Нові книги лютого 2021

Пічон, Ліз. Чудовий світ Тома Гейтса : читай і смійся Ха! Ха! Ха! / Ліз Пічон ; пер. з англ. Н. В. Бхіндер. — Харків : Ранок, 2020. — 249 с.: іл. — (Том Гейтс).

Неймовірно смішна й харизматична книга, яка говорить до підлітків їхньою мовою. Знайомтеся зі щоденником доброго, але трохи бешкетного хлопця Тома, який мріє створити рок-гурт «Зомбособаки», свариться із сестрою, забуває виконувати домашку…, або проливає на неї всіляку рідину. Том веде щоденник, де розповідає про вусату вчительку, своїх класних друзів та як викрутитися зі шкільних неприємностей.

Пічон, Ліз. Том Гейтс. Геніальні ідеї (здебільшого) / Ліз Пічон ; пер. з англ. Н. В. Бхіндер. — Харків : Ранок, 2020. — 314 с.: іл. — (Том Гейтс).

Нарешті талант Тома Гейтса помітили: він потрапив до шкільного «Інформаційного бюлетеня» за кращий малюнок на обкладинці альбому. Але вже зовсім скоро часу на малювання бракуватиме, адже: 1. незабаром у школі відзначатимуть День спорту, від якого містер Фуллерман просто сказився; 2. «ЗОМБОСОБАКАМ» потрібно готуватися до прослуховування для «Талант-шоу»; 3. Тома обрано наставником найнезграбнішого учня молодших класів. Здається, тиждень видасться не з легких.

Пічон, Ліз. Том Гейтс. Усе дивовижно (мабуть) / Ліз Пічон ; пер. з англ. Н. В. Бхіндер. — Харків : Ранок, 2020. — 409 с.: іл. — (Том Гейтс).

Том Гейтс продовжує малювати у своєму щоденнику (хоч декого з учителів і дратує, коли він робить це під час уроків). Здається, ніщо не здатне зіпсувати настрій Тома перед днем народження. Окрім звісно: 1. місіс ВортінВуСА; 2. домашніх завдань містера Фуллермана; 3. шкільної дискотеки, на якій ТАТО ХОЧЕ БУТИ ДІДЖЕЄМ; 4. безлічі інших причин, від яких хочеться відмовитися від святкування зовсім.

Пічон, Ліз. Том Гейтс. Чудові відмовки (та інші корисні штучки) / Ліз Пічон ; пер. з англ. Н. В. Бхіндер. — Харків : Ранок, 2019. — 345 с.: іл. — (Том Гейтс).

Здається, Том Гейтс знову забув виконати домашку. І як не забути? Адже у нього стільки важливих справ: створити власний рок-гурт, покепкувати з сестри, справити враження на Емі Портер... А тут ще й найбільшого зануду класу посадили поруч! Книга показує підліткам, що вони не самотні у своїх переживаннях та вчить ставитися до негараздів із гумором. Так само, як Том.

Поставна, Таня. Коли я була лисицею / Таня Поставна ; худож. М. Фоя. — Харків : Віват, 2019. — 62 с.: іл. — (Серія "Мрійники").

Дідусь говорить своїй онуці, що насправді вона – лисиця. Дівчинка вірить. З цього дня починаються пригоди Лисички, її собаки Меркурія та особистого янгола на ім’я Ре. Ця книжка про дитинство і віру в дива, про силу дитячої уяви і стосунки зі старшими. Вона допомагає дітям краще зрозуміти дорослі проблеми, а дорослим – згадати дитинство.

Пратчетт, Террі. Поштова лихоманка : роман / Террі Пратчетт ; пер. з англ. О. Михельсона. — Львів : Видавництво Старого Лева, 2020. — 517 с. — (Серія "Дискосвіт").

«Поштова лихоманка» Т. Пратчетта перший роман циклу про Мокра фон Губперука. Засуджений до страти, шахрай і пройдисвіт Мокр фон Губперук, отримує шанс на нове життя (якщо, звісно, державну роботу можна назвати життям). Він повинен взятися за відновлення анк-морпоркської пошти. Його обов’язкам генерального поштмейстера не видно кінця-краю. Сам того не сподіваючись, Губперук застосовує свій авантюрний талант на благо людей та відроджує традиції надсилання листів, відчуваючи на собі силу слів, які прагнуть бути прочитані.

Пратчетт, Террі. Озброєні : роман / Террі Пратчетт ; пер. з англ. В. Михайловою. — Львів : Видавництво Старого Лева, 2020. — 422 с. - (Серія "Дискосвіт").

