Нові книги листопада 2019

100 фактів про числа, комп'ютери і програмування / Е. Джеймс, Е. Рейнолдс, М. Лейсі та ін. ; пер. з англ. Г. Лелів ; худож. Ф. Маріані, П. Поло, Ш. Нільсен. – Київ : Книголав, 2019. – 127 с. : іл. – (Дитяча полиця).

Вражаючі факти: людський мозок має окрему ділянку, яка відповідає за розпізнавання чисел, комп’ютери змішують три кольори у понад 16 мільйонів комбінацій, Інтернет здебільшого проходить під водою, і ще багато чого цікавого у захоплюючій книжці про числа, комп’ютери та програмування. Видання вміщує словничок із поясненням слів і термінів, а уся інформація супроводжується яскравими ілюстраціями.

Вітні, Девід. Програмування для дітей. HTML, CSS та JavaScript / Д. Вітні ; пер. з англ. Я. О. Головченко ; худож. D. Beedie. - Харків : Віват, 2019. - 207 с. : іл. – (Щось цікаве).

Майстерний гід із програмування для початківців. Із ним ти створиш власний сайт, прикладну програму та гру, розвинеш реальні навики майбутнього програміста. Учись, дотримуючись докладних інструкцій. А потім перевір свої знання, створивши власний проект.

Дрейпер, Шерон. За межею : повість / Ш. Дрейпер ; пер. з англ. Г. Косів ; дизайн обкл. Т. Філатової. – Київ : Рідна мова, 2018. – 246 с.

Мелоді — 11-річна дівчинка з особливими потребами: у неї церебральний параліч, вона не може ходити, говорити, рухомі тільки великі пальці на руках. Дуже розумна дівчинка, для якої слова мають велике значення, вона не втрачає оптимізму, намагається жити повноцінним життям. Якби ж то вона могла хоч сказати, як любить своїх батьків.

Жученко, Марія. Загадка синіх блискавок / М. Жученко ; пер. з рос. О. Уліщенко ; худож. М. Долинний. – Харків : Віват, 2019. – 109 с. : іл.

Разом із Фуагре та його новим другом винахідником Ду Фанем молодші школярі дізнаються, хто створив загадкові сині блискавки, вирушать у стратосферу на космічному кораблі та здійснять перший в історії міжзоряний арешт. А щоб схопити злодіїв, Фуагре і маленьким читачам книжки «Загадка синіх блискавок» доведеться навчитися довіряти власним інстинктам і застосовувати дедуктивне мислення.

Кантіні, Барбара. Мортіна : історія, від якої можна вмерти зо сміху / Б. Кантіні ; іл. та обкл. автора ; пер. з іт. Є. Житник. – Харків : Школа, 2019. – 46 с. : іл.

Маленька Мортіна дуже відрізняється від інших дітей, бо вона є… дівчинкою-зомбі. Мешкає Мортіна на Покинутій Віллі з тітонькою Домовиною та вірним песиком породи левретка на ім’я Смуток. Найбільше у світі Мортіна хоче знайти друзів, з якими можна бавитися і розважатися. Але їй заборонено потрапляти на очі дітям із селища, бо вони можуть її злякатися. Аж ось одного дня з’являється гарна нагода — свято Гелловін, коли Мортіні не треба навіть маскуватися під костюмом монстра… Але що може статися, коли інші діти дізнаються, що насправді вона не надягала маски і що її вигляд — це зовсім не маскарадний костюм?

Каста, Стефан. Експедиція з мурахою Софі : досліджуємо природу навколо нас / С. Каста ; пер зі швед. Г. Мамчур ; худож. Б. Моссберґ. – Київ : Час майстрів, 2019. – 224 с.

Ти ступаєш на газон і приминаєш траву, та чи знаєш, яку саме? Як називається дерево поруч із тобою? Які в нього плоди? Що це за блакитна квітка і жовтий метелик на ній? Оці червоні ягоди їстівні чи отруйні? Який гриб смачніший — лисичка чи сироїжка? Поглянь уважніше під ноги! Бачиш мурашку? Вона крихітна, тому знає про природу все до крихти. Хочеш дізнатися про те, що тебе оточує, — не гай часу, вирушай в експедицію з мурахою Софі! Ґаджети монополізують увагу сучасних людей. Вони надають інформацію, розвивають логічне мислення та лише природа вчить творити. Виявити любов до дітей — значить дати їм силу стати творцями.

