Нові книги квітня 2020

Кольб С. Знайти Тоні : Кн. 7 / С. Кольб ; пер. з нім. І. Андрієнко-Фрідріх. - Харків : Школа, 2019. - 136 с. : іл.

«Вівсяна банда» — серія кумедних історій про коней і поні. У сьомій книзі героїв очікує несподіванка. Місце біля ясел, де Тоні зазвичай жує своє сіно, - порожнє. Та й ніде на фермі не видно гафлінґера! Невже він справді подався на пошуки своїх улюблених гір? Один-однісінький?! Звісно, Шоко, Кекс і пес Бруно одразу натрапляють на слід друга. Але хто б міг подумати, що похід у гори стане такою шаленою пригодою?

Буше Ф. Книжка, яка нарешті пояснить тобі геть усе про батьків (чому вони змушують тебе їсти овочі й таке інше) / Ф. Буше ; пер. з фр. Л. Дяченко. - Київ : АРТБУКС, 2019. – 110 с. : іл.

Кумедні малюнки, гумористичні підписи, неочікувані поради – ось головні плюси цього видання. А висновок такий: «Батьки потрібні, щоби любити своїх дітей, а решта – то дрібниці».

Щербаков С. Бізнесмаги. Баттл на мільйон: для майбутніх підприємців : повість / С. Щербаков, Н. Щербакова. - Харків : Vivat, 2019. - 287 с. : іл. – (Серія "Книжкова полиця підлітка").

Максим Дерев’янко, який ще рік тому мріяв про чарівну паличку, а тепер заснував школу комп’ютерної грамотності для бабусь і дідусів, раптом опиняється в центрі уваги всієї школи. Запустити вірус у комп’ютер вчительки історії? Без проблем! Але, виявляється, проблеми тільки починаються! Краща подруга підтримує запеклого ворога, до юного бізнесмага навідується податкова, а прибуток від уроків із бабусями доводиться витрачати на організацію батла на мільйон! І як одночасно виконувати уроки, вести акант Instagramі канал на Youtube? Швидше розгортайте книжку, щоб дізнатися, чому шкільний семестр закінчується так видовищно, що заздрять навіть студенти, а також, що запише Максим у свій щоденник підприємця.

Яворівська О. Юкі. Людина 400 шрамів / О. Яворівська ; іл. О. Захарова. - Київ : Брайт Букс, 2019. - 100 с. : іл.

Ця книжка — про найвидатнішого воротаря в історії хокею, українця за походженням Тараса Савчука, людину 400 шрамів, як його називали тогочасні газети. Його ім'я занесене до Хокейної зали слави, а його рекорд - 103 "сухі" перемоги понад сорок років не зможе побити ніхто. Життя Тараса Савчука — це історія про те, що мрія й любов сильніші за вроджені хвороби, не сумісні зі спортом, за щоденні страшні травми й ризик більше ніколи не вийти на лід. Де він брав сили грати в хокей і бути в ньому найкращим упродовж всієї кар'єри? Чому був нестерпним у спілкуванні? Що приховував від світу? За ким тужив усе життя і кому присвячував свої перемоги?

Ґілберт Е. Місто дівчат / Е. Ґілберт ; пер. з англ. Г. Лелів. - Львів : Видавництво Старого Лева, 2019. – 535 с.

Це інтригуючий роман про жіночу свободу, про відвагу бути собою і право жити так, як тобі хочеться. А ще — історія дуже незвичайного кохання, на яке наклала свою тінь війна, та справжньої дружби, яку нелегко знайти, зрозуміти та оцінити, особливо в такому непростому і мінливому місті, як Нью-Йорк. Роман «Місто дівчат» починається 1940 року, коли дев’ятнадцятилітню Вівіан Морріс виганяють з престижного коледжу. Батьки відправляють доньку на Мангеттен до тітки — власниці невеликого, проте дуже ексцентричного театру. Несподівано для себе Вівіан опиняється у справжньому вирі довоєнного богемного життя…

Пірсон Л. Гільда і парад птахів / Л. Пірсон ; пер. з англ. В. Чернишенка. - Київ : АРТБУКС, 2019. - 40 с. : іл.

А ось і З частина пригод Гільди! Тепер усе не так, як у рідній домівці з пухнастими горами, лісами, долинами та їхніми казковими мешканцями. Сірі джунглі Тролещини здаються геть непридатними для життя таких відчайдухів, як Гільда... Але чи дійсно місто таке нудне? Може і тут вдасться відшукати несподівані пригоди. Усе вирішиться на загадковому параді птахів. Ходімо?!

Феслер М. Ліззі Карбон та клуб невдах / М. Феслер ; пер. з нім. М. Запорожець. - Харків : Школа, 2019. - 223 с.