«Озброєні» — другий роман циклу «Варта» серії «Дискосвіт» Т. Пратчетта. Нічна сторожа знову переживає не кращі часи. Капітан Ваймз планує одружитися і повернутися до цивільного життя, тож Сторожі потрібен новий очільник, якому доведеться працювати з дуже різношерстою компанією новобранців. У місті з’являються жертви таємничих убивств, скоєних невідомою зброєю, тому до справи береться енергійний капрал Морква зі загоном новобранців.

Пратчетт, Террі. Відьми за кордоном : роман / Террі Пратчетт ; пер.з англ. О. Михельсона. — Львів : Видавництво Старого Лева, 2019 . — 364 с. — (Серія "Дискосвіт").

«Відьми за кордоном» — третій роман циклу «Відьми» серії «Дискосвіт» Террі Пратчетта. Молода відьма Маґрат Часник отримує у спадок чарівну паличку й обов’язки феї-хрещеної — і тепер має докласти всіх зусиль, щоб... її підопічна не вийшла заміж за принца. Уперті й невгамовні Бабуня Дощевіск і Тітуня Оґґ, звісно ж, не можуть триматися осторонь і разом з нею вирушають до далекої Ґеної. Дорогою з несамовитою трійцею трапляються карколомні пригоди. Врешті відьми опиняються віч-на-віч із лихою феєю-хрещеною, яка ставить експерименти з реальністю і прагне будь-що досягти своєї версії хепі-енду.

Пратчетт, Террі. Батько Вепр : роман / Террі Пратчетт ; пер. з англ. А. Коник. — Львів : Видавництво Старого Лева, 2019. — 401 с. — (Серія "Дискосвіт").

«Батько Вепр» — четвертий роман циклу «Смерть» серії «Диско­світ» Т. Пратчетта. Вепроніч — чарівний час, коли до всіх чемних дітей приходить добродушний товстун-веселун Батько Вепр. Він залазить у домівки через димар, залишає подарунки у панчохах, розвішаних на каміні, частується хересом і печивом та, звісно ж, примовляє «Хо-хо-хо!». Але цього року щось пішло не так... Подарунки розвозить семифутовий скелет із фальшивою бородою. Що ж трапилось? Навіщо Смерть узявся виконувати чужі обов'язки? Куди подівся справжній Батько Вепр?

Роде, Майк. Скетчноутинг : посібник із візуалізації ідей / Майк Роде ; пер. з англ. Г. Литвиненко. — Харків : Клуб сімейного дозвілля, 2019. — 222 с.: іл.

Майк Роде — автор книги-сенсації «Скетчноутинг. Посібник із візуалізації ідей» — талановитий дизайнер та ілюстратор. Своє життя він присвячує візуальному оформленню ідей і тепер ділиться своїми секретами про вельми корисну навичку — скетчноутинг. Відтепер будь-які нерозбірливі нотатки перетворяться на справжні графічні малюнки, а нудні наради приноситимуть задоволення.

Руменко, Тетяна. Магічна зброя панчохоїдів : повість для серед. шкіл. віку / Тетяна Руменко ; худож. оформ. А. С. Шавлач. — Київ : Академія, 2019. — 95 с.: іл.

У дивовижному панчоховому світі живуть охоронці дитячих снів, які проганяють від дітей усе жахливе. Аж ось сталася біда – зла Павучиха викрала чарівну Голку, якою шиють панчохоїдів, і тепер їхній світ занепадає. Хлопчик Ілля, котрий оволодів панчоховою магією, відчайдушно допомагає панчохоїдам побороти підступну Павучиху та злих монстрів. Та не все так просто – монстр утік, а небезпека ще чигає на людей і панчохоїдів.

Скотт, Дженніфер Л. Уроки мадам Шик : 20 секретів стилю, про які я дізналася в Парижі / Дженніфер Л. Скотт ; пер. з англ. Т. Заволоко. — Київ : КМ-БУКС, 2019. — 255 с.: іл.

Коли Дженніфер Скотт як учасниця програми обміну студентів потрапила до Франції й опинилася на порозі паризької квартири, її привітала жінка, яка стала для неї не лише взірцем смаку, краси й елегантності, а й справжньою наставницею. Мадам Шик допомогла звичайній каліфорнійській дівчині сформувати власний стиль життя, а також розкрила таємницю того, як французи перетворюють щоденні проблеми і клопоти на мистецтво насолоджуватися життям…

Стренковська-Заремба, Малгожата. Детектив Кефірчик і правнук герцогині : повість / Малгожата Стренковська-Заремба ; пер. з пол. Я. Івченко. — Львів : Урбіно, 2020. — 223 с.: іл.

