2 квартал 2016

Відута, Любов. У царстві лева : in the Lion’s Kingdom. – Чернівці : Чорні вівці, 2015. – 24 с. : іл.

Арт-бук "У царстві лева" є запрошенням у надзвичайний, потаємний світ. Світ, де є лише одні запитання і немає жодної відповіді. Світ, де є так багато Добра, що, здається, воно все просто не втримається на сторінках книги, а піде собі жити окремим життям. І від прочитання теж стає так затишно і спокійно не лише діткам, а й дорослим. Двомовна книжка написана у віршованій формі (українська/англійська)

Дев’ятко, Наталія. Легенда про юну весну. – Х. : Мачулин, 2015. – 92 с. : іл.

Цього року Влад, Митько, Анжела і Христина втекли з табору відпочинку, аби на самоті зустріти світанок на березі моря. Дорослі, звісно, кинулися їх шукати, але зробити це пощастило новенькому вожатому. Валентин залишається з дітьми до ранку і розповідає їм чарівну казку, яка насправді не є вигадкою. Чим обернеться та казка для них усіх, оповідається у цій книзі.

Кавелі, Дана. Неперевершений Сильвестр. – К. : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2015. – 25 с. : іл.

Маленьке мишеня Сильвестр було зовсім самотнє, адже ніхто не хотів мати за друга сіру мишу. Одного дня, почувши, як хлопчик грає на скрипці, Сильвестр змайстрував собі з маленького ключика скрипку і... це змінило його життя. Чудову історію про дружбу мишеняти і хлопчика написала й намалювала талановита 19-річна художниця з Мелітополя Дана Кавелі, студентка видавничо-поліграфічного факультету КПІ. До речі, після знайомства з цією книжкою багато хто з вас перестане боятися мишей.

Малетич, Наталка. Щоденник Ельфа. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2015. – 175 с.

Всі діти – ельфи. Принаймні, такими вони народжуються. А коли починається їхнє школярське життя - тут вже прозорі крила мають набути сили, аби політ вирізнявся прикметами висоти, переможності, товариської підтримки й звичайного порозуміння з колишніми ельфами – батьками. Герої оповідань Наталки Малетич ходять вулицями різних міст, і вчаться в різних школах, і вподобання у них неоднакові, та все ж вони багато в чому схожі, коли прагнуть самостійності у вчинках чи втрапляють у халепу. І навіть якщо ви не вважаєте себе ельфом, книга все одно про вас.

Масляк, Інна. Малювання долоньками і пальчиками. – Х. : Ранок, 2015. – 64 с. : іл. – (Творча майстерня).

За допомогою цієї книжки ви разом із дитиною навчитеся малювати долоньками і пальчиками. Техніка малювання дуже проста, вона не вимагає спеціальних навичок та дорогих матеріалів. Усе, що вам потрібно — це пальчикові фарби, папір і творчий підхід до роботи. На початку видання подано тренувальні вправи, що ознайомлять вас із можливостями техніки. Виконавши їх, ви можете створити інші малюнки, використовуючи наші зразки і втілюючи в життя власні ідеї.

Міхаліцина, Катерина. Лугова лічилка. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2015. – 12 с. : іл.

Скільки бешкетних жученят-сонечок заховалося в траві й посеред квітів? Завдяки чудовій «Луговій лічилці» Катерини Міхаліциної діти не лише знайдуть цих маленьких бешкетників, а й зможуть їх порахувати. І звісно, вивчать гарний новий вірш.

Несбіт, Едіт. П’ятеро дітей та ельф : повість. – Тернопіль : Навчальна книга – Богдан, 2015. 280 с. – (Бібліотека світової літератури для дітей у 100 томах «Світовид»).

Чи хотіли б ви зустріти чарівну істоту, яка виконає будь-яке ваше бажання? Персонажам цієї книги — Сірілу, Роберту, Антеї, Джейн і Базі — поталанило: вони знайшли ельфа Псамміда, котрий щодня виконує по одному їхньому бажанню. Та кожне прохання веде до чергової халепи. Чи зуміють діти подолати усі труднощі та чи залишиться ельф-чародій із ними назавжди? Прочитайте книгу — і неодмінно про це дізнаєтеся.

Радушинська, Оксана. Метелики в крижаних панцирах. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2015. – 160 с.

