«Різдвяна казка» скликає друзів

16.01.2013 08:48

У переддень Старого нового року у читальному залі нашої бібліотеки було надзвичайно гамірно і весело. У рамках проекту «Казкоманія» різдвяні казки українських письменників читали хлопці з гурту «Хочу ще», радіоведучий Юрко Добрий (Володимир Бєглов), а журналістка Марічка Крижанівська читала власну казкову різдвяну історію. Їй зголосилася допомагати наша читачка – учениця 3-го класу СШ №8 Катруся Куц.

Того дня в гостях у наших читачів були також Ангел і Чортик, які виступили у ролі ведучих казкового дійства. Вони розважали дітей своїми жартівливими суперечками, конкурсами, вікторинами, а невгамовний Чортик запрошував усіх до танцю. Крім захоплюючих історій, увазі присутніх було презентовано дві серії мультсеріалу «Різдвяна казка», який було знято у 2012 році спеціально для телеканалу НТА. Телеканал НТА надав мультсеріал для презентаційного перегляду на цьому заході.

Вперше у рамках проекту «Казкоманія», завдяки Івану Огару та «Живий Звук Рекордс» казки записувалися і тепер вони доступні для прослуховування у мережі Інтернет. Мультсеріал «Різдвяна казка» знятий у 2012 році спеціально для телеканалу «НТА», який глядачі побачать на зимових канікулах. Наш інформаційний партнер та друг, телеканал «НТА» надав мультсеріал для презентаційного перегляду на нашому заході.
Вперше у рамках проекту «Казкоманія», завдяки Івану Огару та «Живий Звук Рекордс» казки записуватимуться і після заходу вони будуть доступними для прослуховування у мережі Інтернет.

У переддень Старого нового року у читальному залі нашої бібліотеки було надзвичайно гамірно і веселоКазку читають хлопці з гурту «Хочу ще»У ролі казкаря – радіоведучий Юрко ДобрийСвою різдвяну казку читає журналістка Марічка КрижанівськаКазку М. Крижанівської читає Катруся КуцВедучі дійства – Ангел і ЧортикНоворічний мультик від НТА

Наші партнери

Логотип 'Освітня ГО «ЛАД»'

Освітня ГО «ЛАД»