Нові книги грудня 2020

THiLO. Шерлок-молодший... і лондонський ведмідь / THiLO ; іл. Н. Ренґера ; пер. з нім. А. Куйбіди. — Харків : Віват, 2020. — 96 с.: іл.

Майже всі люди на Землі знають, хто такий Шерлок Голмс. Але не всі знають, що в нього є не менш талановитий нащадок — Шерлок Голмс П’ятий. Як і відомий пращур, маленький Голмс зустрічає «свого» Ватсона, випробовує його на роль помічника — і згодом хлопці засновують детективну агенцію. А ось і перша справа – викрадення персня старенької леді, яка вважає, що її скарб поцупив страшний ведмідь. Отож, вперед!

THiLO. Шерлок-молодший... і безголовий єпископ / THiLO ; іл. Н. Ренґера ; пер. з нім. Є. Даскал. — Харків : Віват, 2020. — 96 с.: іл.

Продовження історії двох друзів–детективів. Цього разу у злочині звинувачують… самих маленьких детективів. Сталося це під час відвідин Британського музею, коли хлопці помітили, що цінна шахова фігура єпископа втратила голову. Зчиняється справжній хаос, тож друзі мають проявити неабияку кмітливість, щоб знайти втрачене й урятувати самих себе.

THiLO. Шерлок-молодший... і гробниця Вестмінстерського абатства / THiLO ; іл. Н. Ренґера ; пер. з нім. Є. Даскал. — Харків : Віват, 2020 . — 96 с.: іл.

Шерлок Голмс і Ватсон не вірять своїм очам: до них приходить сам декан Вестмінстерського абатства. Він звертається до них із делікатною справою: розкопано могилу славетного Томаса Парра, який прожив майже 153 роки. Грабіжники лишили чимало слідів, і детективи беруться за розслідування, щоб запобігти новому злочину.

Аромштам, Марина. Коли відпочивають янголи : повість / Марина Аромштам ; пер. І. Андрусяк ; дизайнер обкл. й автор малюнків Ю. Ясінська. — Київ : BookChef : Форс Україна, 2020. — 191 с.: іл.

Ця повість письменниці та педагога Марини Аромштам, яка була удостоєна високих літературних відзнак. У житті Аліни було чимало подій: В. Г. почав приходити в гості, принци здійснили подвиг, у клас прийшов новий учень, а з шафок позникали магніти…Та все це було перш, ніж Марсем розповіла їй про янголів та про те, що вони повинні відпочивати.

Батій, Яна. Все про все : велика енциклопедія молодшого школяра / Яна Батій ; ред. А. А. Клімов. — Харків : Ранок, 2019. — 271 с. : іл.

Невже все і про все? Навіть не сподівайтеся - так не буває! Ні в одній книзі, в жодній бібліотеці, навіть у всемогутньому Інтернеті не знайти відповіді на всі питання. Тут, у цій книжці, - про найголовніше. Про те, що варто знати зовсім юним людям, які тільки починають знайомитися з величезним і прекрасним навколишнім світом.

Бралльє, Макс. Останні підлітки на Землі і парад зомбі / Макс Бралльє ; іл. Д. Холгейт ; пер. з англ. Ю. Садохи. — Харків : Ранок, 2020. — 303 с.: іл. — (серія "Останні підлітки на Землі").

Друга книга із серії «Останні підлітки на Землі». Джек Салліван — підліток у постапокаліптичному світі. Відтепер його орієнтири в житті змінилися: треба вижити. Прикінчити купу зомбі, монстрів та найголовнішого ворога — Бларга. Отож, майже всі зомбі зникли з вулиць Вейкфілда, а таємнича постать йде назирці за Джеком та його друзями. Ба більше, одного дня вони чують жахливий вереск!

Вілсон, Джаклін. Моя мама Трейсі Бікер / Джаклін Вілсон ; пер. В. Чернишенка ; іл. Г. Осадко. — Тернопіль : Навчальна книга - Богдан, 2018. — 430 с.: іл. — (Дівчатка Джаклін).

«Моя мама Трейсі Бікер» — нова фантастична історія, яка повертає читачам улюблених героїв. Трейсі Бікер та її донька Джес — чудова команда, Джес щиро вважає Трейсі найкращою мамою у світі. Трейсі любить клеїти дурня, але водночас вона — турботлива матір, яка щосили намагається дати своїй доньці все те, чого їй самій колись бракувало…

Вольямс, Девід. Препогані діти : збірка оповідань / Девід Вольямс ; пер. з англ. О. Зозулі ; іл. Т. Росса. — Київ : Видавнича група КМ-БУКС, 2019. — 270 с.: іл.

Терезія-Телевізія — суперфанатка серіалів, яка так зрослася з канапою, що перетворюється на неї! Стю-Слинькотьху через власну слину потрапляє в жахливу халепу на шкільній екскурсії. Берта-Рюмса вперта, вереднюча й брехлива старша сестра. І це лише три майже невинні погані дитячі звички, про які йтиметься у збірці пустотливих історій.

