Нові книги вересня 2021

Андрес К. Мишача зимонька, ведмежий сніжище / К. Андрес ; пер. із нім. О. Сидор. — Харків : Видавництво "Крокус", 2021. — 42 с. : іл.

У ведмедя вельми зимовий настрій. Але де ж сніг? Тут мишці спадає на гадку: треба взяти санки і почаклувати! Маленькій мишці й справді вдається начаклувати сніг, а ще вона навчить цього ведмедя. І тоді випаде справжній ведмежий сніг. Насолоджуйтеся зимовими чарами разом з ведмедем і мишкою!

Барзотті, Іларія. Усе, що треба знати про науку і транспорт : з доісторичних часів до сьогодення / І. Барзотті ; пер. Я. О. Головченко. — Харків : Віват, 2020. — 95 с. : іл. — (Серія "Енциклопедія").

Ваш малюк тільки відкриває для себе світ? Ця книжка допоможе розвинути пам’ять, увагу й критичне мислення, що стане у пригоді маленьким розумникам під час навчання у школі. Завітайте до дитячого садка і супермаркету, відвідайте ферму і будівництво, погуляйте по зоопарку і лісу, відпочиньте на морі. На вас чекають лицарський замок, індіанське селище і навіть парк Юрського періоду. Отже, вперед до нових відкриттів!

Барклем, Джилл. Осіння історія / Дж. Барклем ; пер. з англ. О. Орлової. — Харків : Читаріум, 2020. — 32 с. : іл. – (Серія "Ожиновий живопліт").

“Осіння історія” – одна з найулюбленіших затишних легенд у світі дитячої літератури. Ви дізнаєтесь про милих жителів Ожинового живоплоту, а зокрема, про маленьку мишку Примулу, яка загубилася серед заростей сухої трави, почавши цікавий шлях додому, а тим часом всі друзі вирушили на її пошуки. З книгою «Осіння історія» діти та батьки поринуть у добру та теплу пригоду з мешканцями Ожинового живоплоту, насолоджуючись кожним ароматом, кожною фарбою та кожним звуком лісової природи!

Барфілд, Майк. Елементарно! Досліджуємо атоми, з яких складається наша оселя : науковий детектив / М. Барфілд ; іл. Л. Гамфрі ; пер. з англ. Г. Яновська. — Харків : Жорж, 2020. — 63 с. : іл. — (Серія "Час із книгою").

Книга "Елементарно! Науковий детектив" - найлегший і найцікавіший спосіб ознайомитися із періодичною системою Менделєєва — долучитися до розслідування наукового детектива Шерлока Хімса. Разом ви знайдете і розпізнаєте всі 92 елементи-«злочинці», з яких складається цілий Всесвіт, проведете цікавезні хімічні досліди і дізнаєтеся багато дивовижних фактів про видатних учених.

Бачинський, Андрій. З Ейнштейном у рюкзаку / А. Бачинський. — Львів : Видавництво Старого Лева, 2019. – 152 с.

Мандрівка школярів у гори, яка мала би стати чудовим відпочинком, обернулася несподіваною пригодою для трьох однокласників — красеня-футболіста Олега, красуні Солі та тихого і таємно закоханого у Солю Юрка. Як знання законів фізики та вміння застосувати їх на практиці допомогло підліткам у небезпечних для життя умовах — читайте у захопливій пригодницькій повісті Андрія Бачинського «З Ейнштейном у рюкзаку».

Бова, Іра. Хаппі та її суперсила / І. Бова ; іл. Л. Барді. — Харків : Видавництво Талант : "Юнісофт", 2020. — 39 с. — (Серія "Завтра до школи").

Як говорити з дітьми про безпеку в мережі? Чи можна довіряти незнайомцям? Чи треба розповідати батькам, якщо хтось змушує робити те, чого не хочеш, або вимагає інтимні фото?.. Книга стане добрим стартом для розмов про ситуації, що можуть трапитися в інтернеті.

