4 квартал 2016

Батюк, Наталія. Велика космічна подорож. – Київ : Гамазин, 2014. - 20 c.

У книжці «Велика космічна подорож» відібрані найцікавіші наукові факти про кожну з планет. Матеріал поданий у формі вірша простою доступною мовою, завдяки якій малюки розуміють та запам’ятовують корисну інформацію. Кожен вірш супроводжують яскраві ілюстрації, що не лише розважить, а й додасть уявлення про те, як виглядає планета. Це не сувора енциклопедія, а цікава захоплива мандрівка до чарівного космосу, у якій дітлахи точно не будуть сумувати. Нумо, малята! Час мандрувати!

Вільямс, Марджері. Вельветовий кролик, або як іграшки стають справжніми. – Харків : Віват, 2016. – 31 с. : іл. – (Маленьке диво).

Книжка розповідає про те, як простенький вельветовий кролик став улюбленою іграшкою хлопчика, який не розлучався з ним ані вдень, ані вночі і не проміняв би його ні на які набагато цікавіші і красивіші іграшки. Кролик відчував себе таким потрібним і був від цього неймовірно щасливим. Єдине, що трохи засмучувало, це його «несправжність». Та щастя було зруйноване хворобою хлопчика. Малюк, звичайно, видужав, але лікар наказав позбутися усіх речей, що оточували хворого, тому кролику довелось «загубитися». І він заплакав справжніми сльозами, але не від того, що його можуть спалити, а від розлуки з хлопчиком. Врешті-решт, іграшку врятувала фея, яка віднесла кролика в ліс і здійснила його мрію стати справжнім. Ця дитяча казка має неабияку глибину, навчає тим істинам, які роблять людину справжньою, здатною любити, прощати і бути потрібною.

Гокінґ, Люсі. Гокінґ, Стівен. Джордж і таємний ключ до Всесвіту / з англ. пер. Г. Лелів. — Львів : Видавництво Старого Лева, 2016

Геніальний фізик Стівен Гокінґ разом із донькою Люсі запрошують тебе, любий читачу, у неймовірну мандрівку Всесвітом… верхи на астероїді! Які таємниці приховує Сусідський Сад? Що це за суперкомп’ютер, який уміє розмовляти? Чому не варто стрибати на кометі, коли вона мчить крізь космічний простір? І чи вдасться головному героєві — допитливому сміливцеві Джорджу — визволити свого приятеля з чорної діри? На сторінках цієї книги, сповненої гумору й карколомних пригод, розкрито найцікавіші загадки Всесвіту, а важливі наукові факти переплетено з веселими і часом небезпечними витівками. Це не лише захоплива історія про дружбу, космічні мандри та шкільні перипетії, а й неймовірна оповідь про те, як влаштований світ, у якому ми живемо. Вперше у «Видавництві Старого Лева» книга вийшла з особливою палітуркою: під скретч-покриттям ховається загадка для маленьких та дорослих дослідників. Хочеш знати, що намальовано під сірими плямами, - просто зітри скретч-покриття монеткою.

Гербіш, Надійка. Мандрівки з Чарівним Атласом: Венеція. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2016. – 53 с.

Одного вечора Лука й Терезка гортали в кабінеті свого дідуся-географа атлас, навіть не здогадуючись, що він – чарівний. Несподівано для самих себе діти опиняються у Венеції. Вони милуються гондолами та чудовою архітектурою міста, куштують місцеві страви та дізнаються про найцікавіші події в його історії завдяки їхньому новому знайомому – пану Валеріо. А головне – братові та сестрі під час цієї мандрівки вдається відкрити таємницю Чарівного Атласу.

Дністровий, Анатолій. Гармидер у Дніпрі / мал. Н. Каламєєць. - Чернівці : Чорні вівці, 2016. - 56 с. : іл.

З цієї книжечки ти дізнаєшся про максимально велику кількість видів риб, мешканців нашого Дніпра: головень, жерех, бабець, білоочка, вирозуб, тараня, стерлядь, вобла, ротань. Автор навмисне ввів як персонажів маловідомі різновиди риб, або ж відомі лише фахівцям і рибалкам. Усього тут близько 30 видів риб. Книжечка містить великі яскраві ілюстрації, які супроводжують чудові віршики і призначена для дітей віком від трьох років.

Касдепке, Ґжеґож. Касперіада. Незвичайні пригоди звичайної родини / пер. Б. Антоняк . - Харків : Школа, 2016. - 191 с. : іл. - (Нова дитяча книга).

Чудове видання про маленького хлопчика Каспера, який навіть звичайний похід до дитячого садочка, копирсання в пісочниці чи ліплення сніговика може перетворити на захопливу пригоду, чим надзвичайно тішить своїх батьків і читачів по всьому світу.

Кирпа, Галина. Скільки? = How many? / іл. О. Гаврилова ; пер. О. Лущевської, М. Найдана. - Київ : Братське, 2014. - 23 с. : іл.

