bool(false) bool(false) Всеукраїнський тиждень дитячого читання у нашій бібліотеці: підсумки і враження - ЛОБД

bool(false) Всеукраїнський тиждень дитячого читання у нашій бібліотеці: підсумки і враження

bool(true) bool(false)
01.01.1970 00:00
bool(false) Зображення для новини 'Всеукраїнський тиждень дитячого читання у нашій бібліотеці: підсумки і враження'

Тиждень читацького марафону добіг кінця. Що тільки не відбувалося впродовж цього тижня у нашій бібліотеці!.. Цікаві зустрічі, незабутні знайомства, читання вголос, ігри і забавлянки для наймолодших, майстер-класи для дітей і дорослих... А які цікаві люди приходили на зустрічі з нашими читачами! Народний артист України Януш Юхницький у проекті "Люди, що читають: літературна кав'ярня"

письменниця, композитор і співачка Вікторія Бондаренко, 

ілюзіоніст Віктор Кочерган, 

викладачі й учні музичної школи №1 ім. Анатолія Кос-Анатольського та літературний театр "Маска", який презентував арт-колаж "Мистецькі варіації на тему кохання",

 представники видавництва "Ірбіс комікси", які не лише розповіли багато цікавого про комікси і своє видавництво,

 але й провели майстер-клас із малювання коміксів 

та нагородили учасників гарними подарунками. Власне, про три години у товаристві цього видавництва хотілося б розповісти детальніше.

Зустріч наших читачів із представником "Ірбіс коміксів" паном Максимом розпочалася у читальному залі, де діє книжкова виставка "Ура! Комікси!".

Пан Максим завітав до нас не сам, а у товаристві самого... Джеронімо Стілтона - головного персонажа усіх коміксів, які видало і видаватиме "Ірбіс комікси". Кумедне мишеня величиною у людський зріст розважало дітлахів, допомагало їм і заохочувало до спілкування.

 Послухавши презентацію про видавництво, наші коміксомани перейшли у читальний зал відділу обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів, де для них провели майстер-клас із малювання коміксів. Пані Олена, яка вела цей майстер-клас,

 поставила перед юними художниками непросте завдання - придумати свою історію про Джеронімо Стілтона і намалювати її. Діти захоплено взялися за олівці. Найменшим допомагали батьки.

Історії виявилися надзвичайно оригінальними і цікавими, а п'ятеро найкращих були відзначені призами, а їхні малюнки видавництво залишило собі - можливо, у майбутньому вони стануть ілюстраціями до нових пригод невтомного мишеняти.

На завершення зустрічі із видавництвом "Ірбіс комікси" було розіграно багато призів, без яких не залишився жодний учасник майстер-класу. Звісно, і тут Джеронімо Стілтон брав активну участь.

Всеукраїнський тиждень дитячого читання завершився, але бурхливе, цікаве й змістовне життя у нашій бібліотеці продовжується. Приходьте! Читайте! ...І все у нас із вами буде добре!

Наші партнери

bool(false) Логотип 'Радіо Ольштин'

bool(false) Радіо Ольштин

bool(false) Логотип 'Мишеняткова абетка'

bool(false) Мишеняткова абетка

bool(false) Логотип 'Журнал Колосок'

bool(false) Журнал Колосок

bool(false) Логотип 'Освітня ГО «ЛАД»'

bool(false) Освітня ГО «ЛАД»

bool(false) Логотип 'Батьки в дії'

bool(false) Батьки в дії

bool(false) Логотип 'Аквадіти'

bool(false) Аквадіти