Рік, що уже настав і впевнено крокує планетою, обіцяє бути особливо памятним і непересічним у житті літературної студії «Джерельце», яка вступає у своє 25-річчя. А оскільки випадковостей у житті не буває, то цей поважний ювілей завжди юної студії невипадково співпав із ювілеєм її незмінного керівника і натхненника, відомої львівської письменниці, кавалера ордену Княгині Ольги ІІІ ступеня, володарки багатьох літературних нагород, премій і відзнак, та й просто завжди усміхненої, оптимістичної, доброзичливої і життєрадісної, а головне – теж юної в душі – Марії Йосипівни Людкевич.

13 січня «джерельчани» зібралися на перше у новому році святкове засідання. Святкове, бо напередодні Старого нового року вітали свою літературну «маму» Марію Людкевич з 65-річчям. Вітали не лише подарунками і квітами, але й віршами та оповіданнями, написаними для неї чи на мотиви її поезій. Акростихи, посвяти, життєві історії про те, чим є «Джерельце» для кожного з юних літераторів, і ким є Марія Йосипівна для них, увійдуть до збірки посвят письменниці до ювілею, яка от-от побачить світ у видавництві «Ліга-прес».

Привітати улюблену письменницю прийшли також вчителі Авторської школи «Тривіта» і «ветерани» «Джерельця» - Ніна Галан, Роксолана Савчин, Василь Чубик та Володимир Биньо.

Проте відкрив відлік привітальних слів колектив нашої бібліотеки на чолі з директором Ларисою Луговою. Лариса Анатоліївна зізналася у щирій любові до Марії Людкевич усього колективу і подякувала за те, що 25 років тому саме Львівську обласну бібліотеку для дітей було обрано для «бази» літературної студії «Джерельце».

Після привітань і частувань усі «джерельчани» зробили колективне фото на згадку про цей памятний день, що став початком відліку ювілейного року легендарної студії, яка готує до друку уже пяту збірку творів своїх учасників під робочою назвою «Серцебиття». Отож, будемо сподіватися, що, разом із святкуванням 25-річчя «Джерельця», відбудеться і презентація ювілейної збірки студійців. Та поки до цієї події залишається іще кілька місяців, хочеться ще раз привітати Марію Людкевич з ювілеєм, а усіх «джерельчан» з відкриттям ювілейного року й побажати натхнення, нових цікавих сюжетів, нестримного польоту фантазії, довершених поетичних і прозових творів, з якими у майбутньому вони увіллються у бурхливий потік сучасного літературного процесу, а їх імена звучатимуть поряд з іменами знаних письменників нашої країни…

Марія Йосипівна Людкевич біля виставки її книжок, які є у нашій бібліотеціЮвілярку вітає колектив нашої бібліотеки на чолі з директором Ларисою ЛуговоюПривітання від учителів Авторської школи «Тривіта»Поетичне вітання Мирослави РудикСвій акрости-посвяту «Марія Людкевич» читає Людмила ПуляєваОповідання «Моє «Джерельце» читає Оля ПопкоФото на згадку

 

Наші партнери

Логотип ''