"Про невидиме королівство...", майбутні професії та користь читання

Зображення для новини '

Шестикласники ЗСШ №8 говорили із директором видавництва "Каменяр" Дмитром Сапігою у рамках проекту "Літературна кава по-львівськи".

Дмитро Іванович презентував новинки видавництва, зокрема книгу німецького лікаря Ріхарда фон Фолькмана-Леандера "Про невидиме королівство та інші казки", яку учні з цікавістю прочитали і залюбки ділилися враженнями.

Встигли поговорити і про прихований зміст кожної казки, і про мрії, про те, ким планують стати у майбутньому наші читачі. Цікаво, що серед присутніх були майбутні ветеринари (один з яких має алергію на котів), дизайнери інтер'єрів, журналісти, кінологи, професійні футболісти, інженери-автомобілісти, льотчики і навіть космонавти.

Особливо приємно було з'ясувати, що серед шестикласників є чимало майбутніх письменників. Дехто почав писати вірші під впливом Майдану і трагічних подій на сході України, хтось пише казки, хтось працює над романом... Дмитро Сапіга висловив надію, що в недалекому майбутньому книги наших читачів побачать світ у видавництві "Каменяр". А діти в свою чергу подякували і зізналися, що цікава і змістовна зустріч у бібліотеці їм дуже сподобалася, і вони залюбки приходитимуть і на інші наші заходи.

Nasi partnerzy

Логотип 'Освітня ГО «ЛАД»'

Освітня ГО «ЛАД»