Wrażenia z wyjazdu do Wrocławia.

          Zawdzięczając planam na każdy dzień zwiedziliśmy mnóstwo zabytków i ciekawych miejsc. I nie zwracając uwagi na poranne wczesne wstawanie i czas od czasu niechęć do zwiedzania już pod czas ekskursji i wycieczek nikt już nie pamiętał o tym że chciał sibie jeszcze pospać. Bardzo mi się spodobała gotycka arhitektura we Wrocławiu. A wyspa Tumska wieczorem (Na którą nas zaprowadził Damian) jest wogóle nie do opisania. Każdy dzień oglądaliśmy coś nowego i gdy wróciłem do Lwowa i poprosili mnie opowiedzieć o wyjeździe to po prostu nie miałem pojęcia z czego zaczynać! A gdy zacząłem opowiadać to już nie mogłem zatrzymać się. Była to też pierwsza i bardzo dobra dla mnie praktyka tłumaczenia (przed tym tłumaczyłem tylko teksty). Chciał bym podziękować jak organizatoram tak i naszym polskim kolegom za tą wspaniałą przygodę.

Daniel-Dominik Pushkarov


          Цьогорічна мандрівка до Польщі була моєю першою поїздкою за кордон. І звичайно, я очікував гарних вражень. Та відразу хочу Вас запевнити, все було набагато цікавіше та веселіше ніж я сподівався.

          Нас дуже тепло зустріли, як бібліотекарі так і наші ровесники-учні. Вони за короткий час намагались ознайомити нас з усіма красотами свого міста, організовували чудові екскурсії та заняття. Мені дуже сподобалась екскурсія по нічному місту, яку провів Дам’ян. Своєю величчю вразив Скай Тауер. Не менш захопливо було гуляти по місту і шукати маленьких та кумедних красналів.

          Я щиро вдячний усім дітям та бібліотекарям, які зробили усе, щоб додому ми повертались вражені, щасливі, захоплені красою міста та гостинністю поляків.

          Отже, читаємо, мандруємо та запрошуємо усіх поляків у наше місто та бібліотеку.

Микола Зрада


          Минулого року на урок інформатики потрібно було зробити презентацію про місто чи країну. «Візьми Вроцлав, його варто побачити», - підказала мама. Робота вдалася і я отримала хорошу оцінку. А вже через рік мені довелося побувати і переконатися в тому, яким насправді є цікавим і гарним місто Вроцлав. Можу сказати лиш одне – це була чудова поїздка. Sky Tower, зоопарк, Медіатека, публічна бібліотека, Humanitarium, чудова архітектура міста, краснолюдки, річка Одра і мости на ній, замок Клоцко – неповний перелік того, що мені пощастило побачити. Дякую організаторам за чудовий прийом. А ще я потоваришувала з польськими друзями з якими продовжую спілкуватися через Інтернет.

Оля Сачинська


          Десятеро найкращих читачів Львівської обласної бібліотеки для дітей, в тому числі і я, їздили в Польщу, а саме у Вроцлав до Міської публічної бібліотеки. Метою нашої подорожі стали пошуки вроцлавських краснолюдків та спілкування з однолітками.

          Особисто мені дуже сподобалося мовно-інтеграційне заняття з польської мови, яке було проведене тренером з мовної школи. Я вперше вивчала польську мову! Найзвичайно цікавими були й екскурсії: зоопарк, прогулянки по місту в пошуках гномиків, оборонну фортецю, Sky Tower. Та найкраще я запам’ятала "Ніч у бібліотеці". Презентації, майстер класи, забави та конкурси ...і, звичайно, ж спілкування з польськимми друзями!!! Це принесло мені море позитивних емоцій і гарних вражень! Також дуже хочу подякувати своїм вихователям Катерині Михайлівні і Надії Степанівні за все, та моїй веселій компанії найкращих читачів!

Дарія Макарик

Наші партнери

Логотип ''