Вольямс, Девід. Препогані діти 2 : збірка оповідань / Девід Вольямс ; пер. з англ. О. Зозулі ; іл. Т. Росса. — Київ: Видавнича група КМ-БУКС, 2020. — 282 с.: іл.

У другій збірці оповідань автор познайомить вас із дівчинкою Стейсі, яка вважала себе найталановитішою людиною на планеті Земля з украй розпещеним хлопчиком Бредом, який вимагав від батьків щодня святкувати його день народження, з дівчиськом на ім'я Клариса, яке тільки вдавало з себе чемну дівчинку, а насправді виявилося несосвітенним монстром...

Гайдамака, Микита. Кібершулер : повість / Микита Гайдамака ; палітурка А. Шавлач. — Київ : Академія, 2019. — 128 с.

Класно веселому товариству на канікулах. Настрій зашкалює, фонтан приколів і грайлива закоханість. Навіть витягувати товариша з халепи – ніби грати в детективне кіно. Знав би кібершулер Серго Флінт на кого нарветься, обминав би їх десятою дорогою. А може, повезло, що нарвався на них..

Галевська-Кустра, Марта. Бодьо вчиться говорити : звуконаслідувальні ігри для найменших / Марта Галевська-Кустра ; пер. з пол. А. М. Чердаклі ; худож. Й. Клос. — Київ : Час майстрів, 2019. — 40 с.: іл. — (Я граюся, я вчуся).

Симпатичний хлопчик Бодьо стане улюбленим товаришем вашої дитини під час її перших кроків у навчанні мови. Ця книжка є першою частиною серії про його пригоди. У ній зосереджено увагу передусім на звуконаслідувальних словах і голосних звуках, які вимовляють уже однорічні діти.

Галевська-Кустра, Марта. Бодьо вимовляє перші слова / Марта Галевська-Кустра ; пер. з пол. А. М. Чердаклі ; худож. Й. Клос. — Київ : Час майстрів, 2019. — 40 с.: іл. — (Я граюся, я вчуся).

Проведіть цілий день із Бодем та його веселою родиною! Ця книжка є другою частиною серії про його пригоди. У ній зосереджено увагу на перших словах, типових для мовленнєвого розвитку дитини. Дворічна дитина починає поєднувати слова, а згодом уже послуговується простими реченнями. Гра з Бодею має допомагати навчатися цього.

Галевська-Кустра, Марта. Бодьо вправляється в говорінні : нові слова та речення / Марта Галевська-Кустра ; пер. з пол. А. М. Чердаклі ; худож. Й. Клос . — Київ : Час майстрів, 2019 . — 40 с.: іл.— (Я граюся, я вчуся).

Ця книжка є третьою частиною серії про пригоди Боді. Із нею настає час збагачувати словниковий запас дитини, розвивати вміння говорити зв’язними реченнями (речення стають дедалі складнішими), засвоювати основні правила граматики. Гра з третьою книжечкою про Бодю має сприяти розвиткові саме цих мовленнєвих навичок.

Гант, Лінда Муллалі. Риба на дереві / Лінда Муллалі Гант ; пер. з англ. Д. Березіної. — Харків : Віват, 2019. — 319 с. — (серія "Книжкова полиця підлітка").

Еллі Нікерсон - особлива дівчинка. Найкраще в класі малює, кмітлива, щира, неабияка фантазерка, але... У неї дислексія, вона не може читати й писати, і це впливає на її самооцінку, стосунки з однокласниками, навчання, життя. Еллі разом із новим учителем кидає виклик, і врешті-решт розуміє: слова не стають істиною лише тому, що хтось їх вимовив уголос. І мислити не так як усі, - це дуже круто.

Гантер, Ерін. Таємниці Кланів : путівник по серії / Ерін Гантер ; худож. О. Панченко ; пер. з англ. О. Дудка, О. Українець. — Харків : АССА, 2020. — 173 с.: фотоіл. — (Коти-вояки).

З чого почалася історія лісових Кланів? Звідки прийшли їхні предки, як і чим живуть вони зараз? Подарункове кольорове видання-путівник проведе вас найпотаємнішими стежками світу котів-вояків, познайомить із найвидатнішими провідниками, навчить вояцьких правил та бойових прийомів і розкриє вражаючі секрети. Отож, нашороште вуха і приготуйте лапи для захоплюючої подорожі.

Гантер, Ерін. Шлях Вогнезора / Ерін Гантер ; пер. К. Дудки, О. Українця ; оформ. О. Панченка. — Харків : АССА, 2020. — 527 с. — (Коти-вояки).