Дівчину Ліззі Карбон, як на лихо, переслідують невдачі. А хто ж любить таких, як вона? Таким доля прописана наперед — пасти задніх, ховати очі, присоромлено червоніти й дружити хіба що зі щоденником... Та одного дня оголошений дирекцією шкільний проект долучає її до компанії ще кількох нещасливців. Цікаво, що за проект у них вийде? "Тридцять три нещастя"? "Лиха година"? "Повний провал"? Побачимо, на що здатен цей клуб невдах…

Курочка К. Потойбіус / К. Курочка, М. Марченко ; іл. Г. Стахініді. - Київ : Книголав, 2019. - 76 с. : іл.

Книжка «Потойбіус» занурить читачів у пригоди звичайного хлопця Бартза з планети Земліус. Однієї спекотної днини життя хлопчика змінюється назавжди. На далекій планеті Потойбіус Верховний Чаклун Дарккурс сплів могутні чари, покликані відкрити йому шлях до захоплення магічної енергії Земліусу. Натомість, чари відчинили портал, крізь який у Потойбіус потрапляє Бартз. Для хлопчика розпочинається нове і незвичне життя.

Світ Я. Троє проти Зла : комікс. Ч. 2. / Я. Світ ; іл. Т. Ярмусь ; ред. Х. Копильчак. - Львів : Західно-український консалтинг центр, 2019. - 114 с. : іл.

Пригоди Антона і Ореста продовжуються. Друзі подорожують, зустрічають нових і старих людей, їжаків, котів та інших магічних істот. Зараз вони у Шостому Королівстві, де от-от має трапитись щось неочікуване.

Гарець І. Осінинка : казка для дошкільнят та учнів початкової школи / І. Гарець ; іл. К. Закорецька та ін. - Полтава : Дивосвіт, 2018. - 71 с. : іл.

Катруся вирушає з батьками до лісу, де знайомиться з чарівною істотою Осінинкою, яка допомагає природі підготуватися до зими. Крізь призму пригод головної героїні діти дізнаються: навіщо птахи відлітають у вирій, навіщо деревам необхідно обов’язково восени скидати листя, чому взимку ведмедям потрібно спати.

Пантермюллер А. Лотта та її "катастрофи". Без лами немає драми / А. Пантермюллер ; пер. з нім. І. Андрієнко-Фрідріх. - Харків : Школа, 2019. 158 с. : іл. – (Серія: Лотта та її "катастрофи").

Лоттин клас разом із пані Какало та паном Меліном вирушає в подорож. Просто супер! Увесь 6-Б проведе цілий тиждень на Балтійському морі в панському маєтку родини фон Козебрик. Це справжні барони і вони мають багато різних тварин, серед яких чайки, риби, коні й навіть одна лама. Та, на жаль, там проживають ще й абсолютно нестерпні восьмикласники, які постійно всіх дражнять, а особливо Пауля. Добре, що Лотта про всяк випадок прихопила свій антиберенічний спрей… і свою чарівну блокфлейту!

Воронина Л. Таємне Товариство Блазнів, або Балансування на краю прірви / Л. Воронина ; іл. В. Штанко. - Київ : Знання, 2019. - 143 с. : іл.

Хіба можна було уявити, що Клим Джура та його друзі з Таємного Товариства Блазнів потраплять у пастку під час циркової вистави? Підступні прибульці-синьоморди, які хочуть підкорити Землю, цього разу замаскувалися під клоунів та відволікають увагу публіки фокусами і дивовижними виступами дресированих тварин. І ніхто з глядачів не підозрює, що їх збираються перетворити на слухняних зомбі, готових виконувати будь-які накази чужопланетних хижаків. Єдина людина, котра володіє мовою прибульців і може читати їхні думки, — це Клим. Однак для того, щоб перемогти космічних монстрів, хлопцеві доведеться використати надприродні властивості, які він здобув, опинившись під час грози на вершечку гори Треп у магічному кам’яному лабіринті-кромлеху.

Палаш М. Ельфе, де ти? / М. Палаш ; пер. з пол. І. Тучапської ; іл. К. Колодзєй. - Харків : Школа, 2019. - 158 с. : іл. – (Серія: Кудлаті історії).

Тільки-но Ельф, песик з притулку, знайшов собі нову домівку, як… загубився. Сам-один у великому лісі, далеко від своїх людей і затишної лежанки, він потрапляє в ще більшу халепу — злі люди кидають його до тісної клітки. Та Великий і Молодий, нові господарі Ельфа, точніше його нова сім’я, не сидять склавши руки і виходять на слід улюбленця. Заразом вони допомагають поліції у розслідуванні, Молодий знайомиться з дівчиною, а Великий знаходить нових друзів з антитерористичної бригади.