На носі в юного детектива Теодора Кефірчика та його помічника Домініка — тести, які всі шестикласники складають перед вступом до гімназії. Та хіба можна спокійно готуватися до них, якщо доля підкидає справу, за яку б ухопився будь-який детектив? Навіщо поважній пані Ельжбеті встановлювати сателітарну антену, якщо в неї немає телевізора? Ба більше, під час монтажних робіт господині немає вдома! За цими діями стоять чоловіки, один з яких має… різнокольорові очі.

Таунсенд, Джессіка. Дивосміт. Покликання Морріґан Кроу. [Кн. 2] / Джессіка Таунсенд ; пер. з англ. Т. Скрипник ; обкл. О. Железняк. — Харків : Віват, 2020. — 431 с. — (Серія "Книжкова полиця підлітка").

Пориньте у приголомшливі фентезійні пригоди чарівного світу міста Невермур. У другій частині на Морріґан Кроу чекають нові випробування. Мешканці Невермура ще пам’ятають про жахливого злочинця Дивосміта. А Мог повинна захистити й урятувати всіх від того, хто ховається між світами та підкрадається до неї дедалі ближче.

Тібі, Марі. Пригоди в Диволісі : казки / Марі Тібі ; іл. Ф. О. Ламбера ; пер. з фр. О. Ларікової. — Харків : Віват, 2019. — 103 с.: іл. — (Серія "Найкращий подарунок").

Гайда до Диволісу! Там чути галас і сміх. Веселі звірята запрошують на чарівне свято з купою цікавих подарунків! А якщо ведмежа Ноно засумує, тут таки створять найкраще місце для розваг із гойдалкою. Ой, а це нахабний веприк Баламут, який усіх ображає. Дізнаймося, чи такій він поганий, як здається на перший погляд. У цих історіях чимало пригод і витівок, до того ж вони сповнені магії дружби й добра.

Яґелло, Йоанна. Як дві краплі води = Jak ziarnka piasku : роман / Йоанна Яґелло ; пер. з пол. Б. Антоняк ; обкл., художнє оформлення Н. Кушнір. — Львів : Урбіно, 2020. — 281 с.

Анна і Ніна народилися в один і той самий день. Відтоді, як вони опинилися в одному класі, дівчатка не розлучаються, у них усе спільне: мрії, бажання, таємниці, плани на майбутнє… Щось пішло не так, коли Ніна, краща, талановитіша, вродливіша й заможніша, вступає до мистецького ліцею, а Анні забракло зовсім трішки, щоб опинитися поруч із Ніною. Тепер у кожної своя дорога, та дівчата впевнені, що вони досі залишаються рідними душами. Проте усе змінюється в день народження Анни й Ніни. Чи такими однаковими вони виявляться?

Шкляр, Василь. Песик Гав, соловейко, джміль і два жолуді : оповідання / Василь Шкляр ; худож. К. Лавро ; пер. І. Головачова . — Львів : Апріорі, 2019. — 46 c.

Це подарункове видання презентують наймолодшим читачам два видатні митці – письменник Василь Шкляр та художник Кость Лавро. Цікава, місцями кумедна історія про пригоди Василька та його невгамовних друзів. Старший брат хлопчика Петрусь готується до першого класу. Але Василько ще малий, щоб іти разом з ним, тому він відбирає книги, що є вдома, та самостійно вирушає до школи. Паралельний текст англійською стане унікальною допомогою для розумненьких хлопчаків і дівчаток, охочих змалечку вивчити іноземну мову

Соломун, Катаріна. Виставлю тебе на Facebook = Stavit cu te na Facebook! : повість / Катаріна Соломун ; пер. з хорват. В. Криницький. — Київ : Рідна мова, 2019. — 191 с. - (Серія "Світовий бестселер рідною мовою").

Хана й Теса познайомилися, коли вступили в гімназію. Та від самого початку в їхніх відносинах щось пішло не так: дві героїні йдуть у нове життя різними шляхами… Перше кохання, ревнощі й заборонені прийоми — ось ключові складові оповіді, що не дають відірватися від читання ні на мить. А поряд іще й батьки — із задавненими комплексами та різними поглядами на життя: подорослішати мають не лише діти. Повість хорватської письменниці Катаріни Соломун здобула на її батьківщині номінацію як одна з найкращих книжок 2018 року в списку Хорватського бібліотечного товариства.

