Разом з Пеппі веселіше

 Разом з Пеппі веселіше

Сьогодні наша бібліотека перетворилася на місце, де казки стають реальністю. Ми зустрілись із справжнісінькою Пеппі Довгоюпанчохою - героїнею казок шведської письменниці Астрід Ліндгрен. І не тільки зустрілись, а ще й гучно, весело і цікаво відсвяткували її день народження.

Не вірите? Тоді дивіться наш фотозвіт:

А ось і Пеппі (а ще актриса Першого українського театру для дітей та юнацтва - Олена Крилова)

Впізнали? Ця кумедна рудоволоса дівчинка – найсильніша у світі, сміливиця й зірвиголова, яка ніколи не стомлюється вигадувати все нові й нові пригоди. 

Пеппі разом з бібліотекарями підготували  для читачів цікаву ігрову програму. Веселі ігри, розгадування загадок, вікторини і конкурси перетворили свято у нашій бібліотеці на веселий, гучний вулик дитячого сміху і радості.

Окрім того кожен охочий зміг пофантазувати разом з іменинницею, перевтілившись у будь яку роль.

 Ну і на завершення святковий торт від іменинниці...

 ... безліч запитань і щирих дитячих побажань.

А ще нагородження переможців конкурсу малюнка та найкращого образу героїні і подарунки від Пеппі. І для Пеппі також. Адже ій виповнилось 70. Саме стільки років минуло з того часу, як Астрід Ліндгрен познайомила шведських дітей і цілий світ зі своєю улюбленицею. Але не журіться - Пеппі Довгапанчоха ніколи не постаріє, адже її пігулки круть-верть ще не втратили своєї чарівної сили. Ось так!

 Відтепер Пеппі вже не така самотня, окрім Аніки і Томмі сьогодні вона отримала багато нових друзів і шанувальників.

Святкування днів народжень літературних героїв вже стає доброю традицією у нашій бібліотеці, тож приєднуйтесь, читайте, знайомтеся з новими героями і ми обов"язково зустрінемось з ними у такий цікавий спосіб.

Запрошуємо!

P.S. Пеппі читає:) На наших книжкових виставках можна знайти безліч цікавих книжок.

До нових зустрічей!