Нові книги липня 2021

Корній, Дара. Пригоди Змія Багатоголового: діти Сонцівни й молодильні яблука / Д. Корній ; худож. І. Кипібіда ; дизайнер обкл. С. Кривошей. — Харків : Видавництво "Vivat", 2021. — 236 с. : кольорові іл.

Скелястий Світ Вічного Літа населяють мудрі змії та дракони, які подолали заздрість і живуть у гармонії та злагоді. Однак несподівано цей чарівний Світ спіткало лихо: у Райському саду захворіли жар-птиці й вертоград із молодильними яблуками занедужав. Вірні друзі вирушають у світ людей, щоб дізнатися правду й запобігти катастрофі.

Корній, Дара. Чарівні істоти українського міфу. Домашні духи / Д. Корній ; худож. А. Канкава ; дизайнер обкл. В. Котенджи. — Харків : Видавництво "Vivat", 2021. — 350 с. : іл.

Гортаючи сторінки книги, ви дізнаєтесь про поважного домовика, надійного захисника роду, познайомитесь із добрим покутнім, який нашепче вам своє благословення, зазирнете на гостину до справедливого хлівника, який доброму господареві в усьому сприяє, а ледацюг карає. Перед вами постане величний шар культурної спадщини давніх українців, химерний світ чарівних істот праукраїнської міфології.

Корній, Дара. Чарівні істоти українського міфу. Духи-шкідники / Д. Корній ; худож. А. Канкава ; дизайнер обкл. В. Котенджи. — Харків : Видавництво "Vivat", 2020. — 330 с. : іл.

За сторінками цієї книги ви помандруєте українськими теренами й дізнаєтесь, що це нічниці крадуть у дітей сон, злидні та хвацько однооке відбирають у родини достаток, а літавиця й перелесник — душевний спокій. Перед вами постане величезний шар культурної спадщини давніх українців, тож цікавої мандрівки примарним світом праукраїнського міфу!

Алмонд, Девід. Скелліґ / Д. Алмонд ; пер. з англ. Д. Березіної. — Харків : Видавництво "Vivat", 2020. — 173 с.

Майкл із родиною переїжджає у невеличке містечко і страшенно нудиться без друзів. Аж якось виявляє, що в їхньому напіврозваленому гаражі живе дивний виснажений буркотун на ім’я Скелліґ. Хлопчик потайки навідує загадкове створіння, довіривши таємницю тільки дівчинці на ім’я Міна. Разом із героями книжки читачі поринуть у дивовижний світ і спробують розгадати, ким насправді є Скелліґ. Може, янголи справді існують, тільки вони не такі, якими ми їх уявляємо.

Едмондс, Девід. Робот під прикриттям: мій перший рік серед людей / Д. Едмондс, Б. Фрейзер ; з англ. пер. Г. Лелів ; обкл. І. Сулима. — Київ : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2020. — 295 с.

Якщо супертехнологічна андроїдка Дотті зможе провести цілий рік серед людей, маскуючись під 12-річну школярку, вона здобуде для своїх творців багатомільйонну винагороду... Дотті відчайдушно намагається влитися в соціальне життя 7-го класу, але постійно втрапляє в кумедні халепи, які розсмішать читачів, а філософський підтекст, уплетений авторами в цю історію, розширить їхній світогляд. Щоб не дати себе викрити, Дотті застосовує на практиці все, чого навчилася від людей...

Ярошевич, Міла. Діно-мама. Книга важливих роздумів перед сном / М. І. Ярошевич ; худож. Д. Рак. — Харків : Основа, 2020. — 55 с. : іл.

Діно-мама — це запрошення у світ дитинства, який особливо прекрасний тим, що тут можливе все. Це історія мами і її великої-маленької сім’ї, у якій легко впізнати свою. Бути мамою — великий дар і велика відповідальність. Ця казка-історія навчить приймати і любити свій світ таким як він є.