Бонь, Наталя. Нло за селом / Н. Бонь ; іл. О. Продан. — Харків : Видавництво "Ранок", 2020. — 148 с. : іл.

Невпізнані літаючі об’єкти, або ж НЛО, приземляються там, де їх не мають побачити. І звичайно, роблять вони це вночі. Проте якщо НЛО вирішило здійснити посадку за селом Біленьким, таємниця навряд чи залишиться таємницею. Іншопланетні прибульці вирішили завоювати Землю. Але в нашої планети є відважні захисники.

Брілланте, Джузеппе. Усе про динозаврів / Дж. Брілланте, А. Чесса ; іл. Р. Ґарсія Мори ; пер. Я. О. Головченко. — Харків : Видавництво "Vivat", 2020. — 141 с. — (Серія "Енциклопедії").

Із цією книжкою діти здійснять мандрівку в часі та дізнаються багато найсучасніших відомостей про динозаврів: чим харчувалися, як пересувалися, полювали й захищалися, а також хто жив обіч із ними. Енциклопедія допоможе маленьким читачам дізнатись усе найцікавіше про доісторичних рептилій, розвинути пам’ять, а також поповнити словниковий запас.

Бурлака, Оксенія. Розірваний кадр : повість / О. Бурлака. — Київ : ВЦ "Академія", 2020. — 160 с.

Популярність — це круто, драйв — понад усе. Так вважав Філ – фанат екстриму, доки не зіткнувся із життям і смертю по-справжньому. І тоді зрозумів, що гра в закоханість дуже далека від кохання. І хоч світ розчахнувся над головами, але в житті завжди є шанс.

Буяджи, Ганна. Таємний орден Великого Ската / Г. Буяджи ; іл. намал. К. Підлісна. — Харків : Ранок, 2020. — 96 с. — (Серія "Від серця до серця").

Колись на землі жили надзвичайно мудрі люди, які вміли слухати і чути одне одного. І для цього їм не потрібні були слова, бо вони чули серцем. З часом люди втратили свій дар і стали глухими одне до одного. Саме тоді народилася незвичайна дівчинка Світанка, яка не вміла говорити мовою людей, проте наслідувала усі звуки природи і головне — вміла слухати і співати серцем. Згодом у Світанки з’явились друзі, які теж навчилися цього мистецтва. Разом вони змогли створювати справжні дива і змінювати світ на краще.

Вебб, Голлі. Детектив Мейзі Хітчінз, або Справа про втрачену маску / Г. Вебб ; з англ. пер. А. Жищинська ; іл. М. Ліндсей. — Київ : Book Chef, 2020. — 171 c. : іл.

Юний детектив Мейзі Хітчінз має чергову нагоду проявити свою кмітливість. Цього разу вона розплутує справу про викрадення незвичайного предмета з колекції професора Тобіна. Перебираючи різноманітні версії та наражаючись на часом геть небезпечні пригоди, дівчинка виходить на правильний слід. На пошуки грабіжника Мейзі вирушає разом зі своїм другом Джорджем та песиком Едді.

Велика книга "чому?" : енциклопедія / пер. з англ. — Київ : Рідна мова, 2020. — 495 с. : іл. — (Серія "Енциклопедія для допитливих").

У цій енциклопедії юний читач знайде відповіді на багато своїх запитань — про таємниці природи і стародавні цивілізації, про історичні події та знамениті постаті, про тваринний і рослинний світ і про місце людини у Всесвіті та на Землі. Видання щедро ілюстроване і стане настільною книжкою для школярів.

удфайн, Кетрін. Загадка коштовного метелика / К. Вудфайн. — Львів : Урбіно, 2020. – 352 с.

Другий роман з тетралогії загадково-пригодницьких романів в Англії епохи короля Едварда VII, створений британською дитячою письменницею Кетрін Вудфайн, уперше опублікований 2016 року. Головна героїня Софі, яка працює у розкішному універмазі «Сінклер», напередодні свого дня народження отримує дивного листа з проханням знайти безцінного коштовного метелика однієї юної міс. Проте пошуки втраченої коштовності перетворяться згодом на гонитву за небезпечним злочинцем та холоднокровним убивцею.