Каста, Стефан. Магічний пилок / С. Каста ; пер. зі швед. Ю. Юрчук ; худож. М. Ґ. Петерсон. – Київ, 2019. – 45 с. : іл.

Крутя живе в Мигдалевій Горі по той бік Вовчої Скелі. Країна Сутінків — так називається всіма забутий ліс поміж великих доріг… Ласкаво просимо у світ, який створили шведські письменник Стефан Каста й ілюстратор Маркус Ґуннар Петтерсон. У магічну пору за мить до світанку, коли ліс прокидається, а гуляки ще сплять, Крутя спускається до озера. Світлий ранок. Квіти потягуються, струшуючи із себе росу. Гримлі будяться і заходяться ревом. Коли вони знову засинають, умить настає спокій. Крутя знає, що сталося найстрашніше. Її мами, лідерки поселення, вже нема. Як їм тепер зупинити гуляк? Хто тепер стане їхнім лідером? «Магічний пилок» – розкішно ілюстрована чарівна казка про героїзм, екологію, лідерство і великі справи, навіть коли ти геть маленький.

Кідрук, Макс. Доки світло не згасне назавжди / М. Кідрук. – Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2019. – 556 с.

Ніякі жертви не варті спроб виправити минуле, адже безжальний світ завжди знайде спосіб примусити за них розплачуватися. Сестри Рута й Індія, попри незвичні імена, проживають цілком буденні життя: Індія навчається на лікаря, Рута закінчує одинадцятий клас. Усе раптово змінюється, коли через нещасний випадок гине наречений Індії. Раніше близькі сестри віддаляються, звинувачуючи одна одну в тому, що сталося. І саме тоді, коли, здавалося б, із конфлікту вже не виплутатися, Рута виявляє, що здатна впливати на реальність у снах. Невдовзі в її сновидіннях з’являються химерні тіні, і що ближче вони підступають, то дужче мерехтить світло довкола дівчини. За нестримним бажанням повернути колишнє життя Рута не помічає, як кожен наступний сон стає дедалі темнішим.

Ліс, Браян. Лис Тимко та його сад / Б. Ліс ; пер. з англ. Т. Малкович. – Київ : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2019. - 42 с.

Лис Тимко та його друг песик усе роблять разом, а понад усе вони люблять поратися в садку. Але одного дня все міняється... Цю книжку намалював і написав американець Браян Ліс, автор бестселерів за версією «Нью-Йорк Таймс».

Медовс, Дейзі. Пошуки Люсі Довговусик / Д. Медовс ; пер. з англ. М. Восковнюк. – Київ : КМ-БУКС, 2019. – 103 с. : іл.

Нaйкpaщi пoдpужки Лiлi тa Джecc уciлякo oпiкуютьcя твapинaми, aджe дужe їx люблять. Тoж нe дивнo, щo житeлi чapiвнoгo Лicу Дpужби звepтaютьcя пo дoпoмoгу caмe дo чуйниx дiвчaтoк. Пoдpугам дoвeдeтьcя виpушити нa пoшуки зaйчeняти Люci, яке пoтpaпилo у пoлoн дo лиxoї вiдьми Гpiзeльди.

Пеннак, Даніель. Той ще песик / Д. Пеннак ; пер. з фр. А. Висинська ; худож. О. Петренко-Заневський. – Київ : Час майстрів, 2019. - 287 c. : іл.

Що робити, якщо тобі від початку не пощастило в житті? Коли ти народився настільки незугарним і некрасивим, що ще цуценям тебе покинули на звалищі за містом? Звісно ж, не опускати лапи й шукати своє щастя! Упертий крихітний Песик, що має найкращий нюх серед чотирилапих Ніцци, вирішує сам творити свою долю: він вирушає на пошуки господині — ніжної маленької дівчинки, яка пахне яблуками. А що, як омріяна господиня не завжди буває ніжною, що, як інколи вона просто вередливе й розбещене дівчисько? Виявляється, знайти свою людину — це тільки половина справи. Побудувати стосунки з тим, хто сприймає тебе як іграшку — важке й відповідальне завдання. Та кмітливий Песик не здається: з допомогою друзів він таки «приручить» свою господиню.

Поттер, Беатрікс. Кравець із Глостера / Б. Поттер ; пер. з англ. Ю. В. Лисенко ; худож. С. М. Кошелєв . – Харків : Фоліо, 2019. – 108 с. : іл.