Браун, Ґей. Жити із "зеленим серцем". Подбай про себе і планету / Г. Браун ; пер. з англ. Н. Яцюк. — Київ : Наш формат, 2020. — 271 с.

У книжці авторка розповідає, як наші звички та спосіб життя можуть покращити добробут і відновити Землю. Дослідниця просто й доступно пояснює, як вибирати продукти харчування і засоби особистої гігієни та пропонує рішення, які відповідають вашому бюджету і способу життя. Для широкого кола читачів та всіх, хто прагне зберегти своє здоров’я та навколишнє середовище.

Смаль, Юлія. Віточка - квіточка та її дівочі справи / Ю. Смаль ; намал. Т. Калюжна. — Київ : Видавництво "Моя книжкова полиця", 2020. — 154 с. : іл.

Авторка запрошує дівчаток та їхніх подруг погортати сторінки і дуже вдало розповідає про гігієну, екологію, психологію, анатомію, фізіологію та правильне харчування, а також, як запобігти домашньому насильству, про спорт та гендерну рівність, можливість вибору та багато іншого.

Старк, Ульф. Втікачі / У. Старк ; зі швед. пер. Г. Кирпа ; намал. М. Фоя. — Львів : Видавництво Старого Лева, 2020. — 95 с. : іл.

«Втікачі» — остання повість знаменитого шведського письменника Ульфа Старка. З перших же сторінок ми впізнаємо дідуся: чоловік, що завжди чимось невдоволений, от лиш тепер дідусь — самотній. Проте його часто відвідує внук — навіть тоді, коли тато забороняє. У них із дідусем особливі стосунки і своє розуміння правди. Разом вони задумують останню спільну мандрівку, хоч для цього їм треба втекти з лікарні…

Ґілен, Ізабелле. Марк і Єва. Чудний потяг : книжка для спільного читання початківця з досвідченим читцем / І. Ґілен ; іл. М. ван дер Раад ; пер. з нідер. О. Смерек. — Київ : АРТБУКС, 2020. — 119 с. : іл.

Книжка для спільного читання дорослих і дітей, яка містить поради та підказки щодо розвитку грамотності: рольові ігри, різні шрифти, рукописні букви та багато іншого. У кінці видання є розширений додаток, щоб адаптувати вашу роботу з книжкою до потреб дитини.

Дацюте, Евеліна. Щастя - це лисичка / Е. Дацюте, А. Кюдулайте ; пер. з лит. В. Журби. — Чернівці : Чорні вівці, 2020. — 48 с. : іл.

Жив собі в одному великому місті хлопчик. У нього були мама, тато і хатинка в дереві. Якось у житті Павла з'явилася лисичка. А коли у твоєму житті з'являється лисичка – жди чого завгодно. Книга про дружбу та щедрість, сум утрати й радість відкриття. Про те, що важливо для кожного – великого і маленького. Про щастя.

Штевнер, Таня. Поклик глибин. Алея - дівчина води : роман / Т. Штевнер ; пер. з нім. У. Материнської-Чабан ; обкл. К. Карлс. — Харків : Видавничий дім "Школа", 2021. — 286 с.

Головна героїня книги Алея довгий час жила зі страхом доторкнутися до холодної води й повсякчасне перебування в рукавицях стало для неї нормою. Дівчина не мала рідних батьків, тож жінка Маріанна стала для неї найдорожчою людиною в житті. Проте одного дня все змінюється, випадково опинившись посеред глибоких вод, дівчина виявляє, що вона – справжнісінька русалка! І життя набирає нових форм.

Кінселла, Софі. Мама-фея і я / С. Кінселла ; іл. М. Кіссі ; пер. з англ. М. Пухлій. — Київ : Видавнича група КМ-БУКС, 2020. — 176 с. : іл.

