вона вирушає в турне Європою у передчутті нових вражень. Проте виявляється, що гастрольне життя не таке захопливе, як вона собі уявляла. Чи впорається Пенні з новими викликами і чи вдовольниться статусом «дівчина рок-зірки»?..

Золотковська, Таіс. Мені ̶н̶е̶ потрібен собака / Т. Золотковська ; намал. Юлія Вус. — Харків : Ранок, 2020. — 56 с. : іл. — (Серія "Сторінка за сторінкою").

Історія міського хлопчика, батьки якого вирішили переїхати в село. На Макса чекає багато несподіванок, серед них — пес на ім’я Роза, якого залишили колишні господарі будинку. Поки у Макса є планшет, його ніщо й ніхто не цікавить, та раптом екран згасає, а зарядне забули в місті. Тож як складуться взаємини Макса й Рози та хто переможе: комп’ютерна гра чи природа?

Каракоз, Олена. Історія книги / О. Каракоз ; дизайн обкл. М. А. Лєтцева. — Київ : Видавництво Ліра-К, 2020. — 359 с. : іл.

У навчальному посібнику автор обґрунтував закономірності виникнення, становлення та розвитку української книги на тлі світового книговидання. З належною послідовністю та повнотою розкрив особливості стилів художнього оформлення рукописів та стародруків. Висвітлив основні напрями діяльності найвидатніших світових друкарів XV–XVI ст., а також зарубіжних та вітчизняних видавців XVIІ–ХІХ ст. та виявив їх внесок у розвиток книжкової справи та книговидання.

Карзан, Карло. Думай як Леонардо да Вінчі / К. Карзан, С. Салько ; пер. з італ. Л. М. Михайлова ; худож. І. Фульґезу. — Харків : Ранок, 2020. — 95 с. : іл. — (Серія "Думай як").

Леонардо да Вінчі — визнаний геній усіх часів. Він досяг успіху в науці, живописі, музиці і навіть кулінарії! Автори цієї книги дослідили біографію та рукописи Леонардо, щоб з’ясувати: як працював мозок майстра. Їхні спостереження супроводжують корисні поради та цікаві завдання, що допоможуть кожному навчитися думати, як флорентійський геній.

Каспарова, Юлія. Безпека для зайченят, дівчаток і хлопченят / Ю. Каспарова ; іл. Н. О. Бендус-Петровська ; пер. В. Круглова. — Харків : Ранок, 2020. — 63 с. : іл.

Як навчити дитину правилам безпеки у будинку та на вулиці? Як допомогти засвоїти правила без нудних моралей? Чи можливо розповісти маленькому крутькові про небезпеку, не налякавши його, а навчивши цю небезпеку запобігати? Всі ці непрості завдання допоможе вирішити саме ця книга. Адже її герої - непосидючі зайченята - так схожі на наших малюків!

Кафтан, Марина. Історія брехні. Як ми обманюємося / М. Кафтан ; іл. О. Старанчук. — Київ : Портал, 2020. — 207 с. : іл.

Фейки, маніпуляції, забобони, містифікації, пропаганда, реклама. Нинішня проблема медіаграмотності має тривалу історію. Довкола нас чимало відвертої брехні, скільки її не розвінчуй — люди й далі вірять в абсурдні речі. Ця книжка розповість про те, як і хто творить брехню, а головне — як її розпізнати і не піддаватися на зловмисні впливи.

Кемерон, Брюс. Обіцянка собаки / Б. Кемерон. — Харків : Клуб сімейного дозвілля, 2020.

Кажуть, усі собаки потрапляють до раю. Особливо такі, як Бейлі. Він прожив чимало життів і нарешті може спочити. Та Ітан, перший господар Бейлі, знов відправляє його на землю. Врятувати ще одну родину. Виконати свою останню обіцянку людям. Тут без жертв не обійтися: Бейлі має забути свої попередні життя та втратити спогади про Ітана. Віддати найдорожче заради щастя чужої родини. Однак собача любов здатна творити великі дива.

Кідрук, Макс. Бот. Атакамська криза : роман / М. Кідрук ; дизайнер обкл. М. Мендор. — Харків : Клуб сімейного дозвілля, 2020. — 540 c.