Коли діти пізнають світ, вони ставлять багато запитань. Спробуйте пошукати відповіді разом із дитиною, читаючи та розглядаючи книжку-картинку «Скільки?»/ How many? У ній гармонійно поєднані цікаві запитання і чудові ілюстрації, що допоможуть збудувати приязний і веселий діалог-гру з малюком та принесуть естетичне задоволення і дітям, і дорослим. «Скільки?»/ How many? – це книжка-білінгва, що пропонує текст одразу двома мовами: українською і англійською. Тим самим вона допомагає дітям вивчати англійську, а також доступна малим і дорослим читачам в інших країнах, які не володіють українською.

Листи на війну. Діти пишуть солдатам / Letters on the War. Children Write to Soldiers : книжка-білінгва / упор. В. Вздульська, О. Лущевська ; худож. О. Старанчук. – Київ : Братське, 2015. – 24 с. : іл.

У книжці зібрано листи, написані українськими дітьми до солдатів, які воюють на Сході України. У зворушливих дитячих посланнях йдеться про любов, надію, мрії про мир і віру в перемогу. Видання українською та англійською мовами стане посередником у діалозі між юними й дорослими читачами на теми миру, свободи, соціальної справедливості.

Лоскот, Сергій. Великі собаки бояться маленьких дівчаток / худож. М. Долинний. — Харків : Віват, 2016. — 32 с. : іл. — (Акварель).

З кожним хоч раз у житті траплялася така доленосна зустріч (зазвичай уперше вона буває ще в дитинстві), як із маленькою Риською. Зустріч із собакою, кудлатим і великим другом. От тільки не кожному вистачить сміливості познайомитися з ним і затоваришувати. Що ж для цього треба? Неабияка хоробрість і шматочок котлетки – ото й усього! Але почнімо спочатку. Зворушлива історія про дружбу великої собаки й маленької дівчинки стала дебютом Сергія Лоскота в дитячій літературі. За словами автора, це «книжка про те, що дітям не треба рости на самоті. Їм потрібні якщо не братики-сестрички, то песики й котики, і тоді вони матимуть уявлення про доброту й любов». Художнє оформлення та верстка книжки цілісні й продумані до дрібниць. Навіть дитина, яка ще не вміє читати, переповість історію завдяки самим лише ілюстраціям.

Лущевська, Оксана. Паперова царівна / худож. С. Балух. – Харків : Віват, 2016. – 32 с. : іл.

Перед тобою, дорогий читачу, зворушлива історія Паперової Царівни, створеної маленькою дівчинкою Лізою з аркуша старих нот. Трохи незграбна, але мила Царівна розкриває важливий секрет: головне – залишатися собою й слухати своє серце!

Людкевич, Марія. Їде тітка на гостину.– Київ : Мамине сонечко, 2015.– 48 с.

Нова книжечка для дітей Марії Людкевич про велику українську родину, в якій з любов’ю виховується дитина, росте і пізнає народні традиції, навколишній світ краси і добра, фантазій і мрій.

Мозер, Ервін. Фантастичні історії на добраніч / пер. з нім. Н. Ваховська. – Чернівці : Чорні вівці, 2016. – 240 с.

Книжка «Фантастичні історії на добраніч» вміщує найкращі оповідки та ілюстрацій, де маленькі читачі зустрінуться з котом Ксав’є Хутрорудом, що полюбляє книжки, хвостатими пожежниками із Мишеграду, мовчазним мурахоїдом Джакомо з-під Ведмедінгтена та безліччю інших, веселих і кмітливих звірят. Знаєш, як навчити кенгуру їздити на лижах? А хто знайшов черепашачий скарб? І як на космічному качкольоті долетіти до зірок? Про це та більше дізнаєшся з цієї книжки…

Ткачук, Галина. Гойдалка під кленом = The Swing under the Maple Tree : книжка-білінгва / худож. О. Була. — Київ : Братське, 2016. — 24 с. : іл.

Ніна гойдається на гойдалці й виглядає літо. Аж ось виявляється, що не буде ні квітів на клумбі, ні синіх дельфінів. І все через Нінину необережність! Але не варто впадати у відчай. Трішки зусиль — і Ніна та решта героїв книжки не тільки врятують літо, а й здобудуть для себе щось дуже особливе. Ця українсько-англійська білінгва з вишуканими ілюстраціями сподобається і дітям, і їхнім батькам.

Тувім, Юліан. Слон Трубальський : вірші для дітей / з пол. пер. М. Кіяновська ; намал. В. Штанко. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2016. – 44 с.

Чи хтось чув про пана Тралялинського та його співочу сімейку? А про забудькуватого слона Трубальського? Дотепні та грайливі вірші відомого польського поета Юліана Тувіма читають і вчать напам’ять діти в цілому світі. «Видавництво Старого Лева» дарує маленьким читачам вірші Юліана Тувіма в чудовому українському перекладі Маріанни Кіяновської та з розкішними ілюстраціями Володимира Штанка.

Хромова, Аня. Монетка = A Coin : (кн.-білінгва) / пер. О. Лущевської. - Київ : Братське, 2015. - 23 с. : іл.

Малий Ромко загубив монетку, але журився геть не довго. Адже натомість він здобув дещо набагато цінніше. Книжка-картинка українською та англійською мовами розповідає про неймовірне в буденному й показує, як дрібка гумору та фантазії робить особливим звичайнісінький день.