Ґейман, Ніл. Пісочний чоловік : графічний роман. Т. 1. Прелюдії й ноктюрни / Ніл Ґейман ; худож. К. Джонс, М. Джонс III [та інші] ; пер. з англ. О. Оксенич. — Київ : Рідна мова, 2019. — 272 с. : іл. — (Серія "Комікси DC").

Проілюстрована популярними художниками жанру, ця серія — насичений коктейль із сучасної та давньої міфології, у який майстерно вплетено сучасну літературу, історичну драму та легенди. Перша з дванадцяти книг, які складають повну серію про «Сендмена», відкриває унікальну для графічної літератури сагу і знайомить читачів із чарівним і темним світом снів та жахіть — домом Морфея, Повелителя снів, і його роду, Безмежних.

Ґейман, Ніл. Ляльковий дім. Т. 2. / Ніл Ґейман ; худож. М. Дрінґенберґ , М. Джонс III ; пер. О. Оксенич. — Київ : Рідна мова, 2018. — 255 с. — (серія "Комікси DC").

Друга з дванадцяти книг, які складають повну серію про "Сендмена", розповідає історію Роуз Вокер. Їй дістається усе, чого вона не очікувала: давно загублені родичі, конвенція серійних убивць, і, врешті, її справжня суть. Володар Снів намагається розгадати таємницю, не підозрюючи, що дехто, дуже близький до родини, пише сценарій.

Ґейман, Ніл. Країна снів. Т. 3. / Ніл Ґейман ; худож. К. Джонс, М. Джонс III [та інші] ; пер. з англ. О. Оксенич. — Київ : Рідна мова, 2019. — 184 с. — (Серія "Комікси DC").

Чотири унікальні оповідання утворюють собою цей гобелен третьої з дванадцяти книг повного зібрання ПІСОЧНОГО ЧОЛОВІКА: нагороджена Всесвітньою премією фентезі оповідь про першу виставу шекспірівського «Сна літньої ночі», історія Калліопи, прекрасної музи, котру полонив романіст, аби втамувати свою потребу у матеріалі; котячий погляд на людську тиранію і останній спогад безсмертної, незнищенної жінки, яка хоче лише померти. На додачу опубліковано оригінальний сценарій «Калліопи» з примітками автора й художника.

Архів

Нові книги вересня 2023

Нові книги серпня 2023

Нові книги липня 2023

Нові книги червня 2023

Нові книги травня 2023

Нові книги квітня 2023

Нові книги березня 2023

Нові книги лютого 2023

Нові книги січня 2023

Нові книги грудня 2022

Нові книги листопада 2022

Нові книги жовтня 2022

Нові книги вересня 2022

Нові книги серпня 2022

Нові книги липня 2022

Нові книги червня 2022

Нові книги травня 2022

Нові книги квітня 2022

Нові книги березня 2022

Нові книги лютого 2022

Нові книги січня 2022

Нові книги грудня 2021

Нові книги листопада 2021

Нові книги жовтня 2021

Нові книги вересня 2021

Нові книги серпня 2021

Нові книги липня 2021

Нові книги червня 2021

Нові книги травня 2021

Нові книги квітня 2021

Нові книги березня 2021

Нові книги лютого 2021

Нові книги січня 2021

Нові книги грудня 2020

Нові книги листопада 2020

Нові книги жовтня 2020

Нові книги вересня 2020

Нові книги серпня 2020

Нові книги липня 2020

Нові книги червня 2020

Нові книги травня 2020

Нові книги квітня 2020

Нові книги березня 2020

Нові книги лютого 2020

Нові книги січня 2020

Нові книги грудня 2019

Нові книги листопада 2019

Нові книги жовтня 2019

Нові книги вересня 2019

Нові книги серпня 2019

Нові книги липня 2019

Нові книги червня 2019

Нові книги травня 2019

Нові книги квітня 2019

Нові книги березня 2019

Нові книги лютого 2019

Нові книги січня 2019

Нові книги грудня 2018

Нові книги листопада 2018

Нові книги жовтня 2018

Нові книги вересня 2018

Нові книги серпня 2018

Нові книги липня 2018

Нові книги червня 2018

Нові книги травня 2018

Нові книги квітня 2018

Нові книги березня 2018

Нові книги лютого 2018

Нові книги січня 2018

Нові книги грудня 2017

Нові книги листопада 2017

Нові книги жовтня 2017

Нові книги вересня 2017

Нові книги серпня 2017

Нові книги липня 2017

Нові книги червня 2017

Нові книги травня 2017

Нові книги квітня 2017

Нові книги березня 2017

Нові книги лютого 2017

4 квартал 2016

3 квартал 2016

2 квартал 2016

1 квартал 2016