Якби київський програміст Тимур устиг прочитати лист із попередженням від незнайомки, то не став би вбивцею мимоволі, тікаючи від хлопчиків-ботів із кривавими очима. Не він випустив джина з пляшки в чилійській пустелі, та й узагалі не дуже знався на нанотехнологіях і заборонених експериментах над людьми... Просто, коли ти вмієш дуже добре виконувати свою роботу, чекай, що хтось неодмінно тебе використає. І ти виявиш у собі те, про що досі не здогадувався…

Клір, Джеймс. Атомні звички. Легкий і перевірений спосіб набути корисних звичок і позбутися звичок шкідливих. Незначні зміни, значні результати / Дж. Клір ; пер. з англ. А. Акуленко. — Київ : Видавнича група "КМ-БУКС", 2020. — 303 с.

У книзі Джеймс Клір ділиться надзвичайно цікавою і по-справжньому продуктивною методикою напрацювання корисних звичок. Викладений матеріал підтверджується результатами наукових досліджень, проте книгу слід трактувати не як наукову розвідку, а як посібник з експлуатації, що містить мудрі практичні поради.

Кокар, Наталія. Таємничий світ рослин / Н. Кокар. — Тернопіль : Астон, 2020. — 239 с. : іл.

Уявіть, що було б, якби в нашому з вами світі зникли рослини. Як змінився б наш світ! Не стало звичайної нам їжі та й усього того, що нас нині оточує. Погляньте довкола: майже все, що ми бачимо, зроблено за допомогою рослин, – меблі, одяг… Загалом в нашому світі все тісно взаємопов’язано – життя рослин, тварин та людей залежить одне від одного. У книзі вміщено цікаві факти, дивовижні дослідження і ще багато важливої інформації, що неодмінно стане вам у пригоді.

Кокотюха, Андрій. Група залізного порядку : повісті / А. Кокотюха ; худож.-оформ. М. Мендор ; худож.-іл. В. Печеник. — Харків : Видавництво "Фоліо", 2020. — 105 с. : іл. — (Серія "TeenBookTo").

До цього видання увійшли дві повісті про пригоди Максима Білана та Дениса Черненка. Друзі відпочивають у селі на Полтавщині, і все було б звично, якби раптом Максим випадково не побачив у воді якесь страховисько. Зрозуміло, що юний детектив не міг не перейнятися цим фактом і не почати розшукувати причину появи гада у їхній річці. Але виявляється, що гади-плазуни значно безпечніші за гадів-людей.

Кокотюха, Андрій. Врятуйте Бетмена : повісті / А. Кокотюха ; худож.-оформ. М. Мендор ; худож.-іл. В. Печеник. — Харків : Фоліо, 2020. — 112 с. — (Серія "TeenBookTo").

Продовження пригоди Максима Білана та Дениса Черненка читайте у повістях «Врятуйте Бетмена» та «Фальшиве кіно». У школі вирішили улаштувати костюмований бал з конкурсом супергероїв. Здавалося б, нічого небезпечного. Однак на тих, хто записався на конкурс, розпочинається справжнє полювання із залякуванням. І тим, хто спробує захистити інших, теж дістанеться. Тож Максиму та його друзям доведеться-таки поламати голову, аби вирахувати підступного злочинця і врятувати справжнього Бетмена.

Котка, Аліна. 100 та 1 запитання й відповідь "про це". Усе, про що підлітки соромляться говорити з дорослими. Сто та одне запитання й відповідь "про це" / А. Котка ; пер. з рос. Д. Турбаніст ; худож. А. Р. Попова ; дизайн обкл. Ф. де Ліс. — Київ : КРИСТАЛ БУК, 2020. — 64 с. : іл.

Що відповісти синові чи доньці, які запитують, звідки беруться діти? Як дібрати слова, аби просто й зрозуміло розповісти підліткам про фізіологічні процеси, що відбуваються в організмі в період статевого дозрівання, і виховати правильне ставлення до власного тіла? У цій книжці авторка спробувала коректно висвітлити «важкі» теми, на які дорослі та підлітки часто не наважуються говорити відверто.