У родини Елли є велика таємниця: мама дівчинки - справжня фея! Завдяки своїй Компупаличці вона може творити справжні дива: напекти смачних кексиків, створити ідеальне свято на день народження чи зчинити безлад у супермаркеті. Щоправда, інколи чари не спрацьовують, і тоді на допомогу матусі приходить Елла!

Деніелс, Люсі. Котик-безхатько / Л. Деніелс ; пер. з англ. О. Куцан ; худож. оформ. О. І. Панченко. — Харків : АССА, 2020. — 143 с. : іл.

Після переїзду до бабусі Амелія почувається самотньою. Вона сумує за великим містом і друзями, аж доки не потрапляє до «Ковчега для тварин» — місцевої ветеринарної клініки. Невже нарешті здійсниться найзаповітніша мрія дівчинки — допомагати лікарям рятувати тварин?! Разом зі своїм новим другом Семом вона мусить знайти маму новонароджених кошенят. І часу в них зовсім обмаль…

Шеффлер, Урсель. Ойко з планети Танехай : кумедна книжка про хорошу поведінку / У. Шеффлер ; пер. з нім. В. Воронкевич ; худож. Ю. Тімм ; дизайнер обкл. С. Кривошей. — Харків : Видавництво "Vivat", 2020. — 124 с. : іл.

А ви часто бачите за своїм вікном прибульців? Лука якось просто на підвіконні помітив Ойка — монстрика з планети Танехай, який завітав на гостину до планети Земля. Хлопчик одразу ж із ним заприязнився, але дружити з Ойком непросто: він невихований нечупара і постійно потрапляє в халепи. Саме час узятися до справи й навчити маленьке чудовисько різних корисних навичок. Весела книга – порадниця для дітей з етикету та правил поведінки.

Третяк, Анна. Про трьох відважних лицарів / А. Третяк ; літературна агенція "Barabooka" ; намал. Н. Чорна. — Харків : Видавництво "Ранок", 2020. — 23 с. : іл.

Одного разу троє відважних лицарів — чи лицарок? — вирушили на пошуки пригод… Гадаєте, це було дуже давно? Аж ніяк. Можливо, це відбувається просто зараз! Оповідка про уяву та гру, завдяки яким діти і дорослі умить можуть стати ким завгодно. І не обов’язково вирушати на пошуки пригод світ за очі, адже уява може перетворити на захопливу пригоду навіть звичні події.

Новацька-Тітаренко, Тетяна. Завтра новий день, або На гілці старої яблуні / Т. Новацька-Тітаренко ; худож. Н. Міцкевич. — Київ : Час майстрів, 2020. — 80 с. : іл.

Маргарита мріє мати те, що для багатьох її однолітків норма: брендові модні речі, дорогі ґаджети, заможних батьків. А ще хоче не проводити вихідні та канікули в селі, а тусити разом із друзями в місті. Дівчинка страждає від насмішок «друзів» та у найнесподіваніший момент, коли світ наче налаштований проти неї, Ритка отримує і омріяний ґаджет, і нового друга. А ще цінний життєвий досвід й знання про те, що всі шкільні клопоти, сварки з подругою чи непорозуміння з батьками — то дрібниці, бо завтра буде новий день…

Дяченко, Марина. Мишачі та мушачі, а також курячі пригоди : для дітей дошк. віку / М. Дяченко ; М. та С. Дяченки ; пер. з рос. О. Негребецький ; іл. А. І. Босенко ; худож.-оформ. О. А. Гугалова-Мєшкова. — Харків : "Фоліо", 2020. — 31 с. : іл.

Перша книга серії казок від відомих письменників Марини та Сергія Дяченків. Якщо придивитися і прислухатися — виявиться, що самі звичні речі, що нас повсякденно оточують, живуть своїм цікавим життям, часом непростим, але проблеми їхні ми, люди, можемо допомогти розв’язати! І ось: полохливий поїзд більше не боїться птахів, допитлива річка здійснила свою давню мрію, звичайний шалик пережив подвійне перетворення, а водогін — став справжнім музикантом!