«Метелики у крижаних панцирах» – повість Оксани Радушинської про дівчинку-підлітка, прикуту до візка після автомобільної катастрофи, у якій загинули її батьки. Чи зможе героїня знайти справжніх друзів і навіть перше кохання? Чи зможе відкритись світові, перебуваючи у панцирі зі страху перед людським нерозумінням, перешіптуванням за спиною? Чи зможе довести усім довкола і насамперед собі, що найважливіше – людська гідність?..

Русіна, Оля. Сестричка : маленька повість. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2015. – 195 с. – (Обережно: дівчатка!).

З молодшою сестрою буває ой як непросто. Особливо коли між сестрами різниця у п’ять років. І коли в молодшу сестричку Ксеню разом з її друзями Мартою і Артемом вселяються бісики капості і витівок, які дорослим і не снилися, старшій сестрі не залишається нічого іншого, як написати про це книжку.

Старовинні українські казки. – Х. : Ранок, 2015. – 64 с. : іл.

Вперше старовинні казки про життєву мудрість та кмітливість українського народу об’єднані спільним художнім задумом. Фольклорні матеріали, вміщені у книзі, були зібрані видатними етнографами XIX — початку ХХ сторіччя на Слобожанщині. Саме на цій землі народилися та були записані пропоновані народні казки. Бажаємо приємного читання!

Гутовська-Адамчик, Малгожата. 220 маршрутів. – Львів : Урбіно, 2016. – 277 с.

Із братами Міхалом та Міколаєм Вербицькими ви уже знайомилися в книжці Малгожати Гутовської-Адамчик “110 вулиць”. Та якщо героєм “110 вулиць” був старший, Міхал, то цього разу нас чекає ближче знайомство з молодшим, або Малим. Міколаєві 13 років. Він обожнює гру на ударних інструментах і мріє про створення власного музичного гурту. Хлопець саме розпочинає навчання в гімназії і, схоже, що в школі він зовсім не має друзів. Прогулюючи уроки, він досліджує різні автобусні маршрути Варшави. Зовсім несподівано виявляється, що хлопець таки знаходить однодумців і друзів, причому там, де він найменше цього сподівався…

Монтгомері, Люсі-Мод. Рілла з Інглсайду : роман. – Львів : Урбіно, 2016. – 324 с.

Дія роману розпочинається 28 червня 1914 року ― у день, що назавжди змінив хід світової історії. Попереду в героїв, а передовсім у Рілли, наймолодшої доньки Енн і Гілберта Блайтів ― чотири складні й болісні роки тривоги, страху та жертв, пізнання болю втрат... а проте й невимовної любові та безцінного душевного розвитку на тлі великої війни. Надзвичайно щира, жива та завжди сучасна оповідь про звичне життя в незвичних, неприродних умовах, що назавжди змінить і персонажів, і читачів заключної частини циклу романів про долю Енн Ширлі. Це восьма й остання книжка із циклу про Енн Ширлі в чудовому українському перекладі Анни Вовченко.

Щигельський, Марцін. Ковчег часу або велика втеча Рафала із колись крізь тоді в тепер і назад : повість. – Львів : Урбіно, 2016. – 232 с.

Рафалові от-от виповниться дев’ять. Разом зі своїм дідусем, відомим скрипалем, він живе у варшавському гетто. Хлопчик майже не пригадує довоєнного життя, бо його свідомі роки припали на час нацистської окупації Польщі. Територію гетто постійно зменшують, і Рафалові та Дідуневі доводиться часто переїздити до інших помешкань. Через це у хлопчини немає друзів, а до школи Рафал не ходить, бо їх у гетто немає. Єдина хлопчикова розвага – походи до бібліотеки, де він може брати стільки книжок, скільки зможе прочитати. Книжки, власна невичерпна уява та дідунева любов – це те, що допомагає Рафалові не зневірюватися за таких драматичних обставин. Одного разу бібліотекарка дає йому книжку «Машина часу» Герберта Веллса. Прочитавши її, Рафал мріє про власну машину, завдяки якій можна буде вирушати в майбутнє й повертатися до минулого, щоб запобігти війнам і катастрофам. Він і не підозрює, що невдовзі почнеться його велика пригода, а Мандрівника із Веллсової книжки він не раз зустріне в житті.

Бачинський, Андрій. 140 децибелів тиші. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2015. – 126 с.