Крамер, Ірмґард. Перчик, М'ята та Школа / І. Крамер. — Харків : Ранок, 2020.

Перчик — майбутній першокласник. Для нього та його двох друзів, Оллі та Паули, це новий етап життя, тож хочеться бути добряче до нього підготовленим. Дізнавшись, що Ліна Камінтські стане їхньою першою вчителькою, друзі не марнують часу і ладні дізнатися про неї все будь-якими способами. Чи зможуть друзі вмовити Ліну Камінтські залишитися вчителювати?

Крамер, Ірмґард. Перчик, М'ята та Шкільний привид / І. Крамер. — Харків : Ранок, 2020.

Перчику дуже подобається його перша вчителька М’ята, і так хочеться їй догодити. Тож він вирішує залишити квіти просто на її столі. Але несподівано хлопчик помічає на дошці таємне послання. На жаль, читати він ще не вміє, але за малюнком здогадується, що лист написав привид! Що робити? Якщо М’ята прочитає його, вона злякається і звільниться зі школи. Чи зможе Перчик зі своїми друзями домовитися з привидом і дізнатися, що взагалі йому потрібно в школі?

Курков, Андрій. Казка про пилососика Гошу / А. Курков ; іл. Д. Вернової ; пер. з рос. О. Ломака. — Харків : Фоліо, 2020. — 23 с. : іл.— (Серія "Дитячий світ").

У цій веселій казці розповідається про пригоди пилососика Гоші, про його дружбу з дідком-Пиловичком, та про те, що сталося, коли після ремонту повернувся тато Гоші — старий, перевірений часом пилосос, і що врешті-решт довелося зробити пилососику, аби зберегти дружбу дідка-Пиловичка.

Лаґеркранц, Рус. Даня та її клопоти / Р. Лаґеркранц ; худож. Е. Еріксон ; пер. зі шведської Г. Кирпа. — Харків : Видавництво "Крокус", 2020. — 103 c. : іл.

Починаються перші Данині канікули. Кращих годі собі уявити! Вона проводить їх разом із подругою Еллою Фрідою на острові. Там усе інакше. Щовечора Даня розмовляє зі своїм татом по телефону. Та одного дня він з’являється на острові, та ще й привозить для Дані сюрприз. Цього Даня аж ніяк не сподівалася...

Лачина, Анна. Останні канікули / А. Лачина ; пер. з польської Н. Зотової. — Харків : Школа, 2020. — 525 с. — (Сучасна європейська підліткова книга).

Життя сімнадцятирічної Оськи перевернулося догори дриґом: у серпні, на останніх канікулах, вона мусить переїхати до сім’ї батька, якого ніколи не бачила. В один сюжет сплітаються цілі низки подій та стосунків: і нерозуміння батьків, і виклик «швидкої», і втеча через вікно, і вибір весільної сукні, і вуличні бійки, і втручання поліції. Та поміж усім тим — любов, яка «ніколи не перестає».

Лебрен, Сандра. Довкола світу з Шерлоком Голмсом / С. Лебрен. — Київ : Книголав, 2020.

Найвідоміший у світі детектив Шерлок Голмс отримує нове завдання – спіймати свого ворога професора Моріарті, який задумав щось лихе. Цього разу Шерлокові доведеться об’їхати цілий світ, розшифрувати таємничі послання і коди. На вас чекають мандри темпераментною Мексикою, спочивання крайнеба Західного узбережжя США та розбір розмаїття мов мешканців Таїті. Вирушайте у захопливу подорож разом з кмітливим Шерлоком Голмсом, відданим Доктором Вотсоном та кумедним помічником друзів – песиком Рексом.

Ледерман, Вікторія. До дошки піде... Василькін! : шкільні історії Діми Василькіна, учня 3 "А" класу / В. Ледерман ; пер. Є. Плясецький ; автор іл. О. Громова. — Київ : BookChef : Форс Україна, 2020. — 110 с. : іл.