Генлон, Еббі. Фантасмагорія Дорі / Е. Генлон. — Київ : КМ-БУКС, 2020. — 160 с.

Знайомтесь, це Дорі і вона має уяву. Вона кумедна, смілива і неабияка вигадниця! Дорі як наймолодша дитина в сім'ї дуже хоче уваги до себе, а понад усе бажає, щоб із нею гралися брат і сестра. Але вона для них занадто мала, й тому лишається самотою - сам-на-сам зі своєю нестримною уявою та невичерпною енергією: вона обводить круг пальця монстрів по всьому будинку, тікає з в'язниці (тобто від покарання) та мститься улюбленій ляльці сестри. Але чи отримає вона саме те, чого шукала?

Гербіш, Надійка. Яблука війни / Н. Гербіш ; іл. С. Томіленко. — Київ : Портал, 2020. — 79 с. : іл.

Щемка, зворушлива й багатогранна історія від Надійки Гербіш порушує одразу кілька важливих і водночас нелегких тем — вимушеної еміграції, поразки у визвольній війні, посттравматичного розладу, стосунків у сім’ї й того, як дитина переживає негаразди в родині. Попри серйозність проблематики, письменниці вдається створити відчуття домашнього затишку, тепла й очікування змін на краще, які неодмінно прийдуть.

Герцог, Анна. Не в капусті й не лелека / А. Герцог ; з іл. Ж. Турлоніас ; пер. з нім. В. А. Воронова. — Харків : Юнісофт, 2020. — 31 с. : іл. — (Найкращий подарунок).

Коли діти підростають, вони починають ставити різні непрості питання. Звідки я взявся? Як я з’явився? Чим відрізняються хлопчики від дівчаток? А у мене буде братик або сестричка? А як діти потрапляють до животика? І ще багато питань такого ж плану. І простим жартом, що знайшли в капусті, вже не відбутися. Ось і у близнюків Оскара і Мії скоро з’явиться братик або сестричка. І їм страшенно цікаво отримати відповіді на свої запитання! На безліч цих питань книга дасть зрозумілі пояснення з цікавими розповідями і картинками.

Гібберт, Клер. Дитяча енциклопедія тіла людини / К. Гібберт ; пер. з англ. Я. О. Головченко. — Харків : Видавництво "Віват", 2020. — 128 с. : іл. — (Серія " Енциклопедія").

Ця корисна енциклопедія стане у пригоді допитливим дітлахам, адже відкриє найцікавіші таємниці людського тіла — від найдрібніших елементів клітини до тканин і систем органів. Діти дізнаються безліч захопливих наукових фактів про те, як працює мозок, що таке гени і ДНК, з чого складається людське тіло й чому так злагоджено працює. Ця книжка допоможе розширити кругозір маленьких розумників й урізноманітнити знання, здобуті на шкільних уроках.

Гішар, Жак. Усе про бджіл... і не тільки / Ж. Гішар ; іл. К. Ксенар ; пер. з фр. Г. П. Кирієнко. — Харків : Ранок, 2020. — 61 с. : іл.

Енциклопедія «Усе про бджіл… і не тільки» у легкій гумористичній формі розповідає про устрій бджолиного життя. Тут ви зустрінете бджіл-робітниць, які змінюють за життя дев’ять професій, та трутнів-ледацюг, які тільки й роблять, що їдять; познайомитеся з алхімією меду, восковим палацом та маткою – королевою бджіл. Усі факти рясно прикрашені гумористичними ілюстраціями та кумедними підписами, які точно не залишать вас байдужими до великої бджолиної родини.

Горицвіт, Тетяна. Червона панда на ім'я Феєрверк / Т. Горицвіт ; худож. К. Іванова. — Київ : АВІАЗ, 2020. — 95 с. : іл.