Елен Беатрікс Поттер (1866—1943) — популярна англійська дитяча письменниця й талановита художниця. Вона завжди любила малювати, але найбільше любила тварин і без кінця малювала саме їх. У її малюнках пухнасті звірятка мали свої імена, модно одягалися, одружувалися, народжували дітей... Так поступово складався неповторний стиль прекрасної художниці. Поттер написала про своїх вихованців дивовижні історії. Її добрі і милі казки полюбилися дітям і дорослим з усього світу.

Табур, Валентина. Вероніка і рожева парасолька : оповід. для дітей дошк. та мол. шк. віку / В. Табур ; худож. Т. Табур. – Київ : Юніверс, 2018. – 47 с. : іл.

Що розквітає, коли іде дощ? Чому ворона кидає горіх із високого дерева на дорогу? Загадковість цифр. Квіткові купання. Як знайти вихід з неприємних ситуацій? Як підняти настрій у похмурий день? Куди зникли ляльки? З книги «Вероніка і рожева парасолька» стільки цікавого можна дізнатись!

Янішевський, Богусь. Економіка. Те, що тобі не розкажуть дорослі / Б. Янішевський ; пер. з пол. О. Баніт ; худож. М. Скорвідер. – Київ : Моя книжкова полиця, 2019. – 143 с.

Звідки беруться гроші і чому їх завжди мало? Чому деякі люди заробляють більше, а інші - менше? Для чого потрібен бюджет? Що таке сімейний і особистий бюджети? Про доходи та видатки, а також про можливий дефіцит. Для чого нам потрібні податки і чому ми повинні їх платити? А як там на чорному ринку все влаштовано? Чому економіка країни зростає, або ні? Чи може країна стати банкрутом? Чому в різних країнах на однакову суму грошей можна купити різну кількість Біг Маків? Що робити, коли гаманець порожній? Може трохи роздрукувати грошей, це ж так просто… Чи дійсно мати власну фірму це весело? Про банки, кредити, фінансові операції, попит, пропозиції, валюту, обмеження споживання та навіть монети з дірочками - про все це, та про безліч інших важливих речей і явищ весело та доступно розкаже ця книга.

Архів

Нові книги вересня 2023

Нові книги серпня 2023

Нові книги липня 2023

Нові книги червня 2023

Нові книги травня 2023

Нові книги квітня 2023

Нові книги березня 2023

Нові книги лютого 2023

Нові книги січня 2023

Нові книги грудня 2022

Нові книги листопада 2022

Нові книги жовтня 2022

Нові книги вересня 2022

Нові книги серпня 2022

Нові книги липня 2022

Нові книги червня 2022

Нові книги травня 2022

Нові книги квітня 2022

Нові книги березня 2022

Нові книги лютого 2022

Нові книги січня 2022

Нові книги грудня 2021

Нові книги листопада 2021

Нові книги жовтня 2021

Нові книги вересня 2021

Нові книги серпня 2021

Нові книги липня 2021

Нові книги червня 2021

Нові книги травня 2021

Нові книги квітня 2021

Нові книги березня 2021

Нові книги лютого 2021

Нові книги січня 2021

Нові книги грудня 2020

Нові книги листопада 2020

Нові книги жовтня 2020

Нові книги вересня 2020

Нові книги серпня 2020

Нові книги липня 2020

Нові книги червня 2020

Нові книги травня 2020

Нові книги квітня 2020

Нові книги березня 2020

Нові книги лютого 2020

Нові книги січня 2020

Нові книги грудня 2019

Нові книги листопада 2019

Нові книги жовтня 2019

Нові книги вересня 2019

Нові книги серпня 2019

Нові книги липня 2019

Нові книги червня 2019

Нові книги травня 2019

Нові книги квітня 2019

Нові книги березня 2019

Нові книги лютого 2019

Нові книги січня 2019

Нові книги грудня 2018

Нові книги листопада 2018

Нові книги жовтня 2018

Нові книги вересня 2018

Нові книги серпня 2018

Нові книги липня 2018

Нові книги червня 2018

Нові книги травня 2018

Нові книги квітня 2018

Нові книги березня 2018

Нові книги лютого 2018

Нові книги січня 2018

Нові книги грудня 2017

Нові книги листопада 2017

Нові книги жовтня 2017

Нові книги вересня 2017

Нові книги серпня 2017

Нові книги липня 2017

Нові книги червня 2017

Нові книги травня 2017

Нові книги квітня 2017

Нові книги березня 2017

Нові книги лютого 2017

4 квартал 2016

3 квартал 2016

2 квартал 2016

1 квартал 2016