Навчально-ігрова бібліотечна програма «Літерландія»

Зображення для новини 'Навчально-ігрова бібліотечна програма «Літерландія»'

Нова навчально-інтерактивна послуга – навчально-ігрова бібліотечна програма «Літерландія» - стимулює дошкільників до навчання, підвищує інтерес і мотивацію до читання. Ми навчаємо діток читати за допомогою гри «Мишеняткова абетка».

Наші новини на сторінці бібліотеки у facebook https://www.facebook.com/lodb.org.ua/
тел: +38 (032) 235-87-46


Послуга передбачає цикл занять з використанням інтерактивної дошки, планшетів і мультимедійного додатка «Мишеняткова Абетка», що працює на платформі Android.  Це перша українська інтерактивна розвиваюча гра цієї тематики.

Послуга діє з 15 вересня 2015 року з моменту презентації і запуску Першої української інтерактивної абетки у нашій бібліотеці і вже набула широкої популярності.

Першими учасниками і споживачами нової послуги стали дошкільники, які відвідують наш бібліотечний дитячий садок «Левеня». Навчання проводить бібліотечний психолог за участю батьків. Заняття відбуваються за розкладом:

  • 1 раз на тиждень – заняття в книжковому садочку «Левеня» для дошкільників та спільні сімейні заняття разом з батьками
  • 1 раз на тиждень – заняття з української мови з внутрішньо-переміщеними особами, які погано володіють українською мовою
  • 1 раз на тиждень – заняття з вихованцями Львівського інтернату №6 з вадами мовлення
  • 2 рази на тиждень – заняття з вихователями дошкільних закладів Львівщини.
  • 1 раз на тиждень – заняття з учнями 1-го класу школи святої Софії.

Крім абетки для навчання додатково використовуються онлайн мультимедійні сервіси (samouchka.com.ua, pustunchik.ua, chytalino.com).

Інноваційні послуги, а також навчання в ігровій формі завжди привертало увагу наших користувачів. Завдяки інтерактивній дошці, а також гаджетам, які є у нашій бібліотеці, послугам професійного психолога і педагогів, заняття перетворюються в ефективне і цікаве навчання-гру. В рамках програми бібліотекарі започаткували конкурс для дошкільників «Найкращий знавець абетки». Переможець отримає подарунок.

З листопада ми готуємось розширити послугу з вивчення абетки і слів англійською мовою, адже гра «Мишеняткова абетка» перекладена 4-і різними мовами. Вже розпочався попередній запис бажаючих. Заняття проводитимуть волонтери – студенти, які вивчають англійську філологію.

Детальний розклад занять та запис за телефоном 235-87-46.

ТРКЛьвів. Запис передачі Планета дітей

Nasi partnerzy

Логотип 'Освітня ГО «ЛАД»'

Освітня ГО «ЛАД»

Логотип 'Балади та романси Адама Міцкевича'

Балади та романси Адама Міцкевича