Баттерфілд, Мойра. Запрошуємо до нашого світу : як живуть діти в різних країнах / М. Баттерфілд ; пер. з англ. Р. А. Трифонов ; іл. Г. Лінас. — Харків : Видавництво "Ранок", 2020. — 64 с. : іл.

Як вітаються? Чим снідають? І що роблять, коли випадає зуб? Від громадян величезних країн до крихітних африканських племен — усі ми їмо, вдягаємося, граємося та віримо в прикмети. Книга «Запрошуємо до нашого світу» здатна надихнути дитину вивчати мови, подорожувати, шукати друзів серед представників інших культур і, найголовніше, — допоможе відчути себе частинкою великого та різноманітного світу.

Тернбулл, Енн. Дівчата з голосом / Е. Тернбулл ; пер. з англ. О. Дятел. — Харків : Видавництво "Жорж", 2020. — 159 с. : іл.

Мері-Енн у захваті: вона вперше залишає дім і їде до пансіону юних леді. А найголовніше — там її навчатимуть співам та грі на клавесині! Нові шкільні друзі, талановиті вчителі, геніальний виступ 8-річного Моцарта та його сестри — усе це надихає Мері-Енн наполегливо йти до своєї мрії і повірити, що одного дня вона таки стане оперною співачкою. Проте плани дівчини можуть не здійснитися, якщо Мері-Енн не вигадає ризикований план, який має допомогти їй залишитися в пансіоні…

Архів

Нові книги вересня 2023

Нові книги серпня 2023

Нові книги липня 2023

Нові книги червня 2023

Нові книги травня 2023

Нові книги квітня 2023

Нові книги березня 2023

Нові книги лютого 2023

Нові книги січня 2023

Нові книги грудня 2022

Нові книги листопада 2022

Нові книги жовтня 2022

Нові книги вересня 2022

Нові книги серпня 2022

Нові книги липня 2022

Нові книги червня 2022

Нові книги травня 2022

Нові книги квітня 2022

Нові книги березня 2022

Нові книги лютого 2022

Нові книги січня 2022

Нові книги грудня 2021

Нові книги листопада 2021

Нові книги жовтня 2021

Нові книги вересня 2021

Нові книги серпня 2021

Нові книги липня 2021

Нові книги червня 2021

Нові книги травня 2021

Нові книги квітня 2021

Нові книги березня 2021

Нові книги лютого 2021

Нові книги січня 2021

Нові книги грудня 2020

Нові книги листопада 2020

Нові книги жовтня 2020

Нові книги вересня 2020

Нові книги серпня 2020

Нові книги липня 2020

Нові книги червня 2020

Нові книги травня 2020

Нові книги квітня 2020

Нові книги березня 2020

Нові книги лютого 2020

Нові книги січня 2020

Нові книги грудня 2019

Нові книги листопада 2019

Нові книги жовтня 2019

Нові книги вересня 2019

Нові книги серпня 2019

Нові книги липня 2019

Нові книги червня 2019

Нові книги травня 2019

Нові книги квітня 2019

Нові книги березня 2019

Нові книги лютого 2019

Нові книги січня 2019

Нові книги грудня 2018

Нові книги листопада 2018

Нові книги жовтня 2018

Нові книги вересня 2018

Нові книги серпня 2018

Нові книги липня 2018

Нові книги червня 2018

Нові книги травня 2018

Нові книги квітня 2018

Нові книги березня 2018

Нові книги лютого 2018

Нові книги січня 2018

Нові книги грудня 2017

Нові книги листопада 2017

Нові книги жовтня 2017

Нові книги вересня 2017

Нові книги серпня 2017

Нові книги липня 2017

Нові книги червня 2017

Нові книги травня 2017

Нові книги квітня 2017

Нові книги березня 2017

Нові книги лютого 2017

4 квартал 2016

3 квартал 2016

2 квартал 2016

1 квартал 2016