В автомобільній аварії юний музикант Сергій втрачає не тільки батьків, сестричку, але й слух. Він мусить навчитися по-новому спілкуватися з ровесниками в інтернаті, подолати зневіру та відчай, аби важка втрата не вбила в ньому бажання жити. А також – вирватися зі злочинного кола і врятувати названу сестру від лиха…

Казки, що виховують: класика для дітей : Ч. 3. – Київ : Конформ стайл, 2015. – 120 с. – іл.

До збірки увійшли кращі казки відомої дитячої письменниці, першої жінки-лауреата Нобелівської премії з літератури Сельми Лаґерлеф. Вони не тільки цікаві та пізнавальні для читання і прослуховування, а й мають надзвичайно потужний виховний потенціал: навчають відрізняти добро і зло, закликають до любові, милосердя, щирості та пробуджують надію на краще. Маючи глибокий філософський зміст, спонукають замислитися над цінністю загальнолюдських чеснот і зробити вибір на їхню користь. Читачам буде цікаво помандрувати дивовижним світом образів та героїв казки-пригоди "Дивовижна подорож Нільса Гольгерсона із дикими гусьми", а також доторкнутися до глибин простих, прекрасних і вічних цінностей у казках з циклів "Легенди про Христа" та "Невидимі зв'язки". Для дітей від 5 до 16 років, батьків та педагогів.

Каламєєць, Надія. Паліндроми. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2015. – 6 с. - (Картонні книжки).

Напевне, не кожна мама чи тато знають, що таке паліндром (або ще перевертень чи рак літеральний). Тож порозглядавши зі своїми малюками цю книжку-картонку, зможуть прочитати заховані в малюнках фрази і у звичний спосіб, і… навспак. Підказкою стане і своєрідна «дзеркальність» малюнків.

Марчук, Надія. Спадкоємець та донька повітрулі. – Київ : Апріорі, 2016. – 272 с.

Уже багато років люди живуть у повній гармонії з природою. Та раптом якимось темним силам вдається усе зруйнувати і знову починаються смерчі, урагани, повені... Хто врятує людей? Можливо, незвичайні діти із села Зеленого - хлопчик Данилко, за яким від самого народження чомусь полює нечиста сила, та дівчинка Дзвінка - хоробра донька повітрулі. На дітей та їхніх батьків чекає багато захоплюючих пригод...

Монтгомері, Люсі-Мод. Діти з долини Райдуг : роман. – Львів : Урбіно, 2015. – 264 с.

Невпинні й неминучі зміни в житті Глена Святої Марії. Неподалік від Інглсайду оселяється сім'я нового пастора - сам пан Мередіт, четверо його дітей і тітка Марта. Діти Блайтів віднаходять у нових сусідах щирих і добрих друзів; разом вони змінюються самі й змінюють долі інших - пана Мередіта й красунь-сестер Вест, відлюдькуватого Нормана Дугласа, малої сироти Мері Ванс та подружжя Еліотів. Невідворотно ближчає й прихід страшного, загадкового Дударя - але безтурботне дитинство триває, доки щасливої Долини Райдуг не огортає тінь великої тривоги.

Пеленгас, Омар фон . Війна та мир, або Кролики проти щурів : повість-казка. – Київ : АртЕк, 2015. – 122 с. : іл. – (Винаходи ситуацій)

Дивовижна історія про Острів Кроликів і Королівство Щурів, про відважних героїв і підступних хитрунів, про справжнє казкове кохання та неймовірні пригоди.

Скаррі, Річард. Місто добрих Справ. – Харків : Ранок, 2015. – 69 с.

Вперше українською мовою! Найвідоміші книжки відомого художника-ілюстратора Річарда Скаррі. Завдяки йому, малюки усього світу дізнаються, що роблять їх батьки на роботі, для чого потрібні автівки та багато іншого. За допомогою книг батьки пояснять малюкам, як влаштований світ дорослих.

Терещук, Г., Думанська, О. Шептицький від А до Я. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2015. – 72 с. : іл.

«Шептицький від А до Я» – своєрідна абетка, яка відкриває читачам головні віхи життя великого митрополита, оповідає про його рід, формування його як людини і духовного наставника сучасників. Читачі дізнаються, де митрополит Андрей народився і навчався, як пішов за покликанням серця, як служив Богу і людям, допомагаючи сиротам і знедоленим, рятуючи від переслідувань євреїв. Інтелектуал і жартівник, добрий Тато і приклад для багатьох – різні іпостасі митрополита відкриваються в цій непересічній абетці-енциклопедії.

