У «ковпаках» ходили, в пищалки дуділи, подарунки отримали, ювілей Інтернет-центру відсвяткували!

20.12.2012 09:35

Ну от, подія, яку з нетерпінням чекали фанати не лише Інтернету, але й нашої бібліотеки, нарешті відбулася. 10-річчя Інтернет-центру відсвяткували як годиться: весело, галасливо, змістовно і, головне, щиро.

За десятиліття, відколи у нас відкрили перший у Львові бібліотечний Інтернет-центр, багато чого змінилося: зросла кількість комп`ютерів – для користувачів їх тепер одинадцять, по всій бібліотеці діє зона Wi-Fi і можна прийти працювати зі своїм ноут-буком.

Постійні користувачі, які мало не щодня приходять до нас, із задоволенням взяли участь у святкуванні урочистого ювілею улюбленого відділу. Господиня, автор ідеї святкування і «вічний двигун» Олена Кремньова провела з ними цікаву вікторину, у якій «юзер-читачі» виявили неабиякі знання з комп’ютерної грамотності. Потім танцювали під улюблені репові ритми, смакували вітамінно-солодкими подарунками (куди ж без них у день Святого Миколая?!), а на завершення веселою ватагою завітали у кабінет директора, щоб сказати: «Як класно, що в нашій бібліотеці є Інтернет – центр!».

Відсвяткувавши своє 10-річчя, Інтернет – центр вступає у цікавий і трошки «важкий» підлітковий вік, як і більшість його користувачів, але ми сподіваємось, що все буде добре!

Отож, з першим поважним ювілеєм Тебе, наш улюблений Інтернет-центре! Гарних, розумних, допитливих користувачів, вірних друзів і процвітання!

Заввідділом Інтернет-центру Олена КремньоваОлена Юріївна проводить вікторину на знання комп’ютерної грамотностіЗапальні реперська танціВітамінно-солодкі подарунки від «Святого Миколая»«Дякуємо за Інтернет-центр!»Знову подарунки – уже від директора

Наші партнери

Дитячий журнал «Світ дитини»

Логотип 'Освітня ГО «ЛАД»'

Освітня ГО «ЛАД»