Він такий один: яскравий, нестримний, невгамовний – червоний панда на ім’я Феєрверк. Це він знає таємницю сніжного барса, здатен заспокоїти розлюченого гімалайського ведмедя, пройти три кордони нездоланної імператорської охорони, виграти всі партії в шахи, визволити друга з неволі й зупинити війну… Швидше розгортай книгу, і нумо у бурхливий світ пригод червоного панди на ім’я Феєрверк!

Гуменюк, Надія. Шуршик В. та інші : казки з Яринчиного саду / Н. Гуменюк ; худож. С. Бялас. — Тернопіль : Навчальна книга - Богдан, 2020. — 143 с : іл.

Усі казкові пригоди, про які розповідається в цій книжці трапилися в Яринчиному саду. Сад цей, подарований дівчинці дідусем, незвичайний — іноді він стає чарівним часовим коридором, дивовижним переходом у різні світи. В кожній з десяти пригодницьких казок із захоплюючими сюжетами утверджується думка: для гармонії нашого світу дуже важливі і квітка, і цвіркунець, і равлик, і дерево, і людина, і вільна щаслива країна — всі вони у Всесвіті єдині, неповторні та всі потребують любові, розуміння і турботи.

Гунель, Лоран. Бог завжди подорожує інкогніто / Л. Гунель ; пер. з фр. А. Роговченко. — Харків : Клуб сімейного дозвілля, 2020. — 415 с.

Історія про молодого чоловіка Алана Грімора. Він має вельми непогану роботу, яка, втім, його дратує, а нещодавно зненацька його кинула кохана дівчина. Життя здається сірим та безнадійним. Лише один крок відділяє його від стрибка з Ейфелевої вежі, коли один загадковий незнайомець рятує його від смерті. Відтепер між ними укладена угода — на знак вдячності за спасіння, Алан обіцяє виконувати різноманітні завдання, які дивовижним чином змінюють його життя.

Гунель, Лоран. Я обіцяю тобі волю / Л. Гунель. — Харків : Клуб сімейного дозвілля, 2020. – 384 с.

Життя Сибіль Ширдон почало руйнуватися, наче картковий будиночок. Начальник поставив перед фактом: лише десять днів, щоб зберегти робоче місце, інакше — звільнення. Коханий чоловік розриває стосунки... Залишаються відчуття болю, страху та відчаю. Сибіль вирішує ризикнути й звернутися до загадкового чоловіка, члена братства – таємного ордену. Вона крокує надзвичайним шляхом пізнання себе й інших. Та чи стане їй сил розірвати всі кайдани, віднайти себе й схопити за крила омріяну волю — бути собою?...

Ґарді, Дженніфер. Воно заразне. Інфекційний світ патогенів та мікробів / Дж. Ґарді. — Харків : Віват, 2020. — 64 с.

Книга «Воно заразне» стане твоїм провідником у химерному мікроскопічному світі патогенів. Ти дізнаєшся, як вони живуть, зростають, змінюють людство і що ми робимо для того, аби зупинити їхнє поширення. То чому зволікаєш? Зроби крок до світу патогенів. Тільки не забудь спершу вимити руки!

Делілль, Антуанетта. Усе про коней... і не тільки / А. Делілль ; іл. Грегуар Мабір ; пер. з фр. Г. П. Кирієнко. — Харків : Ранок, 2020. — 59 с. : іл.

Енциклопедія у легкій гумористичній формі розповідає про життя коней. Ви дізнаєтеся, як з’являються на світ лошата, яких мастей бувають коні та скількох тварин налічують їхні родини. А також довідаєтеся, які бувають алюри, навіщо коням підкови та як дбати про коней у стайні. Усі факти рясно прикрашені гумористичними ілюстраціями та кумедними підписами, які точно не залишать вас байдужими до великої родини коней.