Після жорстокої битви із Кривавим Кланом минула вже не одна повня, і в лісі нарешті запанували мир та спокій. Вогнезір із головою поринає у провідництво і робить усе можливе, щоб зміцнити Громовий Клан. Але несподівано в його життя вриваються тіні минулого. Загадкові примарні коти не дають йому спокою ні вдень, ні вночі. Про що вони благають? Куди кличуть? Аби дізнатися правду, Вогнезір має вирушити в небезпечну подорож.

Гоголь, Микола. Пропала грамота / Микола Гоголь: пер. з рос. С. Васильченка ; худож. А. Потурайло. — Київ : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2019. — 28 с. : іл.

Видання присвячене 210-й річниці з дня народження великого українського письменника Миколи Гоголя. «Пропала грамота» - твір, який отримав нагороду в номінації «Твори для школярів середніх класів» на Всеукраїнському рейтингу «Книжка року-2019».

Ґелліко, Пол. Дженні : повість / Пол Ґелліко ; пер. з англ. В. Зенгва ; намал. В. Юдіна. — Львів : Видавництво Старого Лева, 2020. — 383 с.: іл.

Восьмирічний хлопчик Пітер хоч і живе з родиною, але почувається дуже самотнім, бо в батьків ніколи не вистачає на нього часу. А ще він мріє про кота, якого йому не дозволяють тримати. Таємничим чином Пітер сам перетворюється на кота й пізнає всі негаразди, які чекають приблуду та знайомиться з такою ж бездомною кішечкою Дженні, яка допомагає йому оволодіти мистецтвом непростого котячого життя.

Ґренемаєр, Дітріх. Велика книга про здоров'я для усієї родини / Дітріх Ґренемаєр ; пер. з нім. Р. Матієва. — Тернопіль : Навчальна книга - Богдан, 2019. — 142 с.: іл.

У книзі відомого німецького професора Дітріха Ґренемаєра у формі бесіди подано цікаву інформацію про будову і функціонування людського тіла, про зміни, що відбуваються в нашому організмі протягом життя. Видання гарно ілюстроване, містить вікторини, поради та рецепти, за якими діти самотужки можуть приготувати напої, виконати нескладні фізичні вправи.

Дерманський, Сашко. Маляка і Крококовть / Сашко Дерманський ; іл. обкл. Р. Попський. — Вінниця : Теза, 2020. — 156 с.: іл.

Коли з жолудя проростає дубочок, ти неймовірно радієш рідкісному везінню. А коли виростає дубище Агасфер... у цьому світі починаються дива. Рухомі статуї-велетні, водяні ящури, летючий багатоповерховий будинок, ґуґл-бабці... Як уберегти обидва світи — людський і драконячий?

Архів

Нові книги вересня 2023

Нові книги серпня 2023

Нові книги липня 2023

Нові книги червня 2023

Нові книги травня 2023

Нові книги квітня 2023

Нові книги березня 2023

Нові книги лютого 2023

Нові книги січня 2023

Нові книги грудня 2022

Нові книги листопада 2022

Нові книги жовтня 2022

Нові книги вересня 2022

Нові книги серпня 2022

Нові книги липня 2022

Нові книги червня 2022

Нові книги травня 2022

Нові книги квітня 2022

Нові книги березня 2022

Нові книги лютого 2022

Нові книги січня 2022

Нові книги грудня 2021

Нові книги листопада 2021

Нові книги жовтня 2021

Нові книги вересня 2021

Нові книги серпня 2021

Нові книги липня 2021

Нові книги червня 2021

Нові книги травня 2021

Нові книги квітня 2021

Нові книги березня 2021

Нові книги лютого 2021

Нові книги січня 2021

Нові книги грудня 2020

Нові книги листопада 2020

Нові книги жовтня 2020

Нові книги вересня 2020

Нові книги серпня 2020

Нові книги липня 2020

Нові книги червня 2020

Нові книги травня 2020

Нові книги квітня 2020

Нові книги березня 2020

Нові книги лютого 2020

Нові книги січня 2020

Нові книги грудня 2019

Нові книги листопада 2019

Нові книги жовтня 2019

Нові книги вересня 2019

Нові книги серпня 2019

Нові книги липня 2019

Нові книги червня 2019

Нові книги травня 2019

Нові книги квітня 2019

Нові книги березня 2019

Нові книги лютого 2019

Нові книги січня 2019

Нові книги грудня 2018

Нові книги листопада 2018

Нові книги жовтня 2018

Нові книги вересня 2018

Нові книги серпня 2018

Нові книги липня 2018

Нові книги червня 2018

Нові книги травня 2018

Нові книги квітня 2018

Нові книги березня 2018

Нові книги лютого 2018

Нові книги січня 2018

Нові книги грудня 2017

Нові книги листопада 2017

Нові книги жовтня 2017

Нові книги вересня 2017

Нові книги серпня 2017

Нові книги липня 2017

Нові книги червня 2017

Нові книги травня 2017

Нові книги квітня 2017

Нові книги березня 2017

Нові книги лютого 2017

4 квартал 2016

3 квартал 2016

2 квартал 2016

1 квартал 2016