Третьякова, М. В. Об’ємний декупаж. – Донецьк : СКІФ, 2015. – 64 с. : іл.

Усім відомо, що можливості декупажу практично безмежні, але мало хто знає, що більшою мірою це твердження стосується об`ємного декупажу. Саме завдяки йому скляна банка для спецій запросто перетворюється на хатку із солом`яним дахом, поверхня керамічної скриньки стає металевою, дах шпаківні вкривається черепицею тощо. Але найцікавіше те, що прийоми об`ємного декупажу дозволяють малювати картини навіть тим, хто не вміє цього робити. Заінтриговані? Автор книги «Об`ємний декупаж» готова навчити вас усіх тонкощів декорування речей. Книга допоможе перетворити звичайні предмети на речі, про які ви давно мріяли!

Щерба, Наталія. Чародільський браслет : роман. – Харків : ШКОЛА, 2016. – 400 с. – (Чароділ)

Гарненька білявка Тетяна Окрайчик і гадки не мала, що її життя сповниться казкових перетворень, чарівних мандрів і небезпечних пригод. Її долю змінив загадковий спадок прабаби-відьми — срібний браслет-ящірка, з яким дівчина здобула і відьомський хист. Несподівано Таня опинилась у вирі боротьби могутніх магів за панування в Карпатах і повернення втраченого чарівного світу — Чародолу. Як хранителька Золотого Вінця, одного з магічних символів влади, вона змушена пройти крізь смертельні небезпеки, протистояти підступним чарівникам і відьмам, що зазіхають не лише на її відьомську силу, а й на життя. Чи до снаги юній відьмі знайти шлях у казковий Чароділ? Чи відкриє вона його таємниці? Відповіді варто шукати на сторінках цієї захопливої історії.

Архів

Нові книги вересня 2023

Нові книги серпня 2023

Нові книги липня 2023

Нові книги червня 2023

Нові книги травня 2023

Нові книги квітня 2023

Нові книги березня 2023

Нові книги лютого 2023

Нові книги січня 2023

Нові книги грудня 2022

Нові книги листопада 2022

Нові книги жовтня 2022

Нові книги вересня 2022

Нові книги серпня 2022

Нові книги липня 2022

Нові книги червня 2022

Нові книги травня 2022

Нові книги квітня 2022

Нові книги березня 2022

Нові книги лютого 2022

Нові книги січня 2022

Нові книги грудня 2021

Нові книги листопада 2021

Нові книги жовтня 2021

Нові книги вересня 2021

Нові книги серпня 2021

Нові книги липня 2021

Нові книги червня 2021

Нові книги травня 2021

Нові книги квітня 2021

Нові книги березня 2021

Нові книги лютого 2021

Нові книги січня 2021

Нові книги грудня 2020

Нові книги листопада 2020

Нові книги жовтня 2020

Нові книги вересня 2020

Нові книги серпня 2020

Нові книги липня 2020

Нові книги червня 2020

Нові книги травня 2020

Нові книги квітня 2020

Нові книги березня 2020

Нові книги лютого 2020

Нові книги січня 2020

Нові книги грудня 2019

Нові книги листопада 2019

Нові книги жовтня 2019

Нові книги вересня 2019

Нові книги серпня 2019

Нові книги липня 2019

Нові книги червня 2019

Нові книги травня 2019

Нові книги квітня 2019

Нові книги березня 2019

Нові книги лютого 2019

Нові книги січня 2019

Нові книги грудня 2018

Нові книги листопада 2018

Нові книги жовтня 2018

Нові книги вересня 2018

Нові книги серпня 2018

Нові книги липня 2018

Нові книги червня 2018

Нові книги травня 2018

Нові книги квітня 2018

Нові книги березня 2018

Нові книги лютого 2018

Нові книги січня 2018

Нові книги грудня 2017

Нові книги листопада 2017

Нові книги жовтня 2017

Нові книги вересня 2017

Нові книги серпня 2017

Нові книги липня 2017

Нові книги червня 2017

Нові книги травня 2017

Нові книги квітня 2017

Нові книги березня 2017

Нові книги лютого 2017

4 квартал 2016

3 квартал 2016

2 квартал 2016

1 квартал 2016