Тишка А. Зося з вулиці Котячої в подорожі / А. Тишка ; іл. А. Рачинська ; пер. з пол. Л. Жекової. - Харків : Школа, 2019. - 191 с. : іл.

Зося разом із великою компанією, з бабусями й кузенами та плюшевим єнотом у КУПСТЮМІ вирушає у подорож до Греції. Зосина сестра Маня у захваті, бо мріє стати КУЛЬТУРНИМ ІСТЕРИКОМ, коли виросте. Отож, починає записувати враження в щоденник. А ще мандрівники вчать грецьку мову, знаходять нових приятелів та вистежують курячу мафію! Адже коли ти з друзями, пригоди чекають на кожному кроці!

Ніцой Л. Неслухи і вередулі / Л. Ніцой ; іл. Е. Елліс. - [Україна] : Видавець Марко Мельник, 2019. - 55 с. : іл.

У цій книжечці зібрані повчальні історії. Кіт Муркіт знає всіх сусідських дітей. Хтось великий лінюх, хтось обманщик або грубіянчик, а хтось забудько чи вередійко. Усім діткам випадуть маленькі випробування — казкові пригоди, які допоможуть неслухам виправитися. Книга складається з п’яти історій: Лесюня-вередуня, Настуня-хитруня, Мар’янчик-грубіянчик, Сашуня-ледарюня, Наталочка-забувалочка. Героями цих історій є діти. Кожна дитина має особливу рису: Наталочка ніщо в голову не бере, все забуває, Настуня обманює, Мар’янчик усім грубіянить, Сашуня лінується, а Лесюня вередує. З кожною дитиною станеться казкова пригода, в підсумку якої, кожна дитина усвідомить свою негативну рису і виправиться.

Думанська О. Миколчині сни / О. Думанська. - Львів : Піраміда, 2019. - 39 с. : іл.

Сни навідують уночі всіх – і дорослих, і дітей. Але дітям завжди сниться щось особливе, незвичайне, несподіване. От хлопчику Миколці пощастило уві сні їхати на коні самого короля Данила! А які сни ще бачив головний герой, ви дізнаєтеся, коли прочитайте всю книжку.

Поставна Т. Коли я була лисицею / Т. Поставна ; іл. М. Фоя. - Харків : Віват, 2019. - 62 с. : іл. – (Серія: Мрійники).

Дідусь говорить онуці, що насправді вона лисиця. Отак починаються пригоди Лисички, її собаки Меркурія та янгола-охоронця на ім’я Ре. Ця книжка про дитинство й віру в дива. Про силу дитячої уяви та стосунки зі старшими. Про те, що деколи дідусь і бабуся можуть замінити батьків, а в сім’ї не обов’язково мають бути мама й тато. Оповідання допомагає дітям краще зрозуміти дорослі проблеми, а дорослим — згадати дитинство.

Сотник Я. Рака така, або Риба, яка співає / Я. Сотник ; іл. О. Потьомкіна. - Чернівці : Книги -XXI ; Чорні вівці, 2019. - 31 с. : іл.

Маленькій Рибі так сподобалося Сонце, що вона вирішила для нього заспівати. Невідомо, чи почуло спів Сонце, але про це дізналися інші мешканці ставка. Вони навперебій узялися вчити Рибу тому, що слід робити, а що не варто. Заплутатися дуже легко, коли ти маленький, а світ такий великий і різний. Чому вірити? Кого слухати? Спочатку Риба розгубилася, а тоді стала дослухатися до свого серця. А воно хотіло співати!

Міхаліцина К. Хто росте у лісі / К. Міхаліцина ; іл. О. Була. - Львів : Видавництво Старого Лева, 2019. - 40 с. : іл.

Це цілком звичайна історія про те, як буркотливий борсук і бешкетні білки світ… тобто рідний ліс рятували. Але також і про те, скільки відтінків має осіннє листя буків і грабів, як готуються до зими ялина й модрина, чи мох дубовий – насправді мох і чому не можна палити сухостоїв, навіть якщо здається, що там ніхто не живе. А ще ця книжка спонукає читачів поміркувати, чим цінні спогади, потренує увагу (спробуйте-но знайти усіх клопів-солдатиків, які заховала на малюнках художниця Оксана Була!) і запропонує «рецепт» виготовлення чудової гірлянди в екостилі.

Тимяк-Лончина Р. Мене звати Лада. А тебе? / Р. Тимяк-Лончина ; іл. Л. Мартинюк. - Чернівці : Книги -XXI : Чорні вівці, 2019. - [32 с.] : іл.