Дональдсон, Джулія. Кузюки і Бузюки / Д. Дональдсон ; з англ. пер. А. Хромова ; худож. А. Шеффлер. — Харків : Читаріум, 2020. — 32 с. : іл.

Пориньте в космос зі славетною історією кохання прибульців від творців Ґруффала та Цурпалка. Родини кузюки Дженет та бузюки Білла багато років не спілкуються й забороняють дітям гратися разом. Але, попри всі заборони, Дженет і Білл знайомляться та закохуються! Перед вами — справжня космічна віршоказка, історія інопланетних Ромео і Джульєтти, де любов таки перемагає.

Дьйоед, Софі. Естер і Мандрагор. Том 2. Від любові до магії / С. Дьйоед ; худож. М.-П. Одду ; пер. з фр. Д. Тимошенко. — Дніпро : Наша Ідеа, 2020. — 127 с. : іл.

Продовження історії про незвичайну дівчинку – чаклунку Естер та її вірного друга кота Мандрагора. Добра й весела історія про дружбу й магію, про співчуття і взаємовиручку відправить юних читачів у світ чарівництва.

Дюбюк, Маріанна. Лев і пташка / М. Дюбюк. — Львів : Видавництво Старого Лева, 2020. – 76 с.

«Лев і Пташка» — мила історія для дітей та дорослих про любов і дружбу, розлуку та радість від зустрічі. Це книжка-картинка канадської письменниці та ілюстраторки Маріанни Дюбюк, що розповідає про цінність моментів простого життєвого щастя.

Архів

Нові книги вересня 2023

Нові книги серпня 2023

Нові книги липня 2023

Нові книги червня 2023

Нові книги травня 2023

Нові книги квітня 2023

Нові книги березня 2023

Нові книги лютого 2023

Нові книги січня 2023

Нові книги грудня 2022

Нові книги листопада 2022

Нові книги жовтня 2022

Нові книги вересня 2022

Нові книги серпня 2022

Нові книги липня 2022

Нові книги червня 2022

Нові книги травня 2022

Нові книги квітня 2022

Нові книги березня 2022

Нові книги лютого 2022

Нові книги січня 2022

Нові книги грудня 2021

Нові книги листопада 2021

Нові книги жовтня 2021

Нові книги вересня 2021

Нові книги серпня 2021

Нові книги липня 2021

Нові книги червня 2021

Нові книги травня 2021

Нові книги квітня 2021

Нові книги березня 2021

Нові книги лютого 2021

Нові книги січня 2021

Нові книги грудня 2020

Нові книги листопада 2020

Нові книги жовтня 2020

Нові книги вересня 2020

Нові книги серпня 2020

Нові книги липня 2020

Нові книги червня 2020

Нові книги травня 2020

Нові книги квітня 2020

Нові книги березня 2020

Нові книги лютого 2020

Нові книги січня 2020

Нові книги грудня 2019

Нові книги листопада 2019

Нові книги жовтня 2019

Нові книги вересня 2019

Нові книги серпня 2019

Нові книги липня 2019

Нові книги червня 2019

Нові книги травня 2019

Нові книги квітня 2019

Нові книги березня 2019

Нові книги лютого 2019

Нові книги січня 2019

Нові книги грудня 2018

Нові книги листопада 2018

Нові книги жовтня 2018

Нові книги вересня 2018

Нові книги серпня 2018

Нові книги липня 2018

Нові книги червня 2018

Нові книги травня 2018

Нові книги квітня 2018

Нові книги березня 2018

Нові книги лютого 2018

Нові книги січня 2018

Нові книги грудня 2017

Нові книги листопада 2017

Нові книги жовтня 2017

Нові книги вересня 2017

Нові книги серпня 2017

Нові книги липня 2017

Нові книги червня 2017

Нові книги травня 2017

Нові книги квітня 2017

Нові книги березня 2017

Нові книги лютого 2017

4 квартал 2016

3 квартал 2016

2 квартал 2016

1 квартал 2016