Пригод на долю Діми Василькіна і справді випадає чимало: то він разом із другом придумує найвеселіший розіграш на перше квітня, то вирішує будь-що навчитися грати на гітарі до Нового року, то на власному досвіді відчуває, що означає вислів «гора з пліч». Усі ці випадки Діма докладно записує в зошит, і по всьому хлопчик засвоює певний урок — із тих, що в жодному разі не отримаєш під час «справжніх» уроків.

Лервілл, Бен. Життя тварин : 50 неймовірних тварин, які потрапили в історію / Б. Лервілл ; іл. С. Волш ; пер. з англ. М. В. Черник. — Харків : Видавництво "Ранок", 2020. — 112 с. : іл.

У цій книзі зібрані історії з життя 50 неймовірних тварин, які в різний спосіб прославили себе та свій вид. Дехто з них рятував життя людей; дехто показував неабиякий розум, навчившись, наприклад, говорити мовою жестів; інші - стали останніми представниками свого виду, нагадуючи нам про важливість оберігати світ природи. Книжка заявляє про те, що тварини — не розвага для людей, а рівноправні мешканці планети, здатні на вражаючі вчинки.

Лис, Володимир. Острів Сильвестра : роман / В. Лис ; дизайнер обкл. А. Попова. — Харків : Клуб сімейного дозвілля, 2020. — 220 с.

Людина припливає на безлюдний острів, щоб покінчити зі своїм життям. Лунає фатальний постріл з рушниці. Фінал життєвої трагедії? Але виявляється, що це може бути початком химерної та захопливої історії, де переплітаються минуле і майбутнє, любов і боротьба за своє «я», шлях до себе й інших, втеча і повернення. Де можна виправити минуле і змінити майбутнє? Як це зробити?

Архів

Нові книги вересня 2023

Нові книги серпня 2023

Нові книги липня 2023

Нові книги червня 2023

Нові книги травня 2023

Нові книги квітня 2023

Нові книги березня 2023

Нові книги лютого 2023

Нові книги січня 2023

Нові книги грудня 2022

Нові книги листопада 2022

Нові книги жовтня 2022

Нові книги вересня 2022

Нові книги серпня 2022

Нові книги липня 2022

Нові книги червня 2022

Нові книги травня 2022

Нові книги квітня 2022

Нові книги березня 2022

Нові книги лютого 2022

Нові книги січня 2022

Нові книги грудня 2021

Нові книги листопада 2021

Нові книги жовтня 2021

Нові книги вересня 2021

Нові книги серпня 2021

Нові книги липня 2021

Нові книги червня 2021

Нові книги травня 2021

Нові книги квітня 2021

Нові книги березня 2021

Нові книги лютого 2021

Нові книги січня 2021

Нові книги грудня 2020

Нові книги листопада 2020

Нові книги жовтня 2020

Нові книги вересня 2020

Нові книги серпня 2020

Нові книги липня 2020

Нові книги червня 2020

Нові книги травня 2020

Нові книги квітня 2020

Нові книги березня 2020

Нові книги лютого 2020

Нові книги січня 2020

Нові книги грудня 2019

Нові книги листопада 2019

Нові книги жовтня 2019

Нові книги вересня 2019

Нові книги серпня 2019

Нові книги липня 2019

Нові книги червня 2019

Нові книги травня 2019

Нові книги квітня 2019

Нові книги березня 2019

Нові книги лютого 2019

Нові книги січня 2019

Нові книги грудня 2018

Нові книги листопада 2018

Нові книги жовтня 2018

Нові книги вересня 2018

Нові книги серпня 2018

Нові книги липня 2018

Нові книги червня 2018

Нові книги травня 2018

Нові книги квітня 2018

Нові книги березня 2018

Нові книги лютого 2018

Нові книги січня 2018

Нові книги грудня 2017

Нові книги листопада 2017

Нові книги жовтня 2017

Нові книги вересня 2017

Нові книги серпня 2017

Нові книги липня 2017

Нові книги червня 2017

Нові книги травня 2017

Нові книги квітня 2017

Нові книги березня 2017

Нові книги лютого 2017

4 квартал 2016

3 квартал 2016

2 квартал 2016

1 квартал 2016