«Мене звати Лада. А тебе?» – реальні історії допитливої вченої собачки-супровідника Лади, яка народилася в Америці, проте часто буває в Україні. Вона досліджує світ, закохується в країну, допомагає хворим і знедоленим. Лада вчить завжди бути добрим, позитивним, патріотичним, відгукуватися на потреби і прохання інших, але не забувати про розваги й шалені пригоди. Собачка якнайшвидше хоче познайомитися з кожним читачем, щоби разом пройти цей шлях любові й радості.

Драчковська О. Зайчик-нестрибайчик та його смілива мама / О. Драчковська ; іл. О. Драчковської. - Чернівці : Книги - XXI, 2019. - 33 с. : іл.

Нова книжка Оксани Драчковської — автобіографічна історія-казка для діток про себе та свого синочка Назарка, який, на жаль, із самого народження є дитиною з інвалідністю і не може ходити. Мама Оксана щодня веде боротьбу за краще майбутнє для всіх особливих людей, для Назарка. Казка розповідає діткам, що не всі люди однакові, як не варто здаватися, коли важко, як триматися, коли сил не залишається і як жити в цьому світі, який, здебільшого, призначений для звичайних людей. Казка дуже легка, цікава та кольорова, яка дарує усмішку та надію.

Ран Ю. Історія роботів / Ю. Ран ; іл. О. Гордієнко. - Харків : Ранок, 2019. - 32 с. : іл.

Знайомтеся з історією роботів від найдавніших механічних пристроїв до сучасних складних машин. Енциклопедія розповість про історію виникнення, розвитку роботів, а ще про роботів майбутнього.

Лущевська О. Тигрик-оригамі / О. Лущевська ; іл. А. Шматок. - Київ : Маміно, 2019. - 24 с. : іл.

Рики-рики, гами-гами, ходить тигрик-оригамі! Ходить і всіх лякає, доки не втрапляє в халепу. Що з ним сталося далі та чим закінчилися пригоди паперового Тигрика, - дізнайся з віршованої книжки Оксани Лущевської. А ще тут знайдеш схеми оригамі та відрізні аркуші, щоби кожен охочий міг скласти власного Тигрика та бавитися з ним досхочу.

Архів

Нові книги вересня 2023

Нові книги серпня 2023

Нові книги липня 2023

Нові книги червня 2023

Нові книги травня 2023

Нові книги квітня 2023

Нові книги березня 2023

Нові книги лютого 2023

Нові книги січня 2023

Нові книги грудня 2022

Нові книги листопада 2022

Нові книги жовтня 2022

Нові книги вересня 2022

Нові книги серпня 2022

Нові книги липня 2022

Нові книги червня 2022

Нові книги травня 2022

Нові книги квітня 2022

Нові книги березня 2022

Нові книги лютого 2022

Нові книги січня 2022

Нові книги грудня 2021

Нові книги листопада 2021

Нові книги жовтня 2021

Нові книги вересня 2021

Нові книги серпня 2021

Нові книги липня 2021

Нові книги червня 2021

Нові книги травня 2021

Нові книги квітня 2021

Нові книги березня 2021

Нові книги лютого 2021

Нові книги січня 2021

Нові книги грудня 2020

Нові книги листопада 2020

Нові книги жовтня 2020

Нові книги вересня 2020

Нові книги серпня 2020

Нові книги липня 2020

Нові книги червня 2020

Нові книги травня 2020

Нові книги квітня 2020

Нові книги березня 2020

Нові книги лютого 2020

Нові книги січня 2020

Нові книги грудня 2019

Нові книги листопада 2019

Нові книги жовтня 2019

Нові книги вересня 2019

Нові книги серпня 2019

Нові книги липня 2019

Нові книги червня 2019

Нові книги травня 2019

Нові книги квітня 2019

Нові книги березня 2019

Нові книги лютого 2019

Нові книги січня 2019

Нові книги грудня 2018

Нові книги листопада 2018

Нові книги жовтня 2018

Нові книги вересня 2018

Нові книги серпня 2018

Нові книги липня 2018

Нові книги червня 2018

Нові книги травня 2018

Нові книги квітня 2018

Нові книги березня 2018

Нові книги лютого 2018

Нові книги січня 2018

Нові книги грудня 2017

Нові книги листопада 2017

Нові книги жовтня 2017

Нові книги вересня 2017

Нові книги серпня 2017

Нові книги липня 2017

Нові книги червня 2017

Нові книги травня 2017

Нові книги квітня 2017

Нові книги березня 2017

Нові книги лютого 2017

4 квартал 2016

3 квартал 2016

2 квартал 2016

1 квартал 2016