Вздульська, Валентина. Подорож листа. Історія до свята Миколая. - Київ : Братське, 2014. - 24 с. : іл.

Основна тема сюжету – це віра в диво та здійснення бажання. Дівчинка Марта пише листа до святого Миколая, прохаючи про своє нематеріальне бажання. Віра присутня також у мандрах самого листа, котрий страшенно переймається важливістю своєї місії, бо хоче, щоб непросте бажання дівчинки обов’язково здійснилося. Але перш ніж це станеться, йому доведеться пережити багато випробувань і пройти довгий шлях.

Казки під подушку: від друзів «Львівської хвилі». – Львів : Вид-во Старого Лева, 2013. – 71 с. : іл.

«Казки під подушку» - це сім чарівних казок від музикантів та радіоведучих, які не просто нагадують дітям і дорослим, якою незвичайною є різдвяна пора, а й ненав'язливо навчають прощати образи, бути добрим навіть із тим, хто не завжди поводиться чемно. І, звісно, ця книга про те, що найбільше щастя - бути разом із тим, хто тобі дорогий.

Лепкий, Богдан. На Різдвяні свята : віршики для маленьких сонечок. – Тернопіль : Джура, 2015. – 16 с.

Одним з найбільших свят зимового циклу для нашого народу є Різдво Христове. Оспівуючи правічне значення колядки, Богдан Лепкий утверджує вічність християнських традицій добра і злагоди. Різдво Христове в Україні – родинне свято. Саме на цьому акцентує поет свою увагу. Поезія «На Різдво» наповнена трепетним спомином: Крізь квіти видно: білий стіл, Родина при столі сидить, В куті сніп хилиться у діл І дідухом прикритий піл, І пісня гомонить.

Лущевська, Оксана. Вовчик-колядник : різдвяна історія для найменших. - Київ : Братське, 2013. - 13 с. : іл.

Це зворушлива історія про те, як у Святвечір малий вовчик, добрий і нехитрий, іде до міста щоб по-справжньому заколядувати. Але там він зустрічає… хлопчика, перебраного на вовка. Чи вдасться їм разом заколядувати, а згодом і заприязнитися?

Чаклун, Олег. Справжнє диво : казки. - Київ : Фонтан казок, 2016. – 44 c. : іл. - (Добре чаклунство).

Нова книжка популярного українського дитячого письменника Олега Чаклуна укотре доводить, що добра казка — це справжнє диво! А все тому, що ці казки вчать бачити незвичайне в звичайному, цікаве в буденному, казкове в усьому, що нас оточує. Вони розвивають кмітливість, наполегливість та старанність.

Архів

Нові книги вересня 2023

Нові книги серпня 2023

Нові книги липня 2023

Нові книги червня 2023

Нові книги травня 2023

Нові книги квітня 2023

Нові книги березня 2023

Нові книги лютого 2023

Нові книги січня 2023

Нові книги грудня 2022

Нові книги листопада 2022

Нові книги жовтня 2022

Нові книги вересня 2022

Нові книги серпня 2022

Нові книги липня 2022

Нові книги червня 2022

Нові книги травня 2022

Нові книги квітня 2022

Нові книги березня 2022

Нові книги лютого 2022

Нові книги січня 2022

Нові книги грудня 2021

Нові книги листопада 2021

Нові книги жовтня 2021

Нові книги вересня 2021

Нові книги серпня 2021

Нові книги липня 2021

Нові книги червня 2021

Нові книги травня 2021

Нові книги квітня 2021

Нові книги березня 2021

Нові книги лютого 2021

Нові книги січня 2021

Нові книги грудня 2020

Нові книги листопада 2020

Нові книги жовтня 2020

Нові книги вересня 2020

Нові книги серпня 2020

Нові книги липня 2020

Нові книги червня 2020

Нові книги травня 2020

Нові книги квітня 2020

Нові книги березня 2020

Нові книги лютого 2020

Нові книги січня 2020

Нові книги грудня 2019

Нові книги листопада 2019

Нові книги жовтня 2019

Нові книги вересня 2019

Нові книги серпня 2019

Нові книги липня 2019

Нові книги червня 2019

Нові книги травня 2019

Нові книги квітня 2019

Нові книги березня 2019

Нові книги лютого 2019

Нові книги січня 2019

Нові книги грудня 2018

Нові книги листопада 2018

Нові книги жовтня 2018

Нові книги вересня 2018

Нові книги серпня 2018

Нові книги липня 2018

Нові книги червня 2018

Нові книги травня 2018

Нові книги квітня 2018

Нові книги березня 2018

Нові книги лютого 2018

Нові книги січня 2018

Нові книги грудня 2017

Нові книги листопада 2017

Нові книги жовтня 2017

Нові книги вересня 2017

Нові книги серпня 2017

Нові книги липня 2017

Нові книги червня 2017

Нові книги травня 2017

Нові книги квітня 2017

Нові книги березня 2017

Нові книги лютого 2017

4 квартал 2016

3 квартал 2016

2 квартал 2